PDA

Žiūrėti pilną versiją: Kaip integruoti savo mod su vBET



vBET
20-11-09, 01:46
Jūs turite savo mod (esate autorius), kuris turi tam tikrą integracijos su vBET?

Galbūt jūsų mod leidžia rašyti laiškus ir norite, kad būtų galima juos įvairiomis kalbomis ...

Galbūt jūs gaunate kai kuriems papildomiems duomenims, AJAX ir nori būti išverstas išverstų puslapių ...

Galbūt kažkas yra reikalinga jūsų mod bendradarbiauti su vBET ...

Mes padėsime jums!

Susisiekti su mumis, suteikia mums nuorodą į savo mod ir aprašyti tai ir mes suteiksime Jums patarimų, kaip lengvai ji vBET suderinama.

Jūs norite, vis dar dirba savo mod vartotojams be vBET? Jokių problemų - mes jums pasakysime, kaip tai padaryti. Mes padėsime jums padarė sprendimą, aprašykite, kaip tai turėtų būti daroma ir kaip veikia ant vBET API padaryti savo mod dar geriau!

Cybershaolin
20-11-09, 02:26
Ar tai tą patį, ar apie tą patį klausimą, kaip čia: ?

Nes, aš norėčiau žinoti, jei tai būtų įmanoma šį Hack būti remiama: CYB - Lankytojai (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=201283)

Tai būtų puiku, jei būtų išverstas taip pat visų pranešimų turinį. Aš nežinau, jei tai įmanoma, bet aš klausia. :)

vBET
20-11-09, 11:40
Nr jie yra 2 skirtingi klausimai. Čia mes paklausti, kas nori, kad jo (jo - kaip autorius) mod suderinama su bendrąją rinka.

Temoje, kurį taškas prašome kuris mados (jūs - kaip naudotojas) nori būti suderinama su vBET:)

Skirtumas yra, kad jei mod autorius užduoti mums padėti tada jis padarė pakeitimų, ir mes suteiksime jam visa reikalaujama informacija. Tokiu būdu jo mod tai bus suderinama su vBET daug greičiau. Taip pat dėl galimų licencijos apribojimų kai kurie mados, tai gali būti vienintelis būdas integracijos autorių.

vBET
20-11-09, 11:43
Ar tai tą patį, ar apie tą patį klausimą, kaip čia: ?

Nes, aš norėčiau žinoti, jei tai būtų įmanoma šį Hack būti remiama: CYB - Lankytojai (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=201283)

Tai būtų puiku, jei būtų išverstas taip pat visų pranešimų turinį. Aš nežinau, jei tai įmanoma, bet aš klausia. :)

Taip, mes tai matė:) Mes patikrinsime integravimo galimybes Šis mod.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1