מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר Disabaling השפה. Htaccess

Simon Lloyd
25-05-11, 12:59
היי, ב htaccess. שלי הן בתוך התיקייה בפורום והן מחוצה לי לשכתב את הכללים vbet תחילת אשר נראה כך
RewriteRule ^ / (af |? מ"ר | ar | להיות | bg | ca | zh-CN | משאבי אנוש | cs | דה | nl | en | et | TL | בדיוני | fr **********.. . שפה בפורום שלי inglsh אז אני צריך להיות הסרת "en" כך זה נראה ככה?
RewriteRule ^ / (af |? מ"ר | ar | להיות | bg | ca | zh-CN | משאבי אנוש | cs | דה | nl | et | TL | בדיוני | fr **********. אם אני מסיר "en" ואני להציג את דף הפורום או דף האינדקס שלי מחוץ בפורום בשפה אחרת לומר / pt / רצון / en / דגל לעבוד כדי לקבל אותי בחזרה לצפייה הפורום שפת ברירת המחדל?

בברכה,
סיימון

kamilkurczak
25-05-11, 14:42
שלום,

קוד השפה העיקרית שלך צריכה להישאר. Htaccess, כמובן דגל אנגלית תעבוד ללא קוד זה. Htaccess.

למה אתה רוצה למחוק את הקוד. Htaccess?

Simon Lloyd
25-05-11, 15:30
אני לא בהכרח רוצה למחוק, הייתי בודק את כמות השאילתות שיש לי המון כאשר הפורום שלי (23!) ושמתי לב שזה היה באמצעות טבלאות שפה i. ....en / קצר ********** en / בינוני וכו '.. מתי באמת זה לא אמור להיות במטמון טבלאות שפה בשבילי כשפה בפורום שלי היא אנגלית, הדפדפן שלי מוגדר באנגלית השפה שלי בפורום פרסום מוגדר אנגלית, אז חשבתי שאולי יש לי משהו לא בסדר.

אני מנסה להפחית את העומס על השרת שלי ושאילתות.

בברכה,
סיימון

kamilkurczak
25-05-11, 15:52
ניתן לבטל את מערכת מטמון לכמה שפות (אנגלית, למשל), תוך שימוש באפשרות זו:
admincp-> Cache-vBET> מסד נתונים Cache-> אורחים מטמון פרטי

Simon Lloyd
25-05-11, 15:58
אוקי, תודה:), יישמתי את זה יותר מדי פורסם על ידי מיכל

Simon Lloyd
25-05-11, 16:07
כמיל, אני נכה en במטמון מסד נתונים מטמון אורח ואז רצתי מנקה מטמון (אשר מעולם לא לעשות) וקיבלתי את כל השגיאות האלו?
ניקוי מטמון הנתונים
שולחנות מסומנת עבור: en
נעשה. ניקה: 3 שולחנות 1 שניות (3 שולחנות מטמון לכל אחת מהשפות)

ניקוי מטמון קבצים אורח

אזהרה: לבטל ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-82-p-3_html0.html) [function.unlink]: אין קובץ או ספרייה כאלה ב [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php על קו 39

אזהרה: לבטל ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-82-p-6_html0.html) [function.unlink]: אין קובץ או ספרייה כאלה ב [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php על קו 39

אזהרה: לבטל ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-13_html0.html) [function.unlink]: אין קובץ או ספרייה כאלה ב [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php על קו 39

אזהרה: לבטל ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-14_html0.html) [function.unlink]: אין קובץ או ספרייה כאלה ב [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php על קו 39

אזהרה: לבטל ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-15_html0.html) [function.unlink]: אין קובץ או ספרייה כאלה ב [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php על קו 39

אזהרה: לבטל ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-16_html0.html) [function.unlink]: אין קובץ או ספרייה כאלה ב [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php על קו 39

אזהרה: לבטל ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-17_html0.html) [function.unlink]: אין קובץ או ספרייה כאלה ב [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php על קו 39

אזהרה: לבטל ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-18_html0.html) [function.unlink]: אין קובץ או ספרייה כאלה ב [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php על קו 39

אזהרה: לבטל ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-22_html0.html) [function.unlink]: אין קובץ או ספרייה כאלה ב [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php על קו 39

אזהרה: לבטל ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-23_html0.html) [function.unlink]: אין קובץ או ספרייה כאלה ב [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php על קו 39

אזהרה: לבטל ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-24_html0.html) [function.unlink]: אין קובץ או ספרייה כאלה ב [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php על קו 39

אזהרה: לבטל ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-27_html0.html) [function.unlink]: אין קובץ או ספרייה כאלה ב [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php על קו 39

אזהרה: לבטל ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-29_html0.html) [function.unlink]: אין קובץ או ספרייה כאלה ב [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php על קו 39

אזהרה: לבטל ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-31_html0.html) [function.unlink]: אין קובץ או ספרייה כאלה ב [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php על קו 39

********************... כולל / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php על קו 39

אזהרה: לבטל ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_showgroups_php9.html) [function.unlink]: אין קובץ או ספרייה כאלה ב [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php על קו 39
קבצים מסומנת עבור: en
נעשה. הוסר: 199 קבצים ב 2 שניות

ניקה 1 שפה (ים)
ניקוי סיים
אלו לא כל השגיאות, לא יכולתי לפרסם אותם כאן כמו מגבלת תווים לא תאפשר את זה ואני לא יכול אפילו להעלות קובץ טקסט פשוט כי מערכת ההתקשרות שלך לא עובד.

kamilkurczak
25-05-11, 18:07
בסדר,

אנא בדוק chmod שלך קבצים בתוך התיקיה vbet_guestcache
אנא בדוק chmod של תיקייה / vbet_guestcache / en (צריך להיות 777)

שנית, אנא בדוק (ולהדביק כאן) לוקליזציה vbet_guestcache בשרת שלך. אנא בדוק כי בתוך vbet_guestcache / en / קבצים עדיין קיימים או לא (ולבדוק chmod של קבצים בפנים - צריך להיות 777)

Simon Lloyd
25-05-11, 18:56
כל הקבצים בתוך vbet_guestcache היו chmod 755 אבל כעת 777, הקובץ נמצא כאן / public_html / forumz / vbet_guestcache ו / public_html / forumz / vbet_guestcache / en ריק, אבל זה יהיה כמו ביצעתי מטמון נקי כאמור לעיל.

האם אלו נכונים עכשיו?

עריכה: על בדיקת קובץ אחר vbet_guestcache (להיות) אני מוצא הכל בתוך תיקיה chmod 644

kamilkurczak
25-05-11, 19:07
אתה צריך עשו chmod 777 על כל התיקיות ותיקיות המשנה בתוך מטמון (להשתמש "chmod-R 777 vbet_guestcache ').

ולבדוק את זה שוב.

ושנית - יש לנו: אין קובץ או ספרייה כאלה, אז אני יבדוק נתיב לספריה שלך

Simon Lloyd
25-05-11, 19:09
כל התיקיות vbet_guestcache ותת כיום 777 אני pm לך גישה פרטים אז אתה יכול לבדוק:)

kamilkurczak
25-05-11, 19:13
תודה, אני אבדוק patha מדריך בהקדם האפשרי:)

Simon Lloyd
25-05-11, 19:20
pm נשלח:)

kamilkurczak
26-05-11, 22:31
בדקתי את התצורה שלך admincp - טוב מכל הסוגים,
בדקתי את קבצי השרת שלך - גם טוב.

אני צריך לבדוק cachecleaner שלך אבל אין לי הרשאות מטמון סעיף נקי

Simon Lloyd
30-05-11, 18:48
כמיל סליחה, ראיתי רק זה יפתור לך את ההרשאות (לא ידעתי שאין לך אישור) ב AdminCp עכשיו

Simon Lloyd
30-05-11, 18:49
יש לך את כל ההרשאות עכשיו:)

kamilkurczak
30-05-11, 20:15
תודה, אני אנסה למצוא משהו על השרת

kamilkurczak
31-05-11, 21:03
היי סיימון.

בדקתי את תיקיית המטמון שלך הרשאות קבצים והכל נראה בסדר.
בדקתי מנקה את המטמון, ואני לא יכול לשחזר את הבעיה על admincp שלך.

אתה יכול לבדוק את זה שוב confrim שנושא זה עדיין קיים או לא?
תודה:)

Simon Lloyd
31-05-11, 21:10
אני יבצע נקי המטמון כמה רגעים ואודיע לך את התוצאה

Simon Lloyd
31-05-11, 21:11
כמיל, לא קיימות סוגיות נוספות, תודה:)

ניקוי מטמון הנתונים
ניקה שולחנות: fr
שולחנות הותר: ms
שולחנות הותר: ה
נעשה. ניקה: 9 טבלאות 0 שניות (3 שולחנות מטמון לכל אחת מהשפות)

ניקוי מטמון קבצים אורח
קבצים הותר: fr
קבצים הותר: ms
קבצים הותר: ה
נעשה. הוסר: 695 קבצים ב 6 שניות

ניקה 3 שפה (ים)
ניקוי סיים

kamilkurczak
31-05-11, 21:13
תודה על האישור: הנפקה) נפתרה:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.9.99