מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: עשית אני יכול שמאל הכותרת המקורית עבור כל השפות?

Pajo
06-05-10, 01:27
יש לי בעיה כאשר אני כותב את השיר מאשר המתרגם לתרגם את השם של השיר בכל השפות ... זה נראה טיפשי מאוד, כי כל האנשים החיפוש הכותרת המקורית של השיר
אז, האם יש יכולת הכותרת המקורית שמאל עבור כל השפות (תוכן יכול להיות מתורגם)? אני יכולה לכתוב כל תו על ההתחלה ואת הסוף של הכותרת אשר "לומר לא" לתרגם את הכותרת?

vBET
06-05-10, 15:55
ברגע זה הוא אינו נתמך. ניתן להשתמש BBCode notranslate אלא רק הודעה.

אני מהלך זה חוט תכונה הבקשה. אנו חושבים על בעיה זו. בארכיטקטורה vB בכלל לא מוכן קודי בכותרות. היינו צריכים לעשות הרבה מאמץ כדי לתמוך BBCode langtitle בכותרות והיה לנו הרבה בעיות עם זה. אנו חושבים על תמיכה notranslate בכותרת או פתרון אחר בשביל זה.

vBET
10-08-10, 00:25
אולי נוכל לעשות זאת בעזרת BBCode langtitle הקיים כבר - רק עם קוד כמה שפה מיוחדת - כמו NO, או משהו כזה ... אנו חושבים. פתרון כזה צריך להיות קל לספק, כי אנחנו כבר פונקציונליות לנתח BBCode langtitle - זה ידרוש רק להוסיף אם הצהרה פונקציה אשר מעריכה את זה BBCode והתוצאה לחזור opaqued באזור לא תורגם. נבדוק את זה - יש עדיין יכול להיות כמה בעיות אחרות כמו כמה מקומות בהם סימנים <> משתנים בטוח HTML, חלקם היחסים בין השפה כותרת שפה לכתוב (אולי אטום אוטומטי, או בתרגום RSS).

אנחנו צריכים לבדוק את זה, אבל בוודאות זה כיוון טוב. מצב שונה מקובל:)

kamilkurczak
15-12-10, 10:11
שלום,

כיצד שמאל הכותרת המקורית של חוט עבור כל השפות?
אתה יכול להשתמש "NT" קוד (לא תורגם) ב [langtitle] תג.
תג זה יהיה מנותח.

דוגמה:
[ langtitle=nt]Title without translation[ /langtitle]
וגם בכותרת ההודעה שלי.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.9.99