מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר Vbet ראשי בעיה ...

Spiritu
26-11-09, 02:22
שלום פשוט קניתי vbet ולהתקין אותה והחל בעיות ...
פורום ראשי מציג דף לבן, אני לא יכולה להיכנס admincp שלי כדי לנטרל את התוסף כל כך הייתי צריך לערוך config.php כדי להשבית את מערכת תוסף ... עכשיו im בפורום היא חזרה על evrything עובד אבל admincp> אפשרויות> vbet העיקרי i onbly לראות שורה עם (vBET 3.0.0 ומעלה לא תוכנה חופשית. כדי לקבל זכות להשתמש בו אתה צריך לקנות רישיון ולהגדיר מפתח הרישיון שלך כאן.)

vBET
26-11-09, 04:25
אודות הפורום יורד:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post169

אודות לראות שורה רק עם מפתח רישיון - לא ניתן לחסום בקשות יוצאות לצדדים 3.

Spiritu
26-11-09, 12:30
אודות לראות שורה רק עם מפתח רישיון ... ? אז מה הפתרון

ואני תלתל הארכת מותקן (בדקתי פעמיים) אחרי ההתקנה הדרכה צעד אחר צעד ... מה עשיתי לא בסדר: (

vBET
26-11-09, 16:50
אפשרויות:
1. CURL לא פועל כראוי
2. חומת אש או משהו אחר אינה מאפשרת לשלוח בקשות CURL לשרתים אחרים - שים לב שאתה צריך את זה, אחרת איך אתה רוצה לקבל תרגומים מ-Google?

Spiritu
26-11-09, 21:05
nvm ... אני להבין את זה! תודה על העזרה בכל מקרה

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.9.99