מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר הטבלה אינה קיימת שגיאה.

vbetter
28-04-12, 17:27
אני ממשיך לקבל הודעות שגיאה עם ההודעה שלהלן.
אתה יכול בבקשה לעזור לי לפתור את זה?
אני בגירסה העדכנית ביותר של vbet. 4.4.6.

שגיאת מסד נתונים ב- vBulletin 4.1.3:

לא חוקית של SQL:
Cache.originaltext בחר בשם originaltext, cache.translated כפי שתורגם עזרה vbenterprisetranslator_cache_medium_az, vbenterprisetranslator_cache_medium_az מטמון היכן help.originaltext='xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.' ו cache.serie=help.serie;

שגיאה MySQL: הטבלה 'xxxxx_xxxxx.vbenterprisetranslator_cache_medium_az' אינו קיים
מספר שגיאה: 1146
תאריך הבקשה: שבת, אפריל 28 2012 @ 22: 10:55 AM
שגיאה תאריך: יום שבת, אפריל 28 2012 @ 22: 10:55 AM
תסריט: http://xxxxxxx.com/members/xxxxxxxx.html
מפנה:
כתובת IP: xxxxxxxx
שם משתמש: רשומים
Classname: vB_Database
MySQL גירסה:

r.dziadusz
30-04-12, 23:52
היי
אני אנסה לשחזר משגיאה זו, אך בבינתיים היתה לך נא לבדוק באופן ידני אם קיימת טבלה vbenterprisetranslator_cache_medium_az?
כמו כן, אנא, ספר לי מתי – אחרי מה שקרה אלה שגיאה התחיל apear?

vbetter
01-05-12, 01:39
היי
אני אנסה לשחזר משגיאה זו, אך בבינתיים היתה לך נא לבדוק באופן ידני אם קיימת טבלה vbenterprisetranslator_cache_medium_az?
כמו כן, אנא, ספר לי מתי – אחרי מה שקרה אלה שגיאה התחיל apear?

קובץ .htaccess אתרי אינטרנט שלי השתנה מרחוק לנתב מחדש לאתר אחר. הבעיות נראה להפעלת שם. הצלחתי לפתור הכל אך לאחר שדרוג לגירסה העדכנית ביותר של Vbet ואני שיכתב קובץ htaccess התחלתי לקבל את השגיאות. למעשה, אני מקבל את אותה הודעה עבור הפריטים הבאים:

vbenterprisetranslator_cache_short_az
vbenterprisetranslator_cache_short_hy
vbenterprisetranslator_cache_medium_ka
vbenterprisetranslator_cache_medium_eu
vbenterprisetranslator_cache_medium_hy
vbenterprisetranslator_cache_medium_ht
vbenterprisetranslator_cache_medium_az

בדקתי את מסד הנתונים ונראה שהטבלאות שלעיל לא קיימות.

אם דרוש לך כל מידע נוסף ממני אנא הודיעו לי. תודה על העזרה, מצפים תיקון.

r.dziadusz
02-05-12, 10:19
נא בדוק את תיבת PM

m_jankowski
19-06-12, 22:46
אין תשובה אז אני צריך לסגור את החוט, אם יש לך שאלות נוספות עם בעיה זו אני לפתוח אותו מחדש.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.2beta gives automatic translations