חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות VBET הסימון על vBulletin 5

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
תוצאות 1 עד 5 של 5

אשכול: vBET 4.2.0 יצא - vBSEO נתמך! BETA

מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
    תאריך
    אוקטובר 2009
    פוסטים
    1

Default vBET 4.2.0 יצא - vBSEO נתמך! BETA

היי

אני יודע שרבים חיכה בהודעה זו חדשות מצוינת - הוא תומך vBSEO. החדשות אפילו יותר טוב - היא מתרגמת יותר סוגים של קישורים כי vBET3.x (לעת עתה).

עבור אלה שאינם משתמשים vBSEO יש לנו גם חדשות טובות - עשינו שיפור אלגוריתם התרגום שהופך את הדפים הגדולים באמת מתרגמת אפילו 7 פעמים מהר יותר (על פי בדיקות שנעשו על אחד ההתקנה של עמוד גדול ספציפי).

כמו כן שינינו את התבניות שלנו לכוון אותה מערכת vB4 חדש התבנית.

לפרטים ראה להלן כל

חדש:
    • vBSEO נתמך ומתרגם קישורים: הנושאים, בלוגים, CMS מאמרים, קטעי CMS, CMS מאמרים
    • אלגוריתם התרגום אופטימליים 2 הגדרות ביצועים מתקדמים הוסיף: "גודל HTML: נקודת חיתוך'ו'גודל HTML: להתחיל חיתוך"
    • הפניית אופטימליים (עשה קודם לכן)

באגים תוקנו:
    • מטמון של הבלוג RSS
    • תרגום תמיכה עבור דפים מחוץ מדריך בפורום

תבניות שינה (מעודכן למערכת vB4 חדש התבנית):
    • vbenterprisetranslator_inpost_translate
    • vbenterprisetranslator_inpost_translate_alreadyin
    • vbenterprisetranslator_wrong_message_language
    • vbenterprisetranslator_def_lang

הסבר קטן על אפשרויות ביצועים חדשים. ביצוע התקנה על אחד השרתים ללקוחות החוצה גילינו הדף הראשי שלו שתורגם ממש ארוך - גם כאשר כבר היה במטמון. כל הדפים האחרים תורגמה במהירות. עשינו חקירה וזה מה שגילינו.: PHP הביצועים יורדת באופן דרסטי כאשר עובדים על מחרוזות הגדולים באמת. אני מניח כי במקרה כגון PHP פשוט כותב אותו לקובץ כמה זמני הוא עובד על קובץ במקום בזיכרון. בגלל שאנחנו שונה אלגוריתם התרגום ותפוקות גדול באמת לחתוך לחתיכות קטנות יותר במהלך התרגום. שינוי זה משפיע רק דפים גדולים אתה יכול להגדיר את זה לפי פרמטרים של ביצועים. מה הייתה התוצאה בעמוד הפורום הראשי של הלקוחות שלנו. זמן תרגום ירד מרמה של כ 21 שניות בערך 3 שניות. כפי שאני מניח שזה לעשות את ההבדל עבור הלקוחות שלנו אנו מקווים כי זה גם יאפשר הבדל גדול בשבילך

PS.
    משתמשים שרכשו קודם לכן רישיון לחשוב vBET היתה תמיכה vB4 אז - אנא צרו איתי קשר (PM או מייל). אם יש ממתינים שירות התקנה - שילחו פרטים גישה Admin CP, vBSEO CP ו - FTP. אם היה סמוך ובטוח כי אנו ישתנה תאריך הרישיון שלך - אנא להזכיר לנו על זה. תודה

חבר
    תאריך
    נובמבר 2009

Quote פורסם במקור על ידי vBET View Post
    PS.
    משתמשים שרכשו קודם לכן רישיון לחשוב vBET היתה תמיכה vB4 אז - אנא צרו איתי קשר (PM או מייל). אם יש ממתינים שירות התקנה - שילחו פרטים גישה Admin CP, vBSEO CP ו - FTP. אם היה סמוך ובטוח כי אנו ישתנה תאריך הרישיון שלך - אנא להזכיר לנו על זה. תודה
    Text automatically translated from: German to: Hebrew
    Translated text
    איך אני יכול להבין?

ברכה
    Original text

תאריך
    אוקטובר 2009
    פוסטים
    1

היו לנו כמה לקוחות שקנו vBET לחשוב כי הוא תומך vB4 כאשר זה לא היה. אז הם לא יכלו להשתמש vBET כל כמה זמן. זו הסיבה שהם הובטח כי מועד הרישיון שלהם ישונו כך שהם יאבדו דבר על אי הבנה זו

אסור
    תאריך
    מרס 2010

Red face vBET 4.2.0 יצא - vBSEO נתמך! BETA

Text automatically translated from: Norwegian to: Hebrew
    Translated text
    שלום vBet!

האם חדש לחלוטין לפורום זה, אני יכול לפרסם בחוט הלא נכון.

נמצאו שאתה מכבד באינטרנט למתרגם רכוש הנמצא בפורומים בשפות אחרות.

על ידי רכישת רישיון vBet 4.2.0 מתרגמת לקנות אחד אז גם עם vBulletin בפורום או חייב להיות נפרד evenuelt לשים מעל בקרוב.
    או לרכוש את כל החבילה מכילה בפורומים מתרגם?

ומה דעתכם על אירוח, וכו 'איך עושים את זה?

האם אתר היום + פורום זה בחינם, אבל רוצה שאני מתרגם vBet מאוד פרסום ירידה של הפורום שלנו. תהיה עצמאית אפילו עם כל פרסום.

האם יש הרבה עור לבחור את הפורום?

רוג'ר מאייר נורבגיה
    Original text

תאריך
    אוקטובר 2009
    פוסטים
    1

Quote פורסם במקור על ידי Pilar10 View Post
    Text automatically translated from: Norwegian to: Hebrew
    Translated text
    שלום vBet!

האם חדש לחלוטין לפורום זה, אני יכול לפרסם בחוט הלא נכון.

נמצאו שאתה מכבד באינטרנט למתרגם רכוש הנמצא בפורומים בשפות אחרות.

על ידי רכישת רישיון vBet 4.2.0 מתרגמת לקנות אחד אז גם עם vBulletin בפורום או חייב להיות נפרד evenuelt לשים מעל בקרוב.
    או לרכוש את כל החבילה מכילה בפורומים מתרגם?

ומה דעתכם על אירוח, וכו 'איך עושים את זה?

האם אתר היום + פורום זה בחינם, אבל רוצה שאני מתרגם vBet מאוד פרסום ירידה של הפורום שלנו. תהיה עצמאית אפילו עם כל פרסום.

האם יש הרבה עור לבחור את הפורום?

רוג'ר מאייר נורבגיה
    Original text
    היי Pilar10!

vBET הוא תוסף ל vBulletin כל כך להשתמש בו אתה צריך רכב. vBET הרישיון כולל רק vBET - אתה צריך לקנות רכב בנפרד. vBulletin היא המנוע בפורום החזקים ביותר שאנחנו יודעים ישנם אלפי פריטי מעטפת

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

• אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים
  • אתה אולי לא לפרסם תגובות
  • אתה אולי לא לצרף קבצים
  • אתה אולי לא לערוך את ההודעות שלך
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33