מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר הבעיה עם שרת VPS

jaryx
31-08-10, 10:34
היי איך אני מגיב להודעת דוא"ל שקיבלתי ממנהל של VPS שלי?

ברוך הבא
serwer xxxxxxxxx obciaza נאם caly serwer dedykowany
glownie chodzi o הדיסק twardy

z tego שיתוף widzialem פשוט לכו CPU סרק 0% i uzycie dysku na poziomie 100%

zapytania לעשות bazy

************************************************-- - +
| 5555656 | admin_new | localhost | admin_new | שאילתות | 0 | עדכון | INSERT INTO להתעלם vb_vbenterprisetranslator_cache_short_da (originaltext, לתרגם, Serie) VALUES ('Kolejka: 24-1 ליגה PES 2010 X360 sezon 5 "," K: 1 til 24 PES? 2010 **** 360 ליגה s? בן 5 ", 1.2832394403E 13), (" מידלברוק (Cygan 86) 00:03 אספניול (Bubble_Gum) ',' מידלברוק (Cygan 86) אספניול 00:03 (Bubble_Gum) ", 1.2832394403E 13), (.5377 '2 ', '2, 5377 ", 1.2832394403E 13) |
| 5555667 | da_admin | localhost | NULL | שאילתות | 0 | NULL | processlist להראות מלא |
| 5555669 | admin_new | localhost | admin_new | שאילתות | 0 | סטטיסטיקה | SELECT cache.originaltext כמו originaltext, cache.translated מתורגם מהעזרה vb_vbenterprisetranslator_cache_short_ko, מטמון vb_vbenterprisetranslator_cache_short_ko WHERE help.originaltext = 'סופר! " ו cache.serie = help.serie |
| 5555670 | admin_new | localhost | admin_new | שאילתות | 2 | שולחנות סגירה | INSERT להתעלם לתוך מערכת vb_vbenterprisetranslator_cache_medium_uk מתורגם = '1 ????: חרונינגן (Hubert) - Panatinaikos (tadzislaw) 02:02 ????: Nordstrand x2 - x1 ????? ?? x1 2 ?????: Panatinaikos (tadzislaw) - ????????? (????', Serie = 1.28323947861E 13 |

פו zablokowaniu bazy danych obciazenie serwera spadlo sporo אני הדיסק בגוף שלישי odciol
prosze o wyjasnienia, proponuje przesiadke na serwer dedykowany
baza narazie zostala wylaczona
--
Pozdrawiam

kamilkurczak
31-08-10, 10:56
שלום,

הייתי באתר שלך כבר אתה משתמש בשפה 22.
כפי שאתם יודעים - עכשיו יש לך תוכן 22 פעמים יותר בפורום שלך (על בשפות שונות) ועל התנועה 22 פעמים יותר בשרת. אתה בפורום עדיין גדל (הודעות חדשות, חברים וכו ')

הם מנסים לרמוז כי השרת יש קיבולת קטנה מדי לדף שלך.
הם מציעים שרת גדול בשבילך.

הייתי באתר שלך ועובד תרגום בזמן נורמלי. (לא איטי).

jaryx
03-09-10, 19:44
למרבה הצער, לא מטמון מתרגם עובד הכי טוב. הקטינה את מספר השפות עד 10 ו 2 ימים היה בסדר, ושוב כישלון מוחלט הקשורים המתרגם מה השרת הוא פשוט משותפת הלך בקלות עבור 48 שפות vb3.x 4000/dzień על VPS לא הולך 10 שפות ו -500 אורחים ? הוא הגיע למסקנה כי זו אינה אשמתו של השרת, במיוחד מאז לאחר למעט עומס vbtranslatora טיפות לערכים זניחים. אפילו יומני קיבלו מהשרת, אשר בשמחה הייתי להיות משותף, אם מישהו רוצה לעזור לפתור את הבעיה של המתרגם.

vBET
04-09-10, 16:25
אם הכל היה תקין עבור שפות 48 בשרת הקודמת, לאחר השינוי של השרת היא בעיה גם עם 10 שפות, שבו למסקנה כי זה שלא השרת יין: מבולבל: באופן אישי, אני הניח את האשמה על השרת קודם-כל מה שרצית בשפות 48. על אחד השרתים בהם השתמשנו בעבר אירוח poczęstował הראשון של ספק לנו לומר תוכן דומה. וכפי כבר הכל בשרת אחר, זה dostaliśmy הודעה עם התנצלות, ולהגיד שיש להם skopany מנהל ההתקן של הדיסק, לפיכך, הם של כל siadało.הסיוע הוא, כמובן, זה יהיה מוכן לעזור. נא ספק מידע נוסף. לעת עתה, אני יודע כי הוא 10 שפות היא "מפלה מוחלטת" – מה שלא יהיה. מה הם התסמינים? מה קורה? ניתן להפעיל/לבטל מטמון אורח משנה את המצב? אם התרגום פועלות? מדוע זה קורה באופן ספציפי?

vBET
12-09-10, 13:30
האם הבעיה עדיין מתרחשת? לא קיבלנו תשובה ...

vBET
17-09-10, 10:54
אין תשובה. אני מניח שהבעיה נפתרה. אם לא, בבקשה לכתוב כאן ולענות על השאלות הקודמות:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1