חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות VBET הסימון על vBulletin 5

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
תוצאות 1 עד 2 של 2

אשכול: שאלה

ג'וניור משתמש
    תאריך
    מאי 2011

Default שאלה

קראתי על VBSEO בפורומים mod זה יהיה ממש כואב פורומים שלי באופן שבו תיארו את זה?
    אני יודע שזה למעלה משנה, ואתה הבחור עשו זיון טון של לעבוד על זה מאז, אם כי צריך לתקן אותם אם הם היו קיימים.

מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
    תאריך
    אוקטובר 2009
    פוסטים
    1

היי. כן אנחנו יודעים vBSEO מספר נקודות מדוע תיאר הישן vBET יכול לפגוע SEO. לכן הקפדנו על כל טיעון הצביע על ידי vBSEO צוות ניפטר בנושא על ידי שיפור vBET.

בדיוק כפי שציינת שזה דיון ישן וזה לא ממש יותר. vBET הוא SEO ידידותי. אנו תומכים SEO קישורים. אנו תומכים בתרגום קישורים. אני חושב שאנחנו גם צריכים להודות ל vBSEO צוות מצביע לנו איך לשפר את המוצר שלנו

מאז הדירוג הפעם בעמוד של הטופס הראשי שלנו לגדול 0-5 וקיבלנו התנועה מכל העולם. אז אני בטוח בוודאות vBET לא כאב הפורום שלנו

כמו כן יש לציין כי מאז שאנחנו לא השתפר רק vBET בתוך SEO באזור, אנחנו גם להוסיף הרבה תכונות חדשות וביצועים משופרים על ידי הוספת תמיכה מטמון קובץ מלא לאורחים מטמון הזיכרון

אם יש לך עוד שאלות בבקשה לשאול, נשמח לעזור לך

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

• אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים
  • אתה אולי לא לפרסם תגובות
  • אתה אולי לא לצרף קבצים
  • אתה אולי לא לערוך את ההודעות שלך
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33