PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Svečių talpyklą neveikia ir kai Moderatorių baltuosiuose puslapiuose.



Taurus
02-11-10, 09:46
Šiame etape, po naujo VBET įdiegti ir konfigūruoti ją lygiai taip pat turėjau anksčiau, svečių talpyklos yra ne darbo ir kai mano moderatoriai juda pranešimai vis Baltoji puslapiai. Prašome padėti.

kamilkurczak
02-11-10, 11:02
Sveiki Jautis,
Čia jūs turite savo pokalbio su Svečių talpyklą problema. Prašome jį perskaityti.
(Maždaug dvigubai GZIP).
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/967-guest-cache-issue.html

apie antrąjį. Aš pabandyti atkurti savo bandymo forume.

kamilkurczak
02-11-10, 11:51
Kaip aš atsimenu, jums nustatytas su savo priimančiosios teikėjui, tačiau po atnaujinti jūsų Apache galite mod_deflate leido vėl. Taigi, jei tai edable -> turite dvigubo gdziped. Prašome kreipkitės į priimančiosios teikėjui ir išjungti šį modulį.

Čia jūs turite pilną instrukciją, kaip tai patikrinti (nuo Jūsų Prieš tai buvusi tema - parašė Michał)

Išjungus vBulleitn GZip AdminCP parinktį GZIP HTML Išėjimo tada jūsų produkcija vis dar suarchyvuota. Jūs galite pamatyti čia:
GZip testas
PASTABA: tai yra aiškiai aprašyta vBulletin galimybė:

Jei jau naudojate mod_gzip arba mod_deflate jūsų serveryje nėra įgalinti šią parinktį.
Taigi šiuo metu atrodo, kad turite vieną iš tų apie, nes produkcija yra zip vistiek. Ir tai tikriausiai sukelti problemų su vBET svečių talpyklos - tai dvigubai zip, todėl naršyklių gauti crazy su juo.

Taurus
02-11-10, 11:56
Aš dabar neįgaliesiems GZip mano AKR, bet vis dar gauti šių klaidų:

Įspėjimas: filemtime () [function.filemtime]: Stat nesėkminga [kelias] / vbet_guestcache/en/_forums_dnp_news_php_content_3_id_8978.html [kelias] / / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php 53 on-line

Warning: Cannot modify header information - antraštes already sent by (output started at [kelias] / / class_core.php: 4598) [kelias] / dnp_news.php linija 320

Įspėjimas: filemtime () [function.filemtime]: Stat nesėkminga [kelias] / vbet_guestcache/en/_forums_forumdisplay_php_f_8278.html [kelias] / / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php 53 on-line

kamilkurczak
02-11-10, 12:18
Ši klaida yra išspręsti dėl mūsų forume. Išbandykite ją:

1.Just redaguoti failą (prašome įsitikinti, šio failo kopiją): includes / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php
2find linija:

if ((time() - filemtime($vbet_readGuestCacheFileName) <= $timeAllowed) && !vbet_verify_ip_ban()) {
jį pakeisti į:

@$fileTime = filemtime($vbet_readGuestCacheFileName);
if ((time() - $fileTime <= $timeAllowed) && !vbet_verify_ip_ban()) {

Taurus
02-11-10, 13:25
Nuostabus Kamil. Tai atrodė, kad tai padarė. Puikiai veikia dabar. Ačiū labai!!

Aš paklausti mano moderatoriai taip pat patikrinti, ar kitu klausimu juda pranešimų ir gauti Baltoji puslapiai vis dar.

vBET
02-11-10, 13:34
Aš nesu įsitikinęs, kad tai susiję su Svečių Talpykla - jei jūsų moderatoriai juda temas, tada jie yra ne svečiai ... Prašome pirmiausia patikrina, ar ji vis dar nutinka, kai svečių talpyklos yra išjungtas. Jei taip, mes žinoti, norint patikrinti kažkas. Kaip matau dabar, tai tikriausiai ne svečių talpyklą problema - moderatoriai yra ne svečiai, tiek svečių talpyklos neturi dirbti už juos ...

Kamila prašome patikrinti su Jautis Svečių talpyklą dirba ne visi. Taip pat nėra problema atsitinka, kai Svečių talpyklos yra išjungtas. Patikrinti, galite atkurti mūsų bandymo forume.
Jautis - jūs galite matyti serverio žurnalų kokių nors klaidų pranešimų? Tikiuosi, kad kai failas nėra įtrauktos per klaidą. Jei taip serverių žurnaluose turėsite bendrauja apie nežinoma funkcija - tai leis mums išspręsti problemą labai greitai.

Taurus
02-11-10, 13:38
Atsiprašau, aš nenorėjau pasakyti, kad tai turėjo kažką daryti su svečių talpyklą. Aš tik paminėjo po 2 kartu negali atidaryti atskirą temą.

Pirmasis klausimas dėl svečių talpyklą dabar išspręsta. Kita vyksta, o svečių talpyklos buvo išjungtas, todėl aš taip pat esu nežinote, ar sprendimo svečių talpyklą būtų išspręsti, kad. Bet aš jums pasakysiu, pabandykite dabar anyways. Aš pranešti apie tai.

vBET
02-11-10, 13:42
Gerai, kad mano klaida. Aš paėmė ją kaip vieną klausimą. Prašome laikyti viena gija per vieną problemą. Jis leis mums tinkamai tvarkyti. Mano klaida - atsiprašau už jus ir Kamil.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations