מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר cachecleaner

chick
08-01-11, 17:44
vb 3.8 באמצעות vbet האחרונים vb3

קראתי למרות שנכתבו כאן שום דבר לא קבוע זה, אנא עזור. מה אני יכול לעשות כדי לתקן את זה?

אזהרה: require_once ([path] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require-פעם]: לא הצליחה לפתוח את זרימת הנתונים: אין כזה קובץ או ספרייה ב [path] / xxadmin / misc.php (1932): eval () ' ד קוד על קו 61

שגיאה חמורה: require_once () [function.require]: נכשל בפתיחת נדרש "/ home / z / public_html / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php '(include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') בבית / / z / public_html / xxadmin / misc.php (1932): eval ()' d קוד על קו 61

שגיאה חמורה: Call לתפקד מוגדר can_administer () ב / home / xxxxxxx / public_html / zadmin / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php על קו 18

kamilkurczak
09-01-11, 11:29
שלום,
נא לתאר כאן מה אני צריך לעשות כדי לשחזר את זה בפורום המבחן שלי .. כי אני לא יכול לשחזר את זה עכשיו.

תודה

chick
13-01-11, 20:39
תחת כלי vBet ב adminCP כאשר אני לוחץ על ניקוי מטמון זה נותן הודעה זו.

אזהרה: require_once ([path] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require-פעם]: לא הצליחה לפתוח את זרימת הנתונים: אין כזה קובץ או ספרייה ב [path] / xxadmin / misc.php (1932): eval () ' ד קוד על קו 61

שגיאה חמורה: require_once () [function.require]: נכשל בפתיחת נדרש "/ home / xxxxxxx / public_html / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php '(include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') ב / home / xxxxxxx / public_html / xxadmin / misc.php (1932): eval ()' d קוד על קו 61

אני לא יודע איך אתה יכול לשחזר את זה?

מדריך admin שלי היא שמה שצריך זה נראה vbet לא יכול להבין את admincp הוא xxadmin לא admincp

kamilkurczak
14-01-11, 10:09
אוקי אני מבין את זה עכשיו. אני יהיה לבדוק את זה ולחזור עם פתרון בשבילך, בבקשה לתת לי קצת זמן.
תודה

kamilkurczak
14-01-11, 11:27
בסדר אז אם אתה שמם את שם התיקייה admincp אתה חייב לשים את הקובץ הזה:
vbenterprisetranslator_cachecleaner.php ו vbenterprisetranslator_ignoredwords.php
לתוך תיקיית admincp החדש שלך כי אין כל (vBET) שלנו קבצים.
כך:
1. לפתוח להעלות / admincp התיקייה הנשף vBET לארוז
2. להעתיק את שני הקבצים לתוך תיקייה admincp החדש שלך.

:)

chick
17-01-11, 13:02
זה כבר שם קבצים אלה ממוקמים (בתיקייה שמם שלי XXADMIN ********** אחרת admin תכונות אחרות vbet לא יעבוד ******!

הכל עובד ... גם כל התכונות cron עבודה ... גם vbenterprisetranslator_ignorgedwords.php עובד מצוין ....

... זה רק vbenterprisetranslator_cachecleaner.php מ xxadmin / זה לא עובד.

kamilkurczak
17-01-11, 16:36
אז אני צריך לשנות את ה-URL admincp בקובץ vBET. אני אבדוק את זה לכתוב כאן שועל מהיר בשבילך.

kamilkurczak
18-01-11, 15:08
אני עדיין עובד על זה. אני רוצה לבדוק את זה. תודה על הסבלנות.

kamilkurczak
19-01-11, 11:04
שלום,
יש לי פתרון בשבילך.

1. ללכת admincp-> Plugins ומוצרים-> ניהול מוצרים->
2. במוצר vBET למצוא תוסף admin_maintenance
3. תוסף זה למצוא ב:

require_once(DIR. '/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
4. ולהחליפו:

require_once(DIR. '/'.$vbulletin->config['Misc']['admincpdir'].'/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
5. להציל את תוסף
6. לבדוק את זה.

נפתרה, ייכללו relase הבא.
תודה על מידע זה:)

chick
10-04-11, 14:06
תודה רבה כן זה עבד נהדר:) נושא קבוע

kamilkurczak
10-04-11, 21:40
תודה על האישור שלך.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.9.99