PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Po ilgo laiko, tai neveikia anymore



wowglider.de
14-01-11, 18:57
Sveiki,
Neseniai aš rasiu, kad vBet nėra darbo, nes ji turi daugiau.

Warden wird geupdatet?!? (Http://wow.glider-forum.de/allgemein/33360-warden-wird-geupdatet.html)
-->
Warden bus atnaujintas?? (Http://wow.glider-forum.de/en/allgemein/33360-warden-wird-geupdatet.html)

Taip pat norėčiau pašalinti "palaiko vBET 3.3.6 Automatinis vertimai" Taip, aš nusipirkau pažymėtas nemokama alternatyva.

Kitas dalykas, aš sužinojau, kad i cant nieko daryti per admincp, ten visada buvo, kad vBET pavadintas nuorodą, bet dabar pasikeitė ... ieškoti ne paveikslėlį
Imageshack ® - Online Foto ir Video Hosting (http://img841.imageshack.us/i/erroreg.jpg/)

Ačiū už bet kokią pagalbą.

vBET
14-01-11, 20:04
Labas

Jis veiks dar:) Žinau, klausimas - tai "Google" pusėje, todėl tai, ką jums reikia padaryti:
1. Patikrinkite jums užblokuotas "Google" ar gauti negerai rezultatus. Norėdami tai padaryti, prašom naudoti "Google" testeris:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728
2. Prašome suteikti mums rezultatus.
3. Jeigu viskas atrodo gerai - tada patikrinkite vertimo, kai esate prisijungęs. Jei veikia tada tai reiškia, kad laikinos problemos su "Google" ir bloga rezultatų puslapiuose buvo paslėptas Svečių talpyklos (tik pažymėjo TODO sąrašą ne talpyklą tokiu atveju ). Taigi, prašome tiesiog švarų visą Svečių talpyklą (geriausiai tai padaryti rankiniu būdu - žr. pastabą vBET įrankiai).

Apie prekės ženklo nemokamai - Žiūrėkite PM ir atkreipkite dėmesį, kad šalia išleidimo bus pašalinti pagal nutylėjimą:)

Ir apie tezt nėra administratoriaus meniu išvaizda nėra tinkama frazė. Prašome įsitikinti, kad jūsų įrenginys yra tinkamas - tiesiog padaryti atnaujinimai - vėl įkelti visus failus ir vėl importuoti produkto failą. Tai turėtų padėti:)

wowglider.de
16-01-11, 04:26
Sveiki, ačiū už jūsų atsakymą.

Aš tryd ir atrodo, kad ok:
Nuo vertimo bandymas
Bandymo rezultatas: {"responseData": {"translatedText": "widziane mylia"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Bandymo klaida:

Ir aš taip pat tryd Reupload, bet jos neveikia. Svečių talpyklos yra neaktyvus, nes jos tikrai blogai, SEO.

wowglider.de
16-01-11, 05:13
I dont know, kodėl atrodo, kad darbas dabar. Įstojau vBet parinktys per vBulletin galimybių tai atrodo veikia, bet i cant rasti jį tiesiogiai, bet atrodo dabar versti, bet jos tikrai lėtai. Atrodo kaip ir visi mano talpyklos yra perrašytų "nieko"

vBET
16-01-11, 19:57
Sveiki, ačiū už jūsų atsakymą.

Aš tryd ir atrodo, kad ok:
Nuo vertimo bandymas
Bandymo rezultatas: {"responseData": {"translatedText": "widziane mylia"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Bandymo klaida:

Ir aš taip pat tryd Reupload, bet jos neveikia. Svečių talpyklos yra neaktyvus, nes jos tikrai blogai, SEO.

Taigi, "Google" ryšys Gerai. Ir kaip matau ji dirba gerai dabar. Taigi tikriausiai jums buvo kai laikinos problemos su "Google" ryšį, kuris iš mūsų sOPE ir mes nieko negalime padaryti šioje srityje. Didelis, kad ji veikia dabar:) Aš taip pat pridėti TODO užduotis siųsti administracinių laiškus vBET, kai "Google" negali būti pasiektas:)

Svečių atveju nieko nedaro žalingo SEO. Tai net geriau, SEO, nes ji daro indeksuotų puslapių sukurti daug greičiau ir "Google" yra svarbus. Tai yra didžiulis patobulinimas, ir mes rekomenduojame jį naudoti.

Prašome pasakyti, kodėl manote, kad Svečių Laikinoji atmintis yra bloga SEO? ...

vBET
16-01-11, 20:02
I dont know, kodėl atrodo, kad darbas dabar. Įstojau vBet parinktys per vBulletin galimybių tai atrodo veikia, bet i cant rasti jį tiesiogiai, bet atrodo dabar versti, bet jos tikrai lėtai. Atrodo kaip ir visi mano talpyklos yra perrašytų "nieko"

Aš nesuprantu, ką būtent jums reiškia, kad talpyklos yra perrašytų "nieko". Ar naujų įrašų nėra atvyksta į talpyklą, talpyklos ar turite negerai įrašai (tuščia vertimai).

Aš ką tik patikrino puslapyje jums davė pavyzdžiu ir verčia gerai ir labai greitai. Galbūt jums buvo patikrinti puslapį, kuris buvo dar ne talpyklą - tokiu atveju kartos laikas priklauso nuo "Google" reakcijos laikas ne vBET ir mes nieko negalime padaryti su tuo. Jūs visada galite patikrinti tiesiog generuoti tą pačią puslapio du kartus. 1st time galima ne talpyklą, bet kitą bus jums nekilnojamojo generavimo laikas:) Duomenų talpyklos lieka 15 dienų (konfigūruojama), todėl jūsų forumą tikrai generuoja greitai:)

Pasakykite jums dabar reikia pagalbos? :)

kamilkurczak
25-01-11, 16:35
nėra atsakymo, išspręsti. Jei ne, prašome rašyti čia, ir aš vėl atidaryti šią temą.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1