PDA

Žiūrėti pilną versiją: Spartinančioji atmintis ir duomenų bazių naudojimo



Simon Lloyd
12-10-10, 11:47
Sveiki, šiandien žiūri į savo duomenų bazę, aš pastebiu, kad turiu daug naujas lenteles, yra 3 skirtingų tipų vbet talpyklą, normalus, vidutinio ir trumpojo, kodėl aš turiu 3 skirtingų tipų lentelių? man reikia visus tuos lenteles?

Pastebiu, kad 1.3GB vietos ******, tikėjau, kad talpyklos yra išvalytas gana dažnai:
Naudokite talpyklos = Taip
Talpyklos Time To Live (TTL) = 5
Naudokite Viso failų talpyklos svečiams (BETA!) =, bet ne
Cache kliringo strategija (duomenų bazės talpyklos) = Normalus
Talpyklos kliringo timelap (duomenų bazės talpyklos) = 0
Nustokite ieškoti po x nepakankamumas (duomenų bazės talpyklos) = 15

Visų šalių vėliavomis, yra įjungta.

Linkėjimai,
Simonas

kamilkurczak
12-10-10, 13:06
Taip, jums reikia šių lentelių. Tai yra optimizuoti vBET.
:)

moman
26-10-10, 02:42
Mano talpykla išauga iki daugiau kaip 20GB per savaitę (šiuo metu mano TTL), ir aš esu visiškai tikras, kad neįvykusias paspaudimų santykis yra gana didelis:)

Norėčiau turėti vieną pasiūlymą, tačiau būtų malonu, jei yra galimybė perkelti talpyklos išorinės duomenų bazės lenteles, kad lengviau paleisti DB atsarginės kopijos be išvalyti talpyklą.

vBET
27-10-10, 02:15
Mes jau toks prašymas pakeisti:) nepamenu dabar svarstyti valstybės ar patvirtintas, bet mes dirbti.

Taip pat, jei jūsų serveryje galės turėti daugiau talpyklą rekomenduojame nustatyti TTL didesnis. Ji paspartinti savo išverstą puslapį kartos, nes dabar labiau dažnai verčiami turinys turi būti paimti iš Google. Mes žinome, kad talpyklos gali turėti didelio dydžio - tai yra normalu, kai didelio dydžio forume ir dabar dauginasi jos turinys 52 kartus:)

Mes turime tiek daug lentelių spitted talpyklą, nes jis veikia daug greičiau, tada ir kliringo yra saugesnis (gali duoti serverio kurį laiką pailsėti tarp kiekvienos lentelės). Tai yra viskas tikslu ir mes nuėjome į šį punktą patirties ankstesniuose požiūriuose. Taigi, dabar jis yra subrendęs sprendimą.

Taip pat, jei jūs ne kenčia su HD erdvės stoka, rekomenduojame įjungti svečių talpyklą. Tai užtruks dar daugiau vietos, bet tai bus HD jo nėra duomenų bazėje ir leis nedelsiant reaguojant svečiams (be duomenų bazės užklausų).

moman
07-11-10, 07:45
Kaip veikia svečių talpyklą? Aš šiuo metu naudojant tam tikrą kodą modifikacijos 3.3.3 ištaisyti klaidas, o ne atnaujinta stabilumo labui. Tiesiog smalsu! Ar viso puslapių talpyklos, ar failus tiesiog yra žodžiai ir jų vertimai, žodynas šį puslapį?

vBET
14-11-10, 06:03
Kaip veikia svečių talpyklą? Aš šiuo metu naudojant tam tikrą kodą modifikacijos 3.3.3 ištaisyti klaidas, o ne atnaujinta stabilumo labui. Tiesiog smalsu! Ar viso puslapių talpyklos, ar failus tiesiog yra žodžiai ir jų vertimai, žodynas šį puslapį?

Transliuojamas į visus puslapius, talpyklos į kietąjį diską ir kaip statinis HTML failų naršyklę (prieš tai patikrinusi, daro, prašymo kopija).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1