חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות VBET הסימון על vBulletin 5

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
תוצאות 1 עד 8 של 8

אשכול: חובב כאן

 1. #1
  אסור
  תאריך
  יולי 2011
  הודעות
  4

  Default חובב כאן

  היי, אני מעוניין לרכוש vBET. אני מכיר רק עם phpBB ואינם למעשה יש Vbulletin עדיין. הסיבה היחידה שאני ירכוש vBulletin היא vBET. אין דבר כזה בפורומים אחרים יש?

  שלי עניין vBET היא כי אני רוצה ההודעות שלי באנגלית להיות תורגם לשפות רבות ובמשך ההודעות מתורגם להיות קבוע. זה שלי להבין מה כל כך טוב vBET בהשוואה. האם אני צודק?

  הדאגה הגדולה ביותר שלי היא השאלה אם בפורום (וגם בכל השפות) יהיה באינדקס של גוגל ושאר מנועי החיפוש. אני לא מומחה כל זה אבל קראתי בפורום כי מה התוכנית שלך נראית לעשות מפר כמה כללים גוגל, ולכן ייתכנו השפעות מזיקות בטווח הארוך. האם זה כך?

  כמו כן, אם אני רוצה לרכוש vBET, אתה חושב newbie יפה כמוני לא השתמשה באמת vBulletin (phpBB בלבד) לא יודע הרבה תכנות יוכל לקבל vBulletin פשוט + vBET ולהפעלתו? אני רואה כל כך הרבה שאלות טכניות כי אני לא רוצה להתמודד - אם אני צריך לפתור אותן, אני יכול גם לעזוב מלכתחילה, כי אני יודע שאני לא יוכל לעשות זאת.

  כמו כן, אני צריך לקבל VBSEO?

  תודה.

 2. #2
  מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
  תאריך
  אוקטובר 2009
  הודעות
  3,032
  פוסטים
  1

  Default

  ברגע זה vBET הוא עובד רק על vBulletin.

  כן vBET תתרגם את ההודעות שלך לשפות שונות. כמו כן יעשה יותר. אתם משתמשים יוכלו לפרסם בכל השפות הנתמכות ואתה תראה את זה כמו השפה הנבחרת בפועל. כך vBET תומך רב לשוני הקהילה

  גוגל ושאר מנועי החיפוש יהיה מדד דפים מתורגמים שלך כי אלה באמצעות כתובות שונות - רק לבדוק בפורום שלנו הוא באמצעות vBET אנחנו לא עבירה על החוקים של גוגל. vBET הוא 100% תואם עם Google TOS - יש לנו אפילו מנקה מטמון אוטומטית cach התוצאות לא יותר מ 15 ימים כמו גוגל דורש. אנחנו 100% בסדר עבור תנאי השירות של Google

  התקנה של vBET קל מתוארת היטב בקובץ readme. כמו כן היא אינה דורשת שום מיומנות בתכנות. רק להעלות קבצים בשרת המוצר קובץ הייבוא על ידי לוח הבקרה vBulletin Admin. גם עבור אלה שרוצים אותנו לעשות את ההתקנה אנו מציעים שירות התקנה עבור $ 30. שאלות טכניות בפורום שלנו על אינטגרציה עם אופנות אחרות אשר שוברת ארכיטקטורה vBulletin - אלו אופנות אשר מתאימים עם ארכיטקטורה vBulletin אינם דורשים כל אינטגרציה עם vBET

  אתה לא צריך vBSEO - VBulletin 4.x יש כתובות ידידותי משלה vBET תומך בתרגום של אלה

  אם יש לך עוד שאלות - אנא פשוט לשאול

 3. #3
  אסור
  תאריך
  יולי 2011
  הודעות
  4

  Default

  היי מיכאל,

  תודה על תשובתך. יש לי כמה שאלות המשך:

  1) "יש לנו אפילו מנקה מטמון אוטומטית cach התוצאות לא יותר מ 15 ימים כמו גוגל דורש."

  האם דפים מתורגמים דפי אמיתי? אני לא בטוח מה "מטמון" פירושו אך כל זה אומר כי לאחר 15 ימים את ההודעות יימחקו? או את כל ההודעות שנכתבו בשפות שונות יהיה שם לנצח באינדקס google לנצח?

  2) האם יש מקרים של אנשים באמצעות vBET להתנגש google מקבל בדף שלהם צמודים או הרייטינג שלהם על ידי גוגל סבל בדרך כלשהי?

  תודה
  יונתן

 4. #4
  מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
  תאריך
  אוקטובר 2009
  הודעות
  3,032
  פוסטים
  1

  Default

  היי,

  מענה על שאלות שלך:

  1) לא זה לא התכוון לפרסם יימחקו. שימו לב: התוכן שלך בטוח. vBET לא להסיר כל תוכן אמיתי. תרגום התוצאות ניתן במטמון vBET בצורות רבות - אנו תומכים מטמון הנתונים, מטמון מלא אורח הקובץ, זיכרון מטמון. זה אומר תרגומים אשר מגיע מ-Google של Microsoft מאוחסנים בשרת שלך. תודה כי התרגום הבא הוא הרבה יותר מהר, כי יש לך כבר תוצאות תרגום המאוחסנים בשרת שלך - אתה לא צריך לשאול את שרת בחוץ לחכות לתוצאות חזר על ידי הרשת. ו - vBET תומך גם מנקה אוטומטית את התוצאות במטמון (התוכן האמיתי - זה אשר ניתנה על ידי המשתמשים, לא משנה באיזו שפה הוא תמיד בטוח ). לידיעתך, מנקה גם להגדרה במלואה

  2) היו לנו מקרים, כאשר משתמשים בו זמנית על ידי גוגל חסום ולא יכולתי לתרגם יותר. אבל בכל פעם שזה בגלל שהם לא להגדיר מפתח גוגל תרגום vBET תצורה. כמו כן, בכל פעם אחרי ההגדרה ובחזרה Google התפוצה הם היו חסומות הכל הלך בסדר. כמו כן היה על מקרה בלתי צמודות עמודים - אבל אם אני זוכר נכון, זה היה בעיה עם התוכן robots.txt לא נכון שהייתה חסימת רובוטים. שים לב כל ההיסטוריה בעיות אתה יכול למצוא בפורום זה מאוד - הכל כאן. אז אתה יכול לראות בכל המקרים סגור עדיין פתוח מעתה ועד קודמות. אנו גאים במוצר שלנו ואנחנו גאים שאנחנו יכולים לעזור ללקוחותינו כאשר מופיע בעיות

 5. #5
  אסור
  תאריך
  יולי 2011
  הודעות
  4

  Default

  תודה מיכל,

  אני מעריך את התגובות שלך. אני באמת רוצה לרכוש את זה ולהשתמש בו אבל אני עדיין צריך כמה שאלות ענה וכמה הבטחות כי אני אהיה ההוצאות על תוכנה vBulletin וגם vBET. אם זה לא יסתדר מסיבה זו או אחרת, זה יהיה בזבוז של 300 $ לי!

  1) אני לא בטוח איך בדיוק המטמון עובד. האם אני צודק לומר שבכל פוסט שנכתב בשפה, זה מתורגם לשפות אחרות המאוחסנים במטמון בשרת שלי למשך 15 יום. מה קורה לאחר מכן? התרגום מנוקה ו ותרגמו מחדש ואז שוב עוד 15 ימים?

  במשך כל הזמן הזה, התוצאות שלי בכל השפות יהיה לחפש על ידי גוגל לנצח? אלה היצירה מטמון ניקוי מטמון ישפיע על התוכן שלי להיות באינדקס של גוגל?

  2) האם אני יכול להגביל את מספר תרגומים שאני רוצה vBet לתרגם? אני מניח שככל שהתרגום יותר, העומס על השרת?

  3) האם אני יכול להשתמש אירוח משותף רגיל על ידי השרת? האם אירוח משותף נורמלי להיות אישור או עושה vBet דורשים משאבים נוספים (VPS) של התוכנית לתפקד?

  תודה על עזרתך!

 6. #6
  מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
  תאריך
  אוקטובר 2009
  הודעות
  3,032
  פוסטים
  1

  Default

  היי,

  אין בעיה - פשוט לשאול אם אתה צריך בתשובה לשאלה שלך:
  1) NO - ההודעות לא מתורגמים כאשר נכתבים. הודעות מתורגמים על פי דרישה - כאשר מישהו מגיע עמודים מתורגמים אז לפרסם מתורגם וללכת במטמון. ואם הוא נמצא במטמון לאחר מכן הוא נלקח מהמטמון. אם המטמון הוא הסמיק. אז זה לא מטמון, אז זה יתורגם וללכת במטמון שוב. וכן הלאה

  כל הדפים שלך יהיה לחפש בגוגל. ועל כן זה ישפיע על התוכן שלך באינדקס - הוא יגדל, כי לאחר התקנת vBET גוגל גם מדד דפים מתורגמים שלך

  2) כן - זה להגדרה במלואה. לכל שפה יש לך התיבה לראות אותו יקבלו תמיכה - אתה פשוט בטל השפות שאתה לא רוצה לתמוך בפורום שלך לשמור את ההגדרות (לוח הבקרה על ידי Admin vBulletin - דף תצורה).

  3) אין תשובה 1. הכל תלוי בגודל הפורום. אם יש לך בפורום גדול אז אתה חייב להיות VPS / שרת ייעודי, לא משנה תשתמש vBET או לא. אנחנו החל בשרת משותף. איפה היו לנו 4 פורומים על חשבון אחד (2 אמיתית 2 מבחן). לאחר זמן מה כאשר בפורומים גדל היינו צריכים לזוז. אם הפורום שלך גדלה מ 0then אתה יכול לחסוך קצת כסף בהתחלה ולהתחיל בשרתים משותפים. זאת כאשר יגדלו תצטרך לעבור גם אם אתה לא משתמש vBET. שרתי משותפים אינם עבור יישומים אשר עשה תנועה רבה מדי. לא משנה זה בפורום או כל דבר אחר.

  אם יש לך עוד שאלות - אנא פשוט לשאול

 7. #7
  אסור
  תאריך
  יולי 2011
  הודעות
  4

  Default

  תודה מיכל,

  כתבת:
  "לא - ההודעות לא מתורגמים כאשר נכתבות הודעות מתורגמים על פי דרישה -. כאשר מישהו מגיע עמודים מתורגמים אז לפרסם מתורגם וללכת המטמון".

  אני לא בטוח שאני מבין את זה. לדוגמה, נניח שאני כותב פוסט באנגלית ואני מיקוד בתקווה שמישהו במדינה דוברי ספרדית כדי לקרוא אותה. אם הודעה אינה שתורגמה לראשונה מיד (או שהם בפעם הראשונה לפחות?), אז איך הוא האדם דוברי ספרדית הולך לדעת כי כתבתי פוסט אם זה רק ב google באנגלית?

  לדוגמה, אני יכול לכתוב פוסט באנגלית, "האוכל טעים במסעדה זו". האם זה יתורגם מיד וצמודות כמו "La comida en es בואנו אסטה Restaurante"? אני לא רוצה לחפש אותו באנגלית או יביס את המטרה של מה שאני רוצה לעשות. אני לא רוצה אותו להשתמש באנגלית מוגבלת שלו, אבל להניח שהוא לא יודע אנגלית בכלל מחפש בשפה שלו. האם זה מה vBet או האם אני טועה?

  תודה.

  וגם אתה מתכנן לעשות את זה בפורומים אחרים?

 8. #8
  מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
  תאריך
  אוקטובר 2009
  הודעות
  3,032
  פוסטים
  1

  Default

  זה לא יהיה ב-Google רק באנגלית, כי גוגל הוא זוחל בפורום שלך - זה אומר גם גוגל הולכת קישורים המתורגם. אז יש לנו הביקוש תרגום העמוד מתורגם.

  זו היא מאוד פשוטה - תוכן יתורגם הפעם הראשונה שמישהו ילך זמן לתרגם את העמוד הראשון. זה לא משנה יהיה זה להיות אדם אמיתי או הרובוט של גוגל. התוכן במטמון. ואחרי מטמון יפוג הוא הסמיק שוב מלא כאשר מישהו מבקש תרגום של משהו שהוא לא במטמון עדיין.

  אז כשאתה כותב הודעה שלך באנגלית, אז זה יתורגם על פי דרישה - כאשר מישהו ישאל על התרגום. גוגל לסרוק את הדפים שלך, כך זה יהיה גם לבקש תרגום, כך תקבלו תורגם תוכן דף האינדקס תורגם שלך. אז מי לא יודע אנגלית ימצאו את הדף שלך על ידי חיפוש בשפתו שלו מהר ככל גוגל במדד הדף.

  כן אנו מתכננים עשה כלי גנרי יותר אשר יהיה מסוגל לתמוך תרגומים על סביבות אחרות, אבל עדיין יש לנו כמה תכונות אשר אנו רוצים לשלב הראשון לפני שאנחנו פותחים קו חדש של מוצרים. אין כל מועד זה ברגע זה.

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

 • אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים
 • אתה אולי לא לפרסם תגובות
 • אתה אולי לא לצרף קבצים
 • אתה אולי לא לערוך את ההודעות שלך
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33