מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר סיפור לא מוצלחים?

mario06
14-07-10, 04:27
בהתחשב בכך vBET שומר את ה-CPU בשרת עומס גבוה למדי מתוך ההודעות 350k רק 2% החוטים נמצאים באינדקס בשפות שונות זה באמת שווה את זה?

התקנת vBSEO כך זה חייב להכנת vBET לעשות את העבודה של אותה במלואה?

האם | היה mod זה נבדק על לוח vBSEO לא?

איזה אחוז ניתנת vBSEO וכדי vBET עבור מפתוח?

ב סיפורי הצלחה מעט מאוד מידע היא תמסור עושה דברים קצת לא ברור לי.
vBSEO מותקן | הגדרות?
הגדרות שרת?
הגדרות vBET?
הגדרות vBSEO?
הגדרות vBulletin?
גוגל PR?
וכו '?

mario06
16-07-10, 16:18
עד היום:)

Ramses
16-07-10, 19:49
אין לי vBSEO מותקן ככל שאני יכול לומר אני בקושי יכול לראות הולך וגדל של מבקרים. אוקי, אולי קצת יותר מבקרים שפה אנגלית, פולנית או אחרים, אבל במספרים שאנחנו מדברים אולי מתוך 500-1000 מבקרים נוספים בחודש. היום אולי 30 ביקורים נוספים, באחוזים זה הולך וגדל של 1%.
אז אני חושב את האפקט הטוב ביותר יתרחש רק אם vBSEO מותקן.

pepito69
16-07-10, 20:31
היי,
אני לא משתמש vBSEO.
התחלתי להשתמש vbet ה -5 בחודש זה. בתוך 10 ימים ביקורים גדלים. ב%:

(15,79%)
הביקורים: 24.813
לפני: 21.429
דבר אני אצטרך יותר מ 1000 מבקרים נוסף ביום כמה זמן.
אבל אני לא צריך את כל האינטרנט שלי מתורגם, רק בפורומים. מוצר זה (vbet) הוא רעיון טוב (ok. .. גדול ...) אבל זה משגע אותי עם בעיות רבות. בזמן קצר זה קל להגיד שזה בסדר, אבל בואו נראה מה יקרה כמה חודשים ...

mario06
17-07-10, 18:29
אני לא רואה הבדל יותר משתמשים בפורום שלי מאז כבר עולה בהתמדה בשנים האחרונות והכנסה adsense שלי נשאר אותו יתר על כן, אני הכל ניטור הדוק עם Google Analytics, אני משוכנע vBSEO עם כתובת האתר היא משכתבת צריך לראות כמה תוצאות משמעותיות, יש לציין כי בבעלותי vBSEO אלא להסיר את זה כי זה מוסיף ללחץ יותר לשרת מאז שאני מעלה במשך שנים רבות אני בוודאי לא יכול להוסיף url משכתב כך, בשלב זה, אני חושב שזה חסר תועלת

הפתרון האמיתי להצלחה הוא תוכן באיכות גבוהה יחסי ציבור נכנסים זו דעה אישית שלי, אבל אני ממליץ vBET פשוט עבור תכונה התרגום שלה, היא נכס יקר

pepito69
17-07-10, 18:41
הפתרון האמיתי להצלחה הוא תוכן באיכות גבוהה ויחסי ציבור

זה הוא החשוב ביותר כמובן.

mario06
18-07-10, 10:45
היי,
אני לא משתמש vBSEO.
התחלתי להשתמש vbet ה -5 בחודש זה. בתוך 10 ימים ביקורים גדלים. ב%:

(15,79%)
הביקורים: 24.813
לפני: 21.429
דבר אני אצטרך יותר מ 1000 מבקרים נוסף ביום כמה זמן.
אבל אני לא צריך את כל האינטרנט שלי מתורגם, רק בפורומים. מוצר זה (vbet) הוא רעיון טוב (ok. .. גדול ...) אבל זה משגע אותי עם בעיות רבות. בזמן קצר זה קל להגיד שזה בסדר, אבל בואו נראה מה יקרה כמה חודשים ...

מאז הפורום הוא חדש זה יכול להיות צירוף מקרים או אולי בפורום שלי גדול יותר כך לוקח יותר זמן בכל מקרה ימים יגידו. אבל לדעת את setups ו tweaks מסיפורי ההצלחה יזיק גם.

ד 'ש

mario06
18-07-10, 10:51
אין לי vBSEO מותקן ככל שאני יכול לומר אני בקושי יכול לראות הולך וגדל של מבקרים. אוקי, אולי קצת יותר מבקרים שפה אנגלית, פולנית או אחרים, אבל במספרים שאנחנו מדברים אולי מתוך 500-1000 מבקרים נוספים בחודש. היום אולי 30 ביקורים נוספים, באחוזים זה הולך וגדל של 1%.
אז אני חושב את האפקט הטוב ביותר יתרחש רק אם vBSEO מותקן.

אבל כמו שאמרתי לעיל, היא מוסיפה שאילתות נוספים ללא כתובת האתר משכתב זה לא יהיה יעיל כמו עם כתובת משכתב וכולנו כי בפורום בינוני / גדול לא מומלץ אז אני למבוי סתום ומעדיפים ב לא להתקין אותו.

vBET
20-07-10, 20:24
בהתחשב בכך vBET שומר את ה-CPU בשרת עומס גבוה למדי מתוך ההודעות 350k רק 2% החוטים נמצאים באינדקס בשפות שונות זה באמת שווה את זה?

התקנת vBSEO כך זה חייב להכנת vBET לעשות את העבודה של אותה במלואה?

האם | היה mod זה נבדק על לוח vBSEO לא?

איזה אחוז ניתנת vBSEO וכדי vBET עבור מפתוח?

ב סיפורי הצלחה מעט מאוד מידע היא תמסור עושה דברים קצת לא ברור לי.
vBSEO מותקן | הגדרות?
הגדרות שרת?
הגדרות vBET?
הגדרות vBSEO?
הגדרות vBulletin?
גוגל PR?
וכו '?

שים לב vBET לא עושה כלום עבור דפים רגילים - אם עומס CPU שלך גדל זה אומר דפים מתורגמים שלך הם ביקרו - כך שאתה מקבל הצלחה בכך תנועה נוספת אל דפים מתורגמים. התנועה החדשה יהיה תמיד לקחת יותר משאבים מהשרת שלך לא משנה יש לך את זה על ידי vBET או בכל דרך אחרת.

כמו כן יש לציין כי הוא vBET מאוד להגדרה נמלה אתה יכול פשוט להקטין את עומס המעבד שלך - פשוט לראות רמזים ביצועים: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html
הלקוחות שלנו להשתמש vBET עם פורומים ענק באמת בלי שום בעיות ביצועים, אם יש לך את זה אז יש לך את זה על הבקשה שלך. יש לך דרך פשוטה להסיר אותו באמצעות רמזים הביצועים שלנו.
עכשיו הודות vBET יש לך תוכן 52 פעמים יותר - זה לא יכול להיעשות באורח פלא. הוא צריך עוד קצת משאבים - אם אתה לא יכול להתמודד עם זה בשרת שלך - פשוט להגדיר את זה:) בדוגמה להשבית כמה שפות. אבל באמת אני פשוט היה בפורום שלך ואני רואה תרגומים הם שופכים מהר, לכן אני לא ממליץ להסיר את כל תרגומי במקרה כזה. אתה כותב על השימוש ב-CPU יותר - זה לא בעיה. כל עוד עדיין יש לך כמה משאבי CPU חינם ותגובות מהירות זה רק אומר שאתה משתמש המשאבים שלך.

vBET יכולים לעבוד לחלוטין ללא vBSEO - אתה משתמש זה ככה אז אתה כבר יודע את זה. וזה עושה את העבודה vBET זה במלואו ללא vBSEO - vBSEO אין שום משותף עם תרגומים ותמיכה בקהילה לשוני. כמו כן vBulletin 4.x יש תמיכה משלו SEO קישורים vBET תומך גם בתרגום שלה.

vBET נבדק באופן מלא ללא vBSEO ויש לנו הרבה לקוחות אשר משתמשים בו בדרך זו - כולל אותך. אז אתה יכול se עצמך כי היא עובדת. אני באמת לא מבין את מקור השאלה הזאת ... אם אתה מוצא משהו עובד נכון על הלוח שלך - בבקשה לציין זאת בסעיף דיווח באג.

אחוז לאינדקס נתון עבור דוכן vBSEO ו vBET הוא 0% - אף אחד אינדוקס אלה לעשות. ואין כל כלי אשר יעשה לאינדקס לך בפורום שלך. אינדקס נעשית על ידי עכבישים גוגל אשר פועלים כאורחים בפורום שלך.

סיפורי הצלחה ניתנים על ידי המשתמשים שלנו - אתה יכול פשוט לשאול אותם על פרטים. אבל זה לא נכון באופן מוחלט על סעיף זה - vBET כאן כוורות צוות התמיכה. תשאלו אותם ראש - אתה רואה שכותב איזה סיפור. נתנו כמה דוגמאות של סיפורי הצלחה, אבל רק בעל בפורום יכול לתת לך פרטים על התצורה שלו אם הוא רוצה.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.9.99