מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר Linkback בארכיון / מפת האתר

Snake
01-08-10, 21:49
Linkback כדי vbet את מפת האתר ארכיון / הוא קישור מת. קישור זה לא עובד. קישורים המלח רע עבור SEO.

kamilkurczak
02-08-10, 10:40
תוכל להדביק כאן כתובת לאתר עם קישור זה מת? אם אתה יכול, קישור זה יכול להיות שלך או של הפורום שלנו.

Snake
02-08-10, 12:34
זה אותו כאן.

http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/archive/

קישור בכותרת התחתונה על ידי דגלים.

kamilkurczak
02-08-10, 13:21
בסדר תודה, אני אבדוק את זה

vBET
03-08-10, 17:54
לפתרון ייכלל במהדורה הבאה. עבור תיקון מהיר בבקשה:
1. עריכה / כולל / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
2. מצא:

$output .= '<div class="smallfont" style="text-align: center;">'.vbenterprisetranslator_creditlink().'</div>
3. החלף ב:

$output .= '<div class="smallfont" style="text-align: center;">'.str_replace('\\"','"',vbenterprisetranslator_creditlink()).'</div>

Snake
03-08-10, 18:29
תיקון זה גורם מסך ריק, אדם cmon, אתה תמיד עושה את זה, חצי תיקוני שת, אתה לא מבחן החומר הזה?

kamilkurczak
04-08-10, 15:25
אנא, להחליף קו הישן שלך עם קוד חדש זה:

$output .= '<div class="smallfont" style="text-align: center;">'.str_replace('\\"','"',vbenterprisetranslator_creditlink()).'</div>

php BBCode שנמחקו "בסוף של הקוד (לפני </ span>). אם תחליף את זה עם זה כל הקוד החדש יעבוד.

סליחה על זה.

Snake
04-08-10, 15:35
הוספת סימן מה? התיקון שלך הוא בלגן.

kamilkurczak
04-08-10, 15:38
לראות את ההודעה הקודמת ולנסות שוב בבקשה

vBET
04-08-10, 17:02
אני מאשר - זה כמה באגים ב-PHP vBulletin BBCode. כמו כן - אני זוכר שפעם אני שנקבעו על ידי קוד טעות להחליף כקוד למצוא - אבל זה היה מזיק, כי זה לא יכול היה בור.

גם במקרה זה בגלל באג vBullletin זה לא היה מסוגל ההוראות שניתנו שמיטה. אם אתה בור בדיוק את ההוראה - אתה לא תהיה מסוגל לעשות את זה, כי זו שגיאה PHP vBulletin BBCode השתנה גם בטקסט למצוא. אז אתה צריך להפסיק על המדרגה, במקום שאתה פשוט עשה בעצמך שינויים בקוד הזה נשבר הפורום.

היא תיקנה עכשיו (השתנה בקוד BBCode), אך זכור כי אתה לא הוראות שמיטה וזה היה הגורם לפרוץ הפורום. כמו כן כמובן אני מצטער מאוד בגלל המקרה הזה - בדרך כלל אני סומך על קודי vBulletin. הפעם זה היה טעות.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1