מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר משתמשים בשפה קבוצה לא כיבדה

Simon Lloyd
05-10-10, 21:00
נרשמתי כמשתמש חדש שנבחר ספרדית כשפה פרסום שלי, כאשר אני מחובר אז בפורום זה היה אנגלית ולא ספרדית (i מתגוררים באנגליה כך בדפדפן שלי הוא אנגלית אבל בהגדרות vbet בחרתי "אמון המשתמש" ), בדקתי את הפרטים לערוך usercp ואת השפה הנבחרת מראה ספרדית?

האם אתה יכול לייעץ בבקשה?

בברכה,
סיימון

עריכה: את דגל השפה (ספרדית) לא ניתן לבחור כך חלק שכבוד הוא רק שלה זה לא לתרגם את הדף ספרדית!

kamilkurczak
06-10-10, 08:26
שלום,
אמון באפשרות המשתמש אותו זיהוי שפה של גוגל. גוגל לא נשאל על השפה בכלל, הגדרות המשתמש משמשים. אנו סומכים על המשתמש שהמסר שהוא כתב, הוא בשפה שלו, הוא קבע. האם רק ההודעות שנכתבו על ידי משתמש זה.
השפה הפורום תמיד יהיו כאלה שבחרת. (למשל "אנגלית")

vBET
06-10-10, 08:34
vBET יפנה לשפה ספציפיים אחרים בעת הגדרת אפשרות מיוחדת בסעיף שונות בשם Redirect לשפת המשתמש. עם זאת יש לציין כי vBET הפניות על פי הגדרות הדפדפן (לשלוח כותרות) ולא על פי הגדרת המשתמש. זה מספיק, כי כאשר יש לך משתמש אמיתי שמדבר ספרדית אז הוא יצטרך הגדרות ספרדית בדפדפן שלו - כך vBET יוכלו להפנות אותו גם כאשר הוא אורח. כמו כן הפניית פי המידע הדפדפן הוא הרבה יותר מהר - אנחנו יכולים לעשות את זה וו הראשון. כדי להיות מסוגל להפנות על פי הגדרת המשתמש אנחנו צריכים לחכות עד שהוא נכנס פנימה ואז נוכל להפנות אחרי vBulletin טיק ממסד הנתונים את פרטיו. אז האסטרטגיה בפועל הוא מהיר יותר, עובד גם לאורחים עבור משתמשים אמיתיים (לא חשבונות מבחן) זה מספיק:) אתה יכול פשוט לבדוק את זה על ידי שינוי הגדרות השפה בדפדפן שלך, להפעיל מחדש את הדפדפן (ניתוב מחדש רק עבור הבקשה הראשונה בפגישה, אז אנחנו לאפשר למשתמש לשנות את זה מאוחר יותר) ולפעמים עוגיות ברור (אם הדפדפן תקיים ישיבה לאחר הפעלה מחדש).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.99 gives automatic translations