PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Puslapiai visi messed up



Snake
07-02-11, 01:37
Aš tiesiog iš naujo Šis mod, norėjo pabandyti dar kartą su mažiau šalyse, pamatyti, jei krovinys yra geriau.

Bet kiekvienas išverstas puslapis messed up, nei padangos, visi Pogmatwany etatų, kurių visi messed nuorodos.

Bet kokią idėją, kas galėtų sukelti, man teko pašalinti, nes buvo bendra netvarka.

MP 100% i instrukcijas, įdiegti tiek daug kartų.

Kartais puslapiai būtų gerai, tada atnaujinti ir visi klysta.

kamilkurczak
07-02-11, 11:13
Sveiki,
Buvau jūsų svetainėje, bet jūs turite vBET neįgaliesiems dabar. Norėčiau chek jis save taip, prašome siųsti man PM jūsų FTP ir admincp prieigos, nes dabar aš nežinau, kas sukelia šią problemą.

Ačiū

Snake
07-02-11, 13:07
Ok, kompiuterių Sultys - Forumai - Nemokama PC hjælp, IT paramos ir Reparationer (http://www.computer-juice.com/forums/da/)

Prašome ieškoti ir greitai pakartoti, i dont wanna palikti įjungtas kaip šis.

Ačiū.

kamilkurczak
07-02-11, 13:15
Gerai aš kai kurių ekranus iš savo forumo ir įrašiau svetainės šaltinio į failą.
Aš pastebėjau, kad klausimas yra pagrindinis puslapis ir forumai puslapių (ne temas) teisė?
Pasistengsiu rasti šios problemos priežastis.

- Pabandyti išvalyti talpyklą.
Ar redaguoti Kai kurie trafaretai (templates), ar ne?
O gal jūs turite įdiegti naujas mod?

Snake
07-02-11, 13:18
Atsitinka temas per.

Hvad er den bedste dykai CD-brænding programinę įrangą? - Kompiuterių Sultys (http://www.computer-juice.com/forums/da/f52/whats-best-free-cd-burning-software-31441/)

Panašios temos ir poraštės skaldytos, datas netinkamose vietose, sigs visi messed up.

Pastaba: tai iš naujo įdiegti, švieži įkelti failus vb vBSEO ir vbet, standartinės konfigūracijos variantų.

Ar galiu išjungti dabar?

kamilkurczak
07-02-11, 13:23
Gerai, galite išjungti. Aš analizuoti šiuos duomenis

Snake
07-02-11, 15:46
Ok ačiū, laukiame jūsų atsakymo / nustatyti.
Cheers!

Snake
08-02-11, 02:52
Sveiki, tiesiog įdomu, jei turite daugiau info?

kamilkurczak
08-02-11, 14:23
Sveiki,
Labai sunku rasti išeitį, kai aš negaliu atgaminti mano Test Forum. Turiu tik ekranus ir svetainės šaltinio, bet man reikia pažvelgti į savo forumo kodą (nes tai yra tik jūsų forumą).
Pirmiausia norėčiau aks Michał apie šią problemą. Gal jis žino, geras sprendimas.
Žinoma, aš norėčiau paprašyti jūsų apie jūsų admincp ir FTP prieiga (KD) - ji bus labai naudinga.

Ačiū

Snake
08-02-11, 19:36
Galiu laikytis jokių nurodymų, jiems nenori suteikti administratoriaus prieigą.

Aš paleisti Šis mod prieš tai buvo gerai, neseniai pridėjo /, pavyzdžiui, MOD ir veikla / kiekis mod dėka.

Let me know.

kamilkurczak
09-02-11, 10:03
Sveiki,
Galite įjungti mūsų mod dabar - tiesiog galimybę vbet ir po to eiti į admincp-> vBET-> vėliavomis ir nustatyti Vėliavos vietą į Pasirinktinis.

Po to:
-VBET yra įjungta, ir aš galiu naudoti jį
-Vėliavos nerodo ir visi vartotojai negali naudotis mūsų mod.


Antra, kaip aš galiu matyti ant mano ekrano - Jūs turite klaidingas rezultatus iš "Google" naršyklės talpyklą ir turite savo turinį perkelta. Turime sprendimą, kaip blokuoti klaidingai rezultatus iš Google (bus įtraukta į kitą IŠLEIDIMAS)

Aš galiu duoti jums greitai nustatyti:

1. atidaryti ir padaryti kopiją šį failą:
forumas root / / vbenterprisetranslator_functions.php

2. Šiame faile rasti šią eilutę:

if ($useCache && $wasTranslated && $translatedSize == $translationEncodedTextsSize) {

3. pasta PRIEŠ šią eilutę:

if (!$wasTranslated || $translatedSize != $translationEncodedTextsSize) {
define('VBET_DONT_WRITE_GUEST_CACHE', true);
}

4. sutaupyti
5. Valyti visas talpyklą
6. išbandyti!

Šis kodas turėtų blokuoti neteisingų rezultatų iš Google. Ir kaip rašiau anksčiau - prašome įjungti vBET ir nustatyti vėliava vietos į Custom

Snake
09-02-11, 12:06
Aš iš naujo, visa tai atrodė, kad dirbti bauda.

Aš prašė kodas redaguoti tik tuo atveju.

Ačiū.

kamilkurczak
09-02-11, 13:10
Sveiki,

Ačiū už patvirtinimą. Kaip rašė mano ankstesnį postą - negerai rezultatus iš Google talpyklą, išbandyti visus pakeitimus savo kodą iš mano ankstesnį postą.

Ačiū

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1