מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: מטמון קובץ בטא

Snake
19-08-10, 20:52
מישהו יכול להסביר, אם אני מגדיר את המטמון קובץ הדפים במטמון למשך שעה 1 (86,400 שניות) אז למה cron להריץ פעם ביום כדי להסיר אותם.

אין ספק הדפים במטמון למשך יום 1 אם cron רץ כל 24 שעות?

אם אני מגדיר את הדפים במטמון להיות שעה 1 הם חייבים להסירו פעם שעה עברה. אז את המטמון של דף זה יכול להתחיל מחדש.

זה באמת doesn't לי הגיוני.

Snake
20-08-10, 21:49
מי?

המסר שהזנת קצרה מדי. בבקשה להאריך את ההודעה לפחות 10 תווים.

vBET
21-08-10, 17:04
זה כל אישור. שים לב מטמון אורח לא להסיר את הקובץ בכל פעם שהוא יפוג - זה יהיה יקר מדי. בכל פעם כאשר מטמון אורח מגלה כי קובץ המטמון המתאים כבר קיים הוא בודק תאריך השינוי האחרון, כי אנחנו יודעים איך זה פג או לא. אם לא אז קובץ מוזרם כתוצאה. אם כן, אז בקשה מוערך ואחרי שאנו להחליף את הקובץ ללא ניתוח הסרת נוסף ומיותר.

ניקוי יומי כדי להבטיח כי אין כל קובץ מיותר הישן באמת - כמו עבור האשכולות אשר כבר לא קיים. אז אנחנו להסיר קבצים ישנים מדי יום, אבל תמיד לבדוק האם מטמון אינו פג:)

Snake
21-08-10, 17:10
הסבר מצוין, מבין עכשיו, תודה.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1