PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Baltoji puslapiai ribojimą.



Taurus
03-11-10, 12:25
Gerai, aš tiesiog rasti kažką. Aš nesu 100% tikras, bet gal jūs, vaikinai, galite jį išbandyti.

Aš turėjau mano Moderatoriai 3 skundžiasi juda pranešimų ir gauti baltuosiuose puslapiuose. Dalis jų buvo nustatytas su Kama nustatyti apie mano Prieš tai buvusi tema. Bet normalus ne išverstų puslapių jie ir toliau gauti Baltoji puslapiai. Vienintelis dalykas, šiuos 3 moderatoriai turėjo bendro, buvo tai, kad jų Default Language nebuvo. Po to, kai aš nustačiau, kad jie turėjo ne daugiau baltuosiuose puslapiuose.

kamilkurczak
03-11-10, 15:01
Ačiū už šią informaciją. Aš išbandyti jį:)

mateuszr
18-11-10, 16:10
Ar esate tikri, kad rašote apie moderatoriai? Kaip aš bandžiau, aš vis dar nukreipti į UserCP kaip moderatorius / SuperModerator iki galiu nustatyti numatytąją kalbą

Redaguoti: Nėra atsakymo. Išspręsta dabar.
Priežastis: negali atkurti problemą, dėl reikalavimo nustatyti numatytąją kalbą ið bet kokio vartotojo.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1