PDA

Žiūrėti pilną versiją: "Facebook" Kaip mygtukas



Snake
30-10-10, 16:03
Aš pridėjo Facebook panašus į savo svetainę mygtuką.

Jis veikia tik bauda, išskyrus atvejus, kai like išverstą puslapį.

Mano Facebook profilis URL, kuris rodomas visada anglų puslapio url (forume numatytąją kalbą)

Kaip padaryti, kad išverstų puslapių mygtuką.

Čia yra mod, "Facebook" kaip "Mygtuko vBulletin - vBulletin SEO forumuose (http://www.vbseo.com/f2/facebook-like-button-vbulletin-42695/index2.html # post266022)

vBET
01-11-10, 17:20
Ką aš matau, yra iframe "nėra mygtuko. Prašome apibūdinti, kaip tiksliai jis veikia, kaip ji yra pateikta jūsų forume (nurodyti, kur mes galime matyti jūsų forume ir pasakyti, kuri yra URL).

Snake
01-11-10, 17:23
Lol, "iframe" įkelia kaip mygtukas, kur jums buvo 2010 m., nežinau, ką, pavyzdžiui, mygtuką "Facebook" yra?

Bet kokiu atveju, tai ne pridėti jį jums bandymų aikštelėje arba vbet, ji trunka 2 sekundes ir daugelis jūsų vartotojai naudojate.

vBET
01-11-10, 17:52
Atkreipkite dėmesį, kad mano laikas išleisti 2010 metais, yra mano asmeninis dalykas. Jei tikitės paramos, siūlau atsakyti į klausimus, o ne rašyti sakinius, kurie suteikia nieko išdavimo, ir gali būti traktuojamas kaip įžeidimas. Mes ne domina, ką, jūsų nuomone, turėtų būti žinoma, kas pasaulyje žmonių (tai prašome naudoti Nariams - turite Off Topic sub forumą), tačiau jums padėti. Ir kad mums reikia jūsų atsakymus.

Atkreipkite dėmesį, kad mes ne įdiegti kiekvieną mod, kuris yra naudojamas kiekvienas mūsų klientams. Prašome atsakyti į pateiktus klausimus, todėl galėsime analizuoti problemą ir padės jums:)

Snake
01-11-10, 18:01
Prašome apibūdinti, lygiai taip, kaip ji veikia

Kodą i, susijusias su, pavyzdžiui, mygtuką vBulletin Forumas Puslapiai priduria Facebook, kai paspausite ji rodo jums patiko VB puslapyje ir ji taip pat rodo savo Facebook profilis.


Jis veikia tik bauda, išskyrus atvejus, kai like išverstą puslapį.

Mano Facebook profilis URL, kuris rodomas visada anglų puslapio url (forume numatytąją kalbą)

vBET
02-11-10, 13:17
suteikti URL, kur mes galime matyti jūsų forume ir pasakyti, kuri iš jų yra

Aš leis man pamatyti ir geriau suprasti. Taip pat matyti nuorodų, kas keičiasi, ne per vertimo, ir tt Dabar aš negalėjo nustatyti, kas tiksliai atsitinka. Prašome suteikti prašoma duomenis:)

Snake
02-11-10, 13:19
Kompiuterių Sultys - Forumai - Nemokama PC HELP, IT ir remontas (http://www.computer-juice.com/forums/)

Jūs turite būti narys ir prisijunkite.

vBET
02-11-10, 13:22
Prašome PM man prieigą bet bandymo sąskaitos, kuri leis man pamatyti detales (mes nekuriame apie netikrą sąskaitas savo klientų forume). Aš forume dabar, kad aš galėtų patikrinti greitai:)

vBET
02-11-10, 13:48
Gerai, kad aš ten. Bet jūs vis dar nebuvo rašė ką turėčiau ieškote ...

Dar kartą prašom pasakyti "vienas" - kurį mygtuką, mes kalbame apie? Ką turėčiau ieško ne savo forumo? Duokite man kokį nors tekstą, arba apibūdinti vaizdas ... Dabar matau, dovanoti ir paieškos mygtuką ...

Snake
02-11-10, 13:57
"Facebook" kaip mygtuką ekrano viduryje.

http://socialmediaseo.net/wp-content/uploads/2010/07/facebook-like-button.jpg

vBET
02-11-10, 14:55
Matau nieko panašaus ... Gal tai sukuria ką nors kita pagal vartotojo šalyje. Viduryje (tarp "Google" paieškos ir mygtuką donorystės) matau kai vaizdas su tekstu "Man patinka šis" Lenkijos. Prašome pasakyti yra tai ar kažkas kita. Jei ką nors kita - prašom duoti man visą forumą ir taško, kur ji yra ekrano fotografiją. Nematau Thung iki vaizdas ...

Snake
02-11-10, 14:57
Taip, tai yra kaip mygtukas "Facebook".

Kai paspausite ji patinka forumo puslapyje jūsų Facebook profilis.

Išskyrus tai, kad ji visada mėgsta english version nėra išverstas URL.

vBET
02-11-10, 15:10
Kaip matau Facebook reaguoja naršyklės kalbos nustatymus - matau, kad lenkų kalba. Taip pat Paspaudę matau prisijungimo formą lenkų kalba. Taigi jūs tikrai reikia bet integraciją čia? ...

Jei norite įdėti kalbos vertė tada pirmą kartą, prašome patikrinti, kas yra kalbos kodas naudojamas atributas "Facebook" pavadinimas. Be to, jie naudoja ta pačia kalba kodai. Jei taip, tada tiesiog šablonas, kur Jūs iframe keisti atributą vertę ir pridėti ten kalbos kodą. Vertė yra saugomi vBET $ _REQUEST ['kalba'] - šabloną naudokite $ _REQUEST [kalba].

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad nėra traktuojamas kaip dalį savo puslapyje "Google" robotai "iframe" turinys. Už robotai kiekvienam iframe atskiras puslapis - kiekvienas atskirai gali būti indeksuojami. Taip indeksavimo jūsų puslapio robotai nėra atsižvelgiama į tai, turinys iframe - tai traktuojama kaip nuoroda.

Pasakykite Ar tai padės.

Snake
02-11-10, 15:27
Jūs nesuprantate. Ar turite Facebook sąskaitą? Ne idėja, ką tai turi daryti su robots.txt ir "Google". Tai, pavyzdžiui, mygtuką "Facebook", nei tada, kai paspaudžiamas rodo, kaip dėl savo Facebook puslapyje svetainėje, todėl savo draugus tada spustelėkite ją ir gausite srautą iš "Facebook".

Leiskite man paaiškinti, geriau;

Spustelėkite mygtuką panašių Ispanų (es)



Mano Facebook nuorodą english version (EN)


vBET
04-11-10, 19:31
Taip - aš ne suprasti. Viskas, ką aš pamačiau, buvo "Facebook" prisijungimo puslapį, kuris jau buvo lenkų kalba, ir aš maniau, kad tu kalbi šio vertimo. Kaip matau, norite Facebook žr. nuorodą į jūsų išverstų puslapių. Prašom duoti man akimirką aš vėl žiūrėti šį įtraukta iframe.

vBET
04-11-10, 19:49
Gerai, kad turite pakeisti šį kodą (nuo vBSEO sriegiu):

$facebook_liked_url = $_SERVER['VBSEO_URI'];
tai viena (ne testuoti):


require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_url_tracking.php');
$facebook_liked_url = $_REQUEST['language'] ? vbet_createURLForAddressNoChecks($_REQUEST['language'], $_SERVER['VBSEO_URI']) : $_SERVER['VBSEO_URI'];

Pasakykite Ar tai padės:)

Snake
14-02-11, 22:52
Aš padariau, kad pasikeis, bet kai i like transted url rodo mano Facebook puslapis:

Dave mėgsta http://www.facebook.com/forums/da/ facebook.com.

Tai yra visiškai neteisinga.

Ačiū.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1