מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: כמה שאלות VBET

arctic
24-07-10, 01:16
צוות יקר,

אני מעוניין בתוכנה שלך ויש לי כמה שאלות אליך:

1. האם לאפשר למשתמשים לכתוב מאמרים CMS שלהם (vB4) במספר שפות?
2. האם לאפשר למשתמשים לכתוב רשומות בבלוג שלהם בשפות מרובות?
3. האם יש סיכוי לראות על דמו של backend?

תודה על זמנך:)

kamilkurczak
24-07-10, 10:27
שלום,

vBET הוא עובד עם vBulletin ואת כל תכונות כמו חוטים, פורומים, בלוגים, מאמרים וקטעי CMS CMS, ועם vBSEO עבור הנושאים, בלוגים, מאמרים CMS, CMS ו סעיפים קטגוריות CMS.
תמיכה רב לשונית עבור vBulletin הוצאת חבילת (בלוגים, תגובות לבלוגים, הערות CMS)

כאן תוכלו לקרוא על כל התכונות של vBET בגירסה 3.x 4.x ו
(3.x - הוא גרסה vBulletin 3.x 4.x ו כמובן לגרסה 4.x)

כן, יש לנו גרסה חופשית, אבל את הפונקציונליות שלו הוא קטן:
vB מתרגם Enterprise - vBulletin.org פורום (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=232456)

הגרסה בתשלום של vBET הוא מהיר ויש לו תכונות נוספות.
להנות:)

kamilkurczak
26-07-10, 19:06

3. Is there any chance on seeing a demo of the backend?

Ofcourse. אתה יכול לבדוק את זה בפורום שלנו במדור מיוחד (הדגמה חיה). הנה יש לך כתובת לסעיף זה: הודעות בדיקות vBET - מתרגם vBulletin Enterprise (vBET) (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-testing-messages/)

אין לנו הדגמה בדיקות הודעה על גרסה 4.x vBET, אבל אתה יכול לשאול על url לפורום עם גירסה 4.x של הלקוחות שלנו.
כבר עכשיו אנחנו עובדים על אתר עם כתובת לאתרים הלקוחות שלנו. שם תוכלו למצוא כתובות אתרי לקוחותינו שהסכימו לפרסום אבל בקרוב.
אני אדווח על זה.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1