מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: איך עובד בחינם מיתוג אפשרות?

nlpconnections
11-04-10, 13:55
תמכתי זה כשזה היה mod בחינם, אבל אמרת שאתה לא מקבל התרומה שלי - ואז גם כאשר נתתי לך את העסקה Paypay id אתה עדיין לא ענה.

עכשיו אני צריך לשלם עבור הגירסה המלאה, והאפשרות מיתוג חינם, כמו גם - ואני עדיין יש לי את כל המיתוג שלך באתר שלי אין פרטים על כיצד להסיר אותו.

אתה יכול להגיב לזה? אני חושב שזה לא הוגן שאני צריכה לשלם פעמיים, ואני עדיין אין לי מה שילמתי. :)

כיצד אני מסיר את המיתוג? :):)

vBET
11-04-10, 14:37
שלום:)

לא הייתי בודק התרומה שלך, כי אתה גם כותב שאתה הולך לקנות את הגרסה בתשלום בכל מקרה. אז לא היה טעם לזמן רופף. בדקתי את זה תרומות עכשיו אני רואה שקיבלתי תרומה מן NLP חיבורי בינואר (עם id העסקה שונים) - כתבת על זה בחודש אפריל ... אז זו הסיבה מדוע אני חשבתי שזה לא בא - בדקתי רק תרומות האחרון לא עשה לפני כמה חודשים.

אם יש לך רישיון מיתוג חינם אז כברירת מחדל זה יוסר הקישור אשראי. מותר גם אז כדי להסיר מידע על הגרסה vBET בכלל. אנו שולחים הוראות איך לעשות את זה ראש הממשלה או בדוא"ל אם מישהו שואל.

יש לך את מה ששילמת עבורו - אתה יכול להיות בטוח בקשר לזה:) אני שולח לך PM רגע:)

nlpconnections
11-04-10, 16:40
תודה על זה!

Octavius
23-06-11, 05:47
שלום:)

לא הייתי בודק התרומה שלך, כי אתה גם כותב שאתה הולך לקנות את הגרסה בתשלום בכל מקרה. אז לא היה טעם לזמן רופף. בדקתי את זה תרומות עכשיו אני רואה שקיבלתי תרומה מן NLP חיבורי בינואר (עם id העסקה שונים) - כתבת על זה בחודש אפריל ... אז זו הסיבה מדוע אני חשבתי שזה לא בא - בדקתי רק תרומות האחרון לא עשה לפני כמה חודשים.

אם יש לך רישיון מיתוג חינם אז כברירת מחדל זה יוסר הקישור אשראי. מותר גם אז כדי להסיר מידע על הגרסה vBET בכלל. אנו שולחים הוראות איך לעשות את זה ראש הממשלה או בדוא"ל אם מישהו שואל.

יש לך את מה ששילמת עבורו - אתה יכול להיות בטוח בקשר לזה:) אני שולח לך PM רגע:) כאשר אני קונה את הגרסה מיתוג חינם כל הדברים האלה כבר הוסרו?

kamilkurczak
23-06-11, 13:07
אם יש לך רישיון מיתוג חינם אז כברירת מחדל זה יוסר הקישור אשראי. מותר גם אז כדי להסיר מידע על הגרסה vBET בכלל.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.9.99 enjoy automatic translations