חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות VBET הסימון על vBulletin 5

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
תוצאות 1 עד 2 של 2

אשכול: VBSEO ו VbOptimise

 1. #1
  ג'וניור משתמש
  תאריך
  ספטמבר 2011
  הודעות
  3

  Default VBSEO ו VbOptimise

  Text automatically translated from: Spanish to: Hebrew
  Translated text
  לפני רכישת המוצר אני רוצה להגיב על שתי שאלות.

  1 .- ראיתי בפורומים שאומרים vBET vBulletin לגרום השפעה שלילית על ביצועי השרת. באתר שלי יש 1 מיליון דפים נצפים ביום ולהשתמש Memchached. כמובן, השרת לא תיפול?

  2 .- "vbeta" הוא comptabile עם vBSEO ו VbOptimise? קראתי שאינם תואמים, הם רוצים לומר לי את האמת.


  תודה.
  Original text

 2. #2
  מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
  תאריך
  אוקטובר 2009
  הודעות
  3,032
  פוסטים
  1

  Default

  היי, עונה על השאלות שלך

  1 .- תרגום משהו נוסף מה קורה אחרי דף שנוצר, אז כמובן ייקח משאבים נוספים. אבל יש לנו הרבה שיפורים כמו זיכרון מטמון אשר מגביל את ההשפעה. ובמקרה של האורחים אנחנו אפילו לשפר את מהירות טעינת הדף (דף האורחים במטמון מייצר יותר מהר מאשר רכב רגיל) - במקרה כזה אנו מטמון פלט הסופי כך בקשות ליד אותו עמוד הן מיידיות - רק הזרמת התוצאה כבר מוכן (CPU פחות זיכרון תצרוכת לפי העלויות של שטח פנוי בכונן הקשיח). כמובן עד שהוא יפוג (להגדרה). אנחנו לא יכולים להבטיח לך כמה מהר אתה הדפים יפיק, כי זה תלוי גם בגורמים רבים (מספר המעבדים שלך, כמות הזיכרון, מהירות החיבור לספקי תרגום, כמות בקשות דפים מתורגמים). עבור דפי נורמלי vBET יש השפעה מינימלית (רק להוסיף דגלים בודק כותרים שנכתבו בשפות שונות). התנועה ביגר לדפים מתורגם תהיה המשמעות צריכת משאבים גדולה יותר. כל עוד יהיה לך זיכרון פנוי השרת לא צריך ליפול. שים לב כי אתה תמיד יכול להשתמש רק חלק השפות הנתמכות ואחרי המטמון מלא ולאחר מכן להוסיף שפות נוספות ולבדוק איך השרת מטפל בו. יש קסם לא - פונקציונליות נוספת תפיק עלות נוספת, אבל אנחנו עובדים על קסם אחר כך (מטמון Cache אורח) כדי למזער את ההשפעה דפי מטמון שנעשו אי פעם לייצר מהר יותר דפים רגילים.

  2 .- כן, אנחנו עולים בקנה אחד עם vBSEO (אפשר לראות את זה בפורום הזה) ואנחנו מסוגלים להשתלב עם תא vBSEO ואת כתובת vBulletin ידידותית לתרגם כתובות. אנחנו גם תואם vBOptimise - אנחנו משתמשים בו בפורום זה יותר מדי. זה צריך להשתלב עם vBSEO (המתואר בבירור כיצד), אך לא אינטגרציה דרוש vBOptimise

  תודה.
  במקרה של שאלות נוספות - בבקשה רק לשאול.

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

 • אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים
 • אתה אולי לא לפרסם תגובות
 • אתה אולי לא לצרף קבצים
 • אתה אולי לא לערוך את ההודעות שלך
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33