מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: עשית לתרגם רק נושאים חדשים

tavenger5
28-12-12, 22:16
אני רוצה להציע תכונה רק להוסיף קישורים תרגום הליכי משנה חדשה יותר פרק זמן שצוין. אם הליכי משנה ישנים יותר לתקופה שצוינה, אך תורגמו בשפה נתונה, לספק את הקישור תרגום.

כפי שהוא, גוגל ובוטים אחרים לבקר בכל עמוד של האתר, ללא צורך לתרגם הכל חזרה 10 שנים (במקרה שלי). זו היא להוכיח להיות יקרה מאוד.

Fabiano
29-12-12, 12:56
Excelente sugestão ***

vBET
29-12-12, 14:14
ברגע זה אתם יכולים לעשות משהו כזה. לא לפי תאריך אלא על ידי הצב. אותו שלך כל השרשורים זקן מאוד במקום מיוחד, ולאחר מכן באפשרותך להוסיף בתצורת vBET במקום להתעלם ממנה - אז זה לא תתורגם.

לא צריך להיות שום בעיה עם הוספת גיל לסנן, לא לתרגם חוטי זקן מאוד. אנחנו לא יבדוק הם אלה תורגם כבר או לא - זה יהיה יקר מדי עבור ביצועים (אנו יכולים לחשוב לאחר הוספתו מאוחר יותר כאפשרות אחרת).

הבקשה התקבלה:)

tavenger5
29-12-12, 14:43
אני מניח ישנם פורומים שיש לי המכילים ישנים בארכיון רק רצפי. הבעיה היחידה היא שאני לא רוצה לבטל תרגומים לגמרי אם הם כבר תרגומים לעשות (ואז אני רק להיות בזבוז כסף). זה לא יהיה בעיה אם אני עושה התקנה חדשה של vBET.

תודה על ההתחשבות.

vBET
30-12-12, 20:03
אנו יחשוב על זה. עדיין - אנא שקול עבור המשתמשים שלך יהיה טוב יותר אם היא זמינה לחלוטין או מתורגם לחלוטין, אחרת שזה יהיה מבלבל - לכן אלה ולא אלה...

tavenger5
31-12-12, 20:41
במקרה שלי, שרוב המשתמשים לא חזרה אחרי 5 שנים על הליכי משנה של קריאה - בלבד מנועי חיפוש הם

vBET
04-01-13, 13:55
עדיין מנועי חיפוש זה יביא לך בתעבורה חדשה מחיפושים משתמשים אמיתיים. בכל מקרה - כמו שכתבתי כבר נעבוד על זה:)

Marcin Kalak
14-01-13, 21:03
הליך המשנה לא לתרגם לאחר זמן שצוין לאחר תאריך יצירת הליך משנה או תאריך אחרון ברצף?

tavenger5
15-01-13, 20:06
תאריך עדכון אחרון כנראה יפעלו טוב יותר. אם משרה רלוונטית עדיין להיות השיב אז הוא צריך כנראה להיות מתורגם.

Marcin Kalak
18-01-13, 12:34
תודה על ההצעה שלך. נעבוד על תכונה זו.

tavenger5
17-02-13, 14:44
כמו כן, מאפשר להגיד לי x מספר הליכי משנה מתורגם, אבל אני לא רוצה שום דבר בכלל לתרגם עוד. אין דרך לבטל תרגומים מבלי להסיר את כל הקישורים לדפים אלה.

במקרה זה הייתי רוצה לשמור את הקישורים דגל בו תרגומים קיימים, אך לבטל את הקישורים דגל כך דבר חדש מתורגם.

זהו מקרה שבו פנימית מתג להגיד 'אם הליך משנה זה מתורגם באופן מלא בשפה זו, להציג קישור דגל'

Marcin Kalak
18-02-13, 21:35
צור נושא חדש עם תכונה בקשה.
נא לשמור על בעיה אחת לכל הליך משנה אחד.
פונקציה חדשה "רק לתרגם חוטים חדש" כבר נעשה, הכלולים בבות - vBET 3. x ובגירסאות 4. x vBET.

tavenger5
02-03-13, 14:47
התקנתי את הגירסה העדכנית ביותר, לצערי זה לא עובד כמו שאני חשבתי שזה היה.

הבעיה היא, אם הליכי משנה בשימוש, בוגרים לאחר מכן את הימים שצוינו אשר תורגמו עוד המקושרים. יתר על כן, הקישור עדיין שם, אבל מקבל הופנה המקורי. אני מבין אתגר בקביעת אם הליך משנה תורגם כבר או לא, אבל אני חושב שזה הכרחי כדי לא לבזבז את הכסף על תרגומים קודמים שהושלמו.

tavenger5
02-03-13, 19:43
כמו כן, אם הליך משנה, אשר תורגם בעבר נופל מתחת לסף "לא לתרגם את חוטי הישן" יהיו הרבה reindexing קורה. אם דבר זה לא צריך להיות מספר ימים, אך תאריך קבוע כך תרגומים לא ללא הרף יהפוך למיושן.

Marcin Kalak
04-03-13, 10:32
אם הנושא הוא מנותב מכן שלא תאבד כסף על התרגום, כי הוא אינו נשלח לתרגום.
הליך המשנה של תרגום על פי תאריך מסוים יהיה http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-feature-requests/3354-dont-translate-anything-new-threads-but-keep-links-anything-translated.html.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.9.2