מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: סגנון נייד סגנון הקצאת ההתקנים השונים בשימוש על ידי משתמש אחר

basketmen
11-09-10, 16:23
דווקא על סגנון שונה כי בשימוש על ידי משתמש אחר, אז אם סגנון מאוחסנים מטמון קובץ vbet מלא אורחים (למשל סגנון ירוק), משתמש אחר לפתוח את הפורום עם סגנון שונה כברירת מחדל (לדוגמה בסגנון כחול), המשתמש השני עדיין מקבל את הסגנון האדם הראשון מאוחסנים בסגנון (סגנון ירוק, לא את הסגנון כחול)

יש אחד mod הפופולרי ביותר הקצאת vb.org מכשיר נייד סגנון (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=130983)

שלה autodetect אם המשתמש באמצעות הטלפון הנייד (לא PC) לשימוש קל נייד בסגנון סופר עור / (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=151186), לא באמצעות ברירת המחדל

לא עובד מאז באמצעות קובץ vbet מטמון מלאה לאורחים, כי את הסגנון מאוחסנים הקבצים באמצעות סגנון ברירת המחדל, כך שהמשתמש באמצעות טלפון נייד פתיחת סגנון מאוחסנים הקבצים מדי, זה בדרך כלל את סגנון ברירת המחדל (לסגנון pc)

כי mod לעבוד שוב כשאני להשבית קובץ vbet מטמון מלאה לאורחים, מחק את Chace, ו chmod 755 שוב את התיקייה vbet_guestcache

אני עדיין מנסה כי mod (או סגנון שונה בשימוש על ידי משתמש אחר) עובד, אבל Chace מלא יכול לעבוד יותר מדי, אז אולי לעשות Chace קבצים המאוחסנים על ידי סגנון יותר מדי, רק בשימוש על ידי המשתמש עם אותו סגנון

אם עדיין לא קשה להבין בבקשה ליידע אותי, אני אנסה לעשות את זה בצורה ברורה יותר

vBET
12-09-10, 13:47
שים לב vBET לשחרר האחרון appropriatelly עובד עם סגנונות diffetenr aind מטמון אורח. מטמון אורח מוסיף id סגנון לקובץ נמלה שם זה איך אנחנו מאפשרים לאורחים לשנות סגנונות גם כאשר מטמון אורח מופעלת.

אז קודם כל יש לבדוק האם יש לך לשחרר vBET האחרון מותקן.

אם כן, אנא ודא כי plugin שלך יעבוד לפני vBET קובע איזה מטמון קובץ אורח אמור לשמש. זה כל מה שדרוש - שינויים mod שלך בסגנון id ולשנות טיך חייב להיעשות לפני vBET בודק את זה. vBET משתמש styleid כדי לקבוע קובץ מטמון אורח ב וו global_start

basketmen
12-09-10, 15:30
היי מיכאל

- i checked in admincp --> Product --> זה כל כך vbet 3.3.6 האחרונה שלה

- הנה כמה למשל vbetchace, הוא זה id סגנון הכיל כבר?
_showthread_php_t_8458210.html
_showthread_php_t_8808510.html
_showthread_php_t_8811110.zip
_showthread_php_t_1989110.zip

- מיכל אתה יכול לספר לי מה בדיוק תוסף ליצור לקרוא את הקובץ Chace מלא, אני אכתוב קוד מותנה mod זה תוסף להוציא קצת סגנון משימוש קובץ Chace מלא. לדוגמה, אם המשתמש באמצעות סגנון id מס '1 הוא / היא באמצעות Chace מלא, אבל אם באמצעות סגנון id מס' 2 הוא / היא לא באמצעות Chace מלא

vBET
12-09-10, 19:56
מטמון קוד אורח נכלל בקובץ / כולל / vbenterprisetranslator_finctions_guestcache.php ו vbet_getGuestCacheFile פונקציה קובע שם של קובץ מטמון. כפי שאתם יכולים לראות - id בסגנון משמש בסוף שם הקובץ הוא לקרוא

$vbulletin->userinfo['styleid']

מטמון קובץ המלאה היא לקרוא vBET ב וו global_start ונכתב וו global_complete או global_shutdown.

basketmen
14-09-10, 13:47
אוקי אני כבר עשה mod זה עובד או סגנונות אחרים שברצונך לכלול vbet, לא יודע אם אנשים אחרים לקבל את הבעיה הזו, אבל אם כן אתה יכול באמצעות פתרון זה גם

Go to admincp --> Plugins & Products --> Plugin Manager

חיפוש זה 3 plugins
vB Enterprise מתרגם
כתוב מטמון אורח
vB מתרגם Enterprise - דגלים

פתוח לעטוף הם תוכן קוד עם זה אם מותנה

אם (STYLEID! = 10)
{
/ / את התוכן הקוד
}

שינוי עם 10 משלו המספר שלך בסגנון id שרוצים להוציא משימוש vbet ולא באמצעות Chace מלא, למשל סגנון זה: עור Mobile אור סופר / סגנון (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t = 151,186) כי באמצעות הטלפון הנייד סגנון הקצאה (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=130983) כמו שאני משתמש עכשיו

Nb. To know what is your style id number, go to phpmyadmin --> go to Table : Style --> אתה יכול לראות את מספר בעמודה styleid

mario06
15-09-10, 08:03
אני פשוט unistalled את הסגנון המכשיר הנייד, איבדתי על ** הכנסות יום אבל אין לי זמן לשחק ואני לא מתכוון לשלם בחור 10 **** לשעה בכך.

זה למה אני קונה "סיים" מוצרים, אני לא רוצה להיות בוחן ביתא עבור כל אחד.

שלך עושה עבודה טובה של שיתוף אני מאוד מעריך את זה.

בן זוג לחיים ...

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.9.99 you can enjoy automatic translations