חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות VBET הסימון על vBulletin 5

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
  • vBET - מתרגם vBulletin Enterprise

   הגדל את התנועה בפורום שלך, מספר המשתמשים וההכנסות מפרסומות!
   אנו תומכים vBulletin 5. x, 4. x, 3.8.x!


   הדגמה חיה על vBulletin 5. x


   vBET הוא תרגום תוסף עבור פורומים vBulletin, מתרגם את פורום 53 שפות (באמצעות תרגום חיצוניים) ומאפשר למשתמשים לכתוב הודעות בשפות שונות.
   • שימוש חופשי וזול הכלי תרגומים
   אתה יכול להשתמש vBET תרגום חופשי לגמרי עם הכלי. vBET תומך בשילוב עם מספר זיהוי שפת הכלי תרגום API: apertium (FREE), yandex (FREE גדול עם מכסה), detectlanguage (FREE גדול עם מכסה), Microsoft (FREE עם מכסה נמוכה), אס די אל beglobal, Google. vBET בוחרת באופן אוטומטי תרגום חופשי וזול יותר ספקים לפני יותר יקר. תומך גם תרגום במדריך.
   • למשוך יותר מבקרים
   vBET מיד עושה בפורום שלך יש תוכן 53 פעמים יותר, ב 53 שפות! כלומר כתובות 53 פעמים יותר האשכולות אשר עכשיו יהיה ביקרו משתמשים המחפשים תוכן בשפות האם שלהם.
   • למשוך משתמשים נוספים
   הפיכת אנשים באים דבר אחד vBET עושה. ביצוע לאנשים להישאר עוד אחד! vBET תומכת בקהילות שפה רב, אז עכשיו אתה תקבל בתור אנשים משתמשים שאינם משתמשים מחדל הפורום שפה.
   • שפר את רווחי AdSense
   התנועה עוד אמצעי קליקים פוטנציאליים יותר על פרסומות, פירושו הכנסה יותר בפורום שלך.
   • לשפר את איכות ולהקטין עלויות
   לצד הכלי תרגום (חופשי, בדוכן של מנועי בתשלום) vBET תומך במדריך תרגומים. את המשתמשים יכולים בקלות לתרגם באופן ידני, הכלי הנכון תרגום - כדי לספק לך איכות טובה יותר, פחות עלויות

   התקנה מהירה, 5 דקות vBET נותן לך תוכן 53 פעמים יותר בפורום שלך פותח דלתות עבור משתמשים חדשים. בנוסף הכנסות חדש מכל העולם.

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31