PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Branding Nemokama nupirko, bet dar tekstas, poraštės kreditai



StarBuG
20-09-10, 12:02
Labas

Aš nusipirkau pažymėtas nemokamą licenciją, bet vis tiek kredito tekstas į apačią.
Tik kredito ryšys buvo pašalintas.

Branding nemokamai tai neužsimenama produkto, kad tai, ką aš nusipirkau.

Kaip man jį pašalinti?

Ir taip, tai turi būti standartinis variantas.
Tu negali parduoti prekės ženklo nemokamai ir tada ženklo jis vis tiek ir tikisi, kad vartotojai redaguoti failus kiekvieną kartą yra atnaujinti!

vBET
20-09-10, 12:10
Sveiki, prašome dėmesį, kad pagal nutylėjimą BF paketą tik pašalinta kredito nuorodą, bet kaip BF licencijos savininkas turi visišką teisę pašalinti informaciją apie produktą. Instrukcijos bus nusiųsti PM.

StarBuG
20-09-10, 12:15
Taip, aš žinau, kad jums tvarkyti šiuo būdu.

Tačiau tai nėra gera praktika.

Branding nemokamai, reiškia "be prekės ženklo" ir kad yra ne tai, ko jums pristatyti!

Taisomas jūsų produkto failus pašalinti prekės ženklo kiekvieną kartą aš atnaujinti erzina.
Aš užmokės už prekės ženklo nemokamą produktą, todėl prašome pateikti vienas.

Aš primygtinai rekomenduojame jums persvarstyti savo dabartinę tvarkymo ženklų

vBET
20-09-10, 12:33
Buvau tik apie ankstesnį pranešimą rašyti kad mes neapima daugiau, kitą spaudai, bet norite būti maloniai nustebinti ir pašalinti jį prieš siųsti: D
Panašu, kad bus nenuostabu;)

Informacija, kaip jį pašalinti buvo siųsti į PM kaip aprašyta paskutinę žinutę:)

Taip - aš visiškai sutinku su FMĮ licenciją, kad vartotojai nori absoliučiai jokios informacijos apie produkto versija.
Atkreipkite dėmesį, kad mes neparduodame pažymėtas nemokamas produktas, tačiau prekės ženklo nemokamą licenciją, kuri leidžia vartotojams pašalinti kredito nuoroda (mes net pašalinti jį pagal nutylėjimą, jei kas nors padaro atnaujinimo ar naujų įrengimas). Pagal licenciją. Jei kažkas jaučiasi suklaidinti, tada tikriausiai jis neturėjo perskaitykite licencijos sutartį. Yra aprašyta, ką reiškia Prekių ženklų nemokamą licenciją ir ką ji leidžia. Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad licencijos pavadinimas nėra aiškinimo - yra aiškiai aprašyta pati licencija. Mes pristatome prekes, ką mes parduodame. Prašome nereikia rėkti, kad mes neturime, nes tai nėra tiesa - tiesiog perskaitykite licencinę sutartį ir jūs žinosite, ką reiškia vBET Branding Nemokama licenciją.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad per pastaruosius spaudai BF versija, mes palikti produkto versiją info daugiausia paramos klausimais - ji padeda suprasti, kokia versija yra naudojama be Admin CP. Bet, nes dauguma BF vartotojų naudoja savo teisę pašalinti versija informaciją, mes vargu ar turi galimybę ją naudoti + kaip tu apie jį buvo atnaujinti tik papildomas žingsnis BF versija pašalinti jį dar kartą + papildomas užduotis mums reaguoti, kaip jį pašalinti.

Taigi, mes nusprendėme pašalinti pagal nutylėjimą kitame BF spaudai:) Gal tai bus konfigūruojama - taip BF vartotojai galės nuspręsti, o gal tiesiog pašalinami. Mes pamatysime:)

StarBuG
20-09-10, 12:37
Ačiū.

Tiesiog pastaba:
Autorių tekstų versijos numerius visada yra didelis pavojus saugumui, nes nuskaitymo išnaudoti aukomis neto yra daug lengviau, jei kiekviena svetainė jums pasakys, kad ji veikia naudoti versija.

Tai yra viena priežasčių man pirkti ženklų nemokamai versijas

vBET
20-09-10, 12:45
Taigi jums yra labiau užtikrintos ir jums nereikės pašalinti šią informaciją nebėra:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1