חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות VBET הסימון על vBulletin 5

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
תוצאות 1 עד 5 של 5

אשכול: לא ניתן לרכוש כעת?

 1. #1
  חבר
  תאריך
  מאי 2011
  הודעות
  36

  Default לא ניתן לרכוש כעת?

  אז זה לא אופציה לרכוש את ההרחבה יותר? יהי אתה יכול לשים את האזהרה להפחית את המחיר? חיפשתי לקבל את זה פנטסטי התוספת לאחר שניסה את הגרסה בחינם.

 2. #2
  פורומים Enterprise מתרגם (vBET) סגל
  תאריך
  מאי 2010
  הודעות
  1,000

  Default

  אני לא יודע מה exacly אתה רוצה לקנות.

  אנו מציעים:
  -vBET רשיון
  -vBET מיתוג רישיון חופשי (ללא vBET כתובת האתר בכותרת התחתונה).

  למעשה, מכירת vBET היא זמנית להיאחז. פרטים נוספים כאן:
  http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php

 3. #3
  חבר
  תאריך
  מאי 2011
  הודעות
  36

  Default

  בדיוק, זה זמני בהמתנה. נו טוב, אני אחכה אותה עד שהבעיה נפתרה. תודה, בכל מקרה.

 4. #4
  מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
  תאריך
  אוקטובר 2009
  הודעות
  3,032
  פוסטים
  1

  Default

  ברגע זה vBET המכירה כברירת מחדל סגור כי גוגל תסגור תרגום API שלהם דצמבר 1 (פרטים כאן: http://www.vbenterprisetranslator.co...12-01-a-2.html).

  אנו מוכרים רשמית לפתוח מחדש כאשר יהיה לנו פתרונות חלופיים עבור התרגום. אנחנו יכולים לתת לך קישור מיוחד אשר יאפשר לך לקנות אם אתה בטוח שאתה רוצה לקנות, אפילו בידיעה ב 6 חודשים גוגל תסגור תרגומים API ואם vBET לא יהיו פתרונות חלופיים אז תרגומים יפסיקו לפעול. זו הסיבה שאנחנו זמני סגור למכור. אם אתה בטוח לחלוטין כי אתה רוצה לקנות בכל מקרה - אנא יידע אותנו ואנו נשלח לך קישור מיוחד אשר יאפשר זאת.

 5. #5
  מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
  תאריך
  אוקטובר 2009
  הודעות
  3,032
  פוסטים
  1

  Default

  כי אנחנו נשאל מספר פעמים על ביצוע vBET אפשר לקנות עכשיו אנחנו מחדש ומכירה של vBET. עם זאת הוספנו אזהרה ברור בדף הרכישה כך כל מי רוצה לקנות מודע לכך 1 דצמבר 2011 Google תרגום API יהיה סגור vBET אין לי על כך רגע חלופה תמיכה תרגום.

  הנה awailable הצהרה בדף לרכוש:
  אזהרה: גוגל יפסיקו לספק API התרגום שלהם 1 דצמבר 2011. אנחנו עובדים כדי לתמוך תרגומים ידי שירותים אחרים. אתה יכול למצוא את כל המידע על ההתקדמות שלנו כאן: גוגל מכבה תרגומים API

  אנחנו חסומים ומכירה של vBET עד שאין לנו פתרון חלופי עבור תרגומים, אבל אנחנו התבקש לאפשר לקנות vBET בכל מקרה. אנחנו חברה כנה אנו סבורים כי מכירת מוצר אשר בעתיד יכול להסתיים בקרוב, גם כאשר הלקוח מסכימים כי הרישיון לא הדרך לעשות עסקים (משתמשים רבים אינם קוראים רישיון בכלל). כי אנחנו נשאל את זה מחדש למכור לנו עבור vBET עם אזהרה. שימו לב - 1 דצמבר Google תסיר API תרגום. אנחנו לא יכולים לומר כעת כמה שפות ייתמכו אחרי זה או נוכל למצוא את כל ה-API תרגום אלטרנטיבה בכלל. וכדי למנוע טעויות - כאן הוא חלק vBET רשיון: vBET פועל באמצעות שירות התרגום של Google ואתה חייב להיות מורשה להשתמש בה. SIMPLE Podbielski מיכאל נותן לך אין החזרים במקרה אם הפורום שלך נחסם / אסורים או מוגבלים בכל דרך אחרת על תרגום שירותי גוגל.
  אז לא יהיה החזר כלל. אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי לתמוך תרגומים ידי APIs אחרים, עדיין ברגע זה איננו יכולים להבטיח שזה יהיה אפשרי מבחינה משפטית וגם כמה שפות ייתמכו.
  אז אם אתה עדיין רוצה לקנות, להיות מודעים לכך בבקשה להשתמש שלנו קנה עכשיו! הקישור.

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

 • אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים
 • אתה אולי לא לפרסם תגובות
 • אתה אולי לא לצרף קבצים
 • אתה אולי לא לערוך את ההודעות שלך
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33