חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות VBET הסימון על vBulletin 5

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
תוצאות 1 עד 9 של 9

אשכול: VBET תוספת - מילה פשוטה או החלפת הביטוי באמצעות מיקום

חבר בכיר
    תאריך
    יוני 2010

Default VBET תוספת - מילה פשוטה או החלפת הביטוי באמצעות מיקום

הגבלות חדשות על מדינות שונות כמה ביטויים אשמח את היכולת לעשות את המילה הבסיסית יחליף את זה vb אבל מבוסס מיקומים גאו.

מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
    תאריך
    אוקטובר 2009
    פוסטים
    1

ברגע זה vBET תומך תרגום ידנית, איפה אתה יכול לתקן באופן ידני משפטים מתורגמים (אם משתמש בעל הרשאות מתאימות).

אני לא בטוח שאני מבין. את הצורך שלך. על איזה הגבלות עבור מדינות אתה כותב? מה המילה החלף ב vB את כותבת על? האם אתה יכול לכוון את פונקציונליות זו על ידי מתן נתיב לפונקציה (ב Admin CP? בפורום?). אם אני מבין כוונתך השוואה כנראה טוב יותר את הצורך שלך אני מבינה את זה למיטב הבנתי אתה רוצה לעשות החלפות האלה משפטים מתורגמים - נכון? ונניח אלה צריך להיעשות אד הוק, באופן שונה עבור לקוחות שונים, לא קשה החלפת במסד - נכון? כיצד ברצונך לקבוע מיקום גיאוגרפי? על ידי כמה כותרות? על-ידי ip (מבוסס על שירות חיצוניים נוספים אשר יעניש ביצועים, או שיש לך את שירות מקומי על זה)?

חבר בכיר
    תאריך
    יוני 2010

הפונקציונליות של VB הוא פשוט-Admin CP > סגנונות & תבניות > החלפת המשתנה מנהל שבו אתה יכול להגיד "החבובות" החלף "בר" אבל זה על כל הדפים. בבריטניה בענף שלי ישנם ביטויים אנחנו יכולים כבר לא משתמש כמו "ספינים חינם" בטח העמדתם "ברוכים הבאים ספינים" אבל זה רק עבור בריטניה. ישנן דוגמאות נוספות גם כן. ייתכן שיהיה קל יותר לשנות vb קוד על משתני החלפת עם מכתב 2 מיקום קוד, לא הסתכלתי זה רחוק עדיין.

תאריך
    אוקטובר 2009
    פוסטים
    1

כפי שאני רואה את פונקציונליות זו vB מאוגד סגנונות, באפשרותך ליצור נפרדות תחליף בסגנון שונה. כפי שאני רואה בקוד השינוי מתבצע ישירות במסד הנתונים. אם אתה רוצה לעשות את ההחלפה דומה עבור תרגומים המאוחסנים במטמון, אז אני חושב שאנחנו יכולים לעשות את זה. בחירה פשוטה עם הביטוי שבחרת, לעדכון אחד חדש. אתה יכול בוחר עבור השפה שברצונך להחליף, אבל אתה לא יכול לבחור עבור איזו מדינה - יש לנו תרגום לספרדית וכי זה, אנו לא עושים תרגומים נפרד עבור כל מדינה העושה שימוש בשפה זו. מיקום קוד יעשה כאן כלום, רק קוד שפה.

חבר בכיר
    תאריך
    יוני 2010

נראה חולה maybee בסדר לעשות תחליף-דף טיוח, כפי שאני רואה אחסון עבור מיקום על גבי השפה יהפוך ענק.

תאריך
    אוקטובר 2009
    פוסטים
    1

התחליף שאתה מדבר (ב vB) עובד למבחן מראש בלבד - אז רק עבור ביטויים. . זה לא נוגע ההודעות, אז לדעתי שאנחנו לא צריכים לעשות את זה גם, במיוחד עבור תרגומים. אז כפי שאני רואה זאת, הוא לא באמת נחוץ -. כן?

חבר בכיר
    תאריך
    יוני 2010

. לא, לא כחלק המתרגם, זה לא יהיה מתאים גם אז היו אחסון בחזקת 2. אני חושב חולה לנסות לעשות הסרה פשוטה רכיבי html ולאחר מכן str_ireplace אז במקום html הגב בגיל הדור העמוד ותראה אם זה יעבוד. בצחוק צריך מיקום הוק איפה דף מורכבים אבל לא מוצג

תאריך
    אוקטובר 2009
    פוסטים
    1

אנא שקול כי שינויים בקבצי יאבדו בעת עדכון שלך vBulletin.

למיטב הבנתי שאין צורך vBET שינויים.

חבר בכיר
    תאריך
    יוני 2010

לא, אין צורך לשלב עם vBet, לא שקלתי את השפה לעומת המיקום

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

• אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים
  • אתה אולי לא לפרסם תגובות
  • אתה אולי לא לצרף קבצים
  • אתה אולי לא לערוך את ההודעות שלך
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33