מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: שלום

Spiritu
25-11-09, 12:43
אם אני קונה vBET עכשיו, כאשר אתה תשחרר vBET עבור vb4.0 אני יצטרך לשלם תשלום נוסף עבור שדרוג?

תודה מתקדמים

vBET
25-11-09, 14:17
כאשר אתה קונה vBET עכשיו יש לך זכויות עדכונים בחינם שנעשו במשך שנה 1. אז - לא, אתה לא תצטרך לשלם תשלום נוסף עבור שדרוג.

אנחנו לא קבעו תאריך ספציפי לשחרור 4 vBET, אבל אנחנו מבטיחים לך שזה יהיה פחות משנה. כרגע יש לנו רק כמה בקשות עבור פונקציות חדשות אשר אנו רוצים ליישם לפני ביצוע עדכון vB4. אז זה צריך להיות משהו בין 1-3 חודשים כדי לשחרר vBET 4.

אז במקום לחכות אתה יכול לעשות מהלך חכם לקנות את זה עכשיו בקידום בחצי מחיר, ולאחר מכן להמתין אלקטרוני שיש לנו vBET 4:)

Spiritu
25-11-09, 23:36
תודה על התשובה. אני הולך לקנות את זה ואני מקווה שנוכל לעבוד יפה togheter.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.9.99