מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר קודי שפה מראה!

Taurus
18-08-10, 16:28
אנא ראה קובץ מצורף. האדם, מאז הולך 3.3.6, זה כבר בלאגן!

http://i35.tinypic.com/244e7gn.png

kamilkurczak
18-08-10, 19:33
בסדר, זה צריך להיות קבוע על ידי ניתוח גלובלי - בפורום שלך זה לא עובד.
אני לא יכול לשחזר את הבעיה בפורום של המבחן שלי (אתה יכול לראות אותו בפורום זה הראשי) אז אנא PM לי פרטים admincp ו-FTP ואני נתקן את זה (ואת הגיליון הראשון שלך מתפקידו הקודם מדי (אם אתה יכול לא לשחזר את זה בפורום הראשי שלנו)).
תודה

kamilkurczak
19-08-10, 09:10
הייתי על fourum שלך:

אתה יכול להסביר את זה טוב יותר? אתם יכולים להדביק כתובת לאתר עם בעיה זו, אתה יכול לתאר איך לשחזר את הבעיה?
אני צריך להיות מחובר או לא?

אם בעיה זו היא אתר onmain - נא לתאר חלק מהאתר הזה עם הבעיה. תודה

kamilkurczak
19-08-10, 09:18
בסדר, מצאתי את זה.
האם זה רק באתר הראשי של חלק "להודעה האחרונה"?

kamilkurczak
19-08-10, 10:34
הייתי בפורום שלך, עשיתי מבחן חוט בפולנית, אני מחדש את האתר שלך בדף הבית ואני לא יכולה לראות langtitle = pl.
אז, איך אני יכול לעשות את הבעיה?
עריכה: שיניתי את השפה profil שלי מאנגלית לפולנית - עכשיו יש לי את זה!

Taurus
19-08-10, 12:12
כל פתרון זה?

kamilkurczak
19-08-10, 18:10
אני עובד על זה. אנא להיות סבלניים כי מיכאל לא מחובר ויש לי המון עבודה. תודה על איפוק.

Taurus
20-08-10, 06:39
אני באמת מנסה להיות סבלנית כאן, אבל בפורום שלי הוא מחפש נורא, אני מתחיל חברי רופף בגלל אלה דפים לבנים אני אזכור חוט אחר גם כאן.

Taurus
20-08-10, 19:08
עניתי PM שלך, ושום דבר.

עכשיו אני ממש מתוסכל בגלל כותרות השפה עדיין מראה על הבית שלי, אף אחד טעויות אחרות תוקנה. אתה יכול בבקשה לסיים את זה עכשיו, ולא רק ללכת לסירוגין בפורום שלי.

אני מקבל הודעה אין ספור של חברי שלי עכשיו זועם על דפים אלה הם לבנים, כאשר כל הזמן מקבל מענה גם.

kamilkurczak
20-08-10, 19:31
סליחה על זה.

כפי שאתה רואה, לפעמים זה עבד נהדר, אבל כאשר מישהו לענות - [langtitle] שוב. vB עדיין המטמון באתר זה, וקשה לי לעבוד.
נעבוד כל סוף השבוע בנושא זה, וזה יהיה קבוע.

סליחה שוב.

vBET
22-08-10, 21:58
אני עובד על הנושא הזה עכשיו. זה נראה כמו טעות כמה פורומים. על המנתח שלך בפורום מנתח נכונה רק langtitle הראשון לאחר שבמשך parsings אחר פשוט מחזירה אותו טקסט שאמור להיות מנותח - בלי לקרוא לפונקציה מתאימה אשר אמור לנתח את הטקסט. בדיוק כמו שזה אינו מכיר BBCode langtitle יותר - והוא משמש מושא מנתח אותו מאוד לנתח טקסטים הבא. אני שולח לך יומני הפרטים PM. זה יכול להיות גם כמה הסכסוך. אני עדיין מחפש שם, ואתה תהיה הודיע אם אני מוצא משהו יותר.

vBET
22-08-10, 22:27
יש לי פתרון עבורכם כאן. שים לב כי זה לא יפורסם במהדורה הבאה, כי זה נראה כמו בעיה שלך הוא לא vBET אבל, אבל הנושא קצת באג vBulletin, או שילוב. בעיה זו גורמת לא posible להשתמש מנתח אותו מספר פעמים. אז הפתרון הוא ליצור מנתח ניתוח חדש כל langtitle. זה יקטין את הביצועים שלך (השפעה קטנה) בגלל אובייקטים נוספים ישמשו. הוראות הם לשאוג.

שים לב שאם לא תוכל להתמודד עם זה ברמה vBulletin תצטרך עשה את הפעולות הבאות לאחר כל עדכון vBET. אנו לא נפרסם קוד עם ביצועים ירד לשחרר הבא כשזה אינו קשור באג vBET. אתה יכול לנסות למצוא הסכסוך ידי השבתת תוספים אחרים שלך - אני לא אעשה את זה בפורום שלך, כי יש תוספים אחרים יותר מדי ואני פשוט לא רוצה לפגוע בפורום שלך. אז אתה צריך לחפש את עצמך הסכסוך. אם לא מצאת אז אתה יכול לשאול את צוות vB עזרה עם הבאג הזה - במקרה זה אנו יכולים לעזור לך לתאר את הבעיה, אבל אתה צריך לכתוב את זה, כי צוות יכול vB צריך לראות פרטים על הפורום.

כדי לפתור בעיה זו (עכשיו כבר עשה בפורום שלך):
1. עריכה / כולל / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php
2. מצא vbet_parseTitleMultiple פונקציה
3. מצא להגיב על פונקציה זו:

$parser =& new vB_BbCodeParser($vbulletin, $tag_list, false);
4. מצא להגיב על פונקציה זו:

unset($parser);
5. מצא את הפונקציה הזו:

$parsed = $parser->do_parse($toParse, 1, 0, 1, 0, 0, 0);
6. החלף ב:

$parser =& new vB_BbCodeParser($vbulletin, $tag_list, false);
$parsed = $parser->do_parse($toParse, 1, 0, 1, 0, 0, 0);
unset($parser);

זה ישתנה עובד על אובייקט מנתח אותו תיצור אחד חדש עבור כל ניתוח. כפי שכתבתי זה יקטן עם השפעה קטנה על הביצועים. גם זה לא אמור להיות צורך - מנתח אותו צריך להיות מותר לעשות בה שימוש חוזר. זה איך זה עובד על הפורומים שלנו בפורומים שלנו גם ללקוחות אחרים. בהתחשב זה ויומני תוצאות - אנו חושבים שזה באג הסכסוך vBulletin או עם mod אחרת.

אם אתה צריך עצה בנושא זה - בבקשה רק לשאול. אני בטוח כי הפתרון הדורשים שינויים עבור כל עדכון הוא לא גדול, אבל הבאג הוא לא בצד שלנו. לא על פי ידיעה בפועל שלנו בנושא זה.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1