מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר כיצד לבטל תרגומים vbet שמור?

Simon Lloyd
14-04-12, 21:12
היי מישהו יגיד לי כיצד לבטל את vbet אך להשאיר את כל התרגומים ולא את ההצבות חזרה? יש לי שרת ייעודי 2.6 ג'יגה-הרץ 12 מגה-בתים מטמון *** ה-Ram ואת עדיין את העומס הוא גבוה, יותר מדי לפעמים, עשיתי את זה optimising כבר פורסם סביב אבל היא עשתה הבדל קטן, הדרך היחידה להוריד אותו כעת יהיה לחסום מנועי חיפוש משכורות כמובן מותו של הקהילה שלנו.

אז, מה אני רוצה לעשות זה חזור אל פשוט בעזרת vbseo אך כל התרגומים שיש לי עד כה. יכול מישהו לייעץ נא?

r.dziadusz
15-04-12, 13:21
היי
vBET תומך לא לתרגם את הודעות חדשות. באפשרותך לנסות להרחיב את מטמון משב TTL, הדבר ישפיע על שימוש proces פחות אך תוכן עבור אורח יהיו לא בתאריך.
עשיתי בדיקת זמן תגובה מ- websitepulse.com ועבור הדף המקורי הוא: 1.018, ועל translated(as guest) 1.151, לכן אולי נוכל possiblie שקול אחרים הסיבה מדוע הפורום עובד כל כך איטית יותר.

Simon Lloyd
14-05-12, 01:30
היי סליחה עשיתי לחזור זה מוקדם יותר אך ברוב המקרים כאשר אני מנסה האתר שלו למטה.

האתר שלי אינו פועל איטי, מה שאני אומר הוא העומס הוא גבוה, תמיד כאשר יש vbet בשימוש, אם אני חוזר אל vbseo כמו טיפות תקן העומס, כבר עברתי סבר כי יש כעת **** Ram ו- 3.2 Ghz המעבד (ליבות).

מה ניתן היה לבקש היה, יש בכל זאת להפסיק vBet תרגום יותר אך לשמור את התרגומים הנמצאים כבר המטמון ואת מסד הנתונים כך אנשים עדיין לבקר www.mysite.com/fr/mythread_content.html ולראות את תרגום צרפתי שיש לי כבר עבורו.

תרגום הופך יקר מדי, Google ו- Microsoft כעת משולמות תרגומים, שאין יותר מדי Apertium, את העומס על השרת. זהו מדוע, כי עכשיו אני רוצה לבטל אותה החל לתרגם עוד יותר אך עדיין לאפשר למשתמשים להציג תוכן מתורגם כבר, אני מבין כי יש ' לא יהיה תוכן מתורגם חדש, התרגומים יהיו ישנים אך כתוכן של כל מתורגם פוסט לא משתנה (המשתמשים אינם יכולים לערוך פוסטים שלהם) אין בעיה.

בברכה,
סיימון

r.dziadusz
14-05-12, 22:20
מה ניתן היה לבקש היה, יש בכל זאת להפסיק vBet תרגום יותר אך לשמור את התרגומים הנמצאים כבר המטמון ואת מסד הנתונים כך אנשים עדיין לבקר www.mysite.com/fr/mythread_content.html ולראות את תרגום צרפתי שיש לי כבר עבורו.

יש אפשרויות כאלה ב- vBET. אך אם ברצונך רק להפסיק את תרגום הודעות חדשות - מבלי לשנות את פורום-יעילות - רק להסיר כל מפתחות/כניסות וכו adminCP שלך - > vBET - > תרגום ספקי - אם יש ללא ספק יהיו לא תרגומים חדשים אך vBET ישתמש תרגומים ישנים פעם אחת מתורגם הצבות:)

mykkal
23-05-13, 12:49
נסה עומסים...השתמש שני שרתים. CDN עשויה לסייע מדי.

פלוס minify, להשתמש בתוכניות האחסון במטמון כדי לאפשר מטמון הדפדפן במשך שבוע.
Opcode במטמון דרך memcache כדי לשמור תוכן היא האפשרות הטובה ביותר בגלל ענן שרתים מרובים יחד אבל APC הוא אפשרות טובה אחרת

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.9.2beta