מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: עשית אורח המטמון עבור כל השפות

meto
19-08-10, 02:07
האם זה באג או תכונה - אני נכה מטמון עבור% 90 של שפות אבל מטמון ommits אורח זה. לפי דעתי צריך להיות הגדרות נפרדות מטמון db ומטמון אורח.

kamilkurczak
19-08-10, 11:14
ישנן אפשרויות נפרדות. אם לא מטמון שפה עבור האורחים אתה צריך להשבית את הדגל הזה. אני אעביר את זה חוט לבקשות מאפיין

vBET
21-08-10, 16:36
האם זה באג או תכונה - אני נכה מטמון עבור% 90 של שפות אבל מטמון ommits אורח זה. לפי דעתי צריך להיות הגדרות נפרדות מטמון db ומטמון אורח.

נא לקחת קצת תיקון כאן. השבתת דגל תשבית את התמיכה של התרגום עבור שפה זו. אפשרות זו לא משבית מטמון אורח לשפה, אבל תמיכה בשפות כולו.

ואתה צודק - מטמון אורח לא תומך השבתת עבור שפה ספציפית. אפשרויות אלו הן רק מטמון הנתונים ברגע זה.

ההצעה שלך כדי ליצור הגדרות נפרדות הזמינות של מטמון אורח עבור שפות מסוימות מקובל:)

meto
07-09-10, 21:34
אתה יכול בבקשה לשחרר גרסה חדשה עם התכונות האלה? Vbet_guestcache שלי גדלה בפורומים ספורים מעל 2GB (אפילו עם ניקיון). אני רוצה מטמון 2-3 שפות אשר ייקח על 90% ממספר זה.

לכל המשתמשים המעוניינים: שנית לי על זה בבקשה!

brubros
15-09-10, 21:10
אני מסכים. פשוט הייתי חייב לשדרג שרת וירטואלי שלי בגלל בעיות גודל הקובץ וזה לא היה זול. אז אני רק רוצה להצביע על תכונה זו שלי.

אני גם רוצה לשמור על הצבעה מוקדמת שלי על כך vBET תמיכה מלאה בתרגום של ברכה היוצאת משתמש חדש והודעות דומה ;-)

vBET
16-09-10, 15:45
היי:) אפשרויות השפות הנתמכות מטמון אורח ייכלל definitevly במהדורה הבאה.

ברכה משתמש חדש - תלוי באפשרויות של חיבור לשם. כך גם ווים חלק תאפשר את זה או לא.

kamilkurczak
12-01-11, 16:02
שלום,

בוצע - ייכללו relase הבא:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1