PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Naujas Diegimo klaida



KOF
05-12-10, 00:31
Šienavimo Aš tiesiog įdiegti automatinio vertimo Mokama Mod. Aš gavau klaidos

Fatal error: Kvietimas neapibrėžto funkcija vbet_global_bootstrap_init_start () in / xxxx / forumai / includes / class_bootstrap.php (103): eval () 'd kodas on line 3

Man išjungus forumuose darbo baudą.

Prašome u gali patikrinti, kas yra problema.

Ačiū

vBET
05-12-10, 14:07
Hi:) Jei tai ne problema mūsų darbuotojai padės išspręsti rytoj - pirmadienį. Mes esame pasiruošę pradėti visapusišką paramą, taip pat savaitgaliais ir pasirūpinsiu aš dabar apie tai, kad pradedant kitą savaitę, mes taip pat visapusiškai remti savaitgaliais (gali būti atmesti savaitgaliais, švenčių dienomis).

Atsiprašome už problemų šiuo metu. Prašome PM man, jei jums šis atvejis yra skubus.

kamilkurczak
06-12-10, 11:48
Sveiki,

Prašome grįžti admincp-> Plugins & Produktai> Plugin Manager ir rasti įskiepiai global_bootstrap_init_start vBET produkto.

1. redaguoti Šis kištukas
2. Ieškoti:

vbet_global_bootstrap_init_start();
3. pasta PRIEŠ šį kodą:

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php');
4. Paspauskite mygtuką "Išsaugoti".
5. Jį išbandyti.

Ar galite paaiškinti, ką turėčiau daryti, atgaminti mano Test Forum?

KOF
06-12-10, 20:54
Šienavimo dabar gaunu.

Lemtingą klaidą: Kvietimas neapibrėžto funkcija vbet_global_bootstrap_init_start2 () / xxxxxx / forumai / includes / class_bootstrap.php (103): eval () 'd kodą on line 3

kamilkurczak
07-12-10, 10:23
Prašome siųsti man savo admincp ir FTP detalės PM aš ją išspręsti.

mateuszr
16-12-10, 09:45
Nr atsakymas, kad išspręsti šią temą (montavimo darbai buvo įsakyta šiuo atveju)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1