מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר באג רציני vBET נמצאו!

mario06
29-06-10, 09:38
עכשיו אני מבין מדוע האתר שלי אינו באינדקס כהלכה 52x.

עם vBet מותקן זה לא נותן למצוא באתר את כל הקבצים בארכיון שלי, אחרי 6 שעות של escluding mod כל אחד 1 על 1 זה יצא, אני כבר tryed 3.33 ו - 3.34 ללא vBet הארכיון שלי עובד מצוין ..

תן לי בבקשה תיקון לבעיה זו!

ד 'ש

mario06
29-06-10, 11:14
אף אחד מהצוות vbet כאן? אני צריך לתקן!

PS. לא היתה לי בעיה עם גירסת חינם

דרישת שלום

kamilkurczak
29-06-10, 11:39
הממ אני לא יכול לשחזר את הבעיה. אתה יכול להראות לי איך אני יכול לעשות את זה?

mario06
29-06-10, 13:41
אני מעלה את האתר שלי לחכות 5 דקות ואני לקשר אותך pm

mario06
29-06-10, 13:45
אני pm'ed לך לחכות לתשובה, vbet מופעל הנושאים הארכיון שלי לא לתת נמצא (404), ברגע שאתה לאשר זאת אני להשבית אותו, כך שאתה יכול לגלוש בארכיון שוב, כך שאתה יכול לראות את עצמך שזה עובד ללא vbet.

דרישת שלום

mario06
29-06-10, 14:01
kamilkurczak, אני כבר מחכה לך כאן גם לאשר את באג ואתה עובר למצב לא מקוון לאחר 20 דקות מבלי לענות לי?

זה לא הדרך הנכונה לטפל ללקוחות משלמים!

mario06
29-06-10, 19:00
אני זקוק לעזרה איפה כולם?

mario06
30-06-10, 05:29
כמה זמן אני צריך לחכות?

vBET
30-06-10, 07:42
אני מצטער שהיית צריך לחכות. אני כבר שולח תזכורת כמיל על הבעיה. כמו כן שים לב שאתה לא צריך להשבית vBET כולה - זה צריך להיות מספיק כדי להשבית plugins רק vBET עבור ארכיון (עם כל "הארכיון" על שם וו). זה יאפשר לך להשתמש vBET ולעבוד הארכיון שלך (אך לא בתרגום ארכיון) עד שנפתור את הבעיה:)

כאשר ראיתי את כמיל לא הצליח לשחזר את זה על השרת שלנו ושאל אותך לקבלת הוראות מפורטות על זה (אנחנו צריכים לעשות משהו מיוחד כדי לראות אותו או סתם הארכיון כולו כלפי מטה). אם לא נוכל לשחזר את זה על השרת שלנו, נצטרך פרטים גישה Admin CP ו-FTP שלך כדי להיות מסוגל לבדוק מדוע זה קורה ולתקן אותה.

גם אם יש לך תוספים אחרים (לא כולל vBSEO) אשר באמצעות כמה ווים ארכיון אנא נסה זמני להשבית אותם תוספים ולבדוק האם vBET תעבוד כראוי עבור ארכיונים אז. היא כדי לבדוק האם יש לנו כמה בעיות הסכסוך כאן.

mario06
30-06-10, 09:35
כבר ניסיתי לבטל את התוסף ארכיון vBET אתמול אבל את הארכיון עדיין שבורה כאשר vBET מופעל אז אני צריך להשבית vBET כדי לקבל את ארכיון העבודה.

הבעיה היא פשוטה.

1. vBET ביום
= ארכיון שבור

2. vBET כבוי
= ארכיון עובד

כמו שאמרתי לעיל אני להסיר כל תוסף יחיד (1by1) אתמול ומצא vBET להיות האשם, לאחר בדיקות אני לשחזר גיבוי.

יש באמת דבר מיוחד לעשות כדי לקבל לא נמצא (404) שגיאה, כל מה שאתה צריך הוא ללכת הימני התחתון של הדף, לחץ על ארכיון ופעל השוקת הנושאים | הודעות (אפילו כאורח).

לקבלת גישה אין לי בעיה, בואו להקים הזמן לעשות את זה.

דרישת שלום

PS. הייתי צריך להוסיף ארכיון | מפת בקובץ robots.txt שלי, כי גוגל החלה נותן לי שגיאות על הארכיון מכה 17k (404).

PS2. אין לי vBSEO מותקן Maybee vBET היא משדלת | מחפש אותה.

דרישת שלום

kamilkurczak
30-06-10, 15:11
שלום,

אני צריך גישה admincp שלך ftp .. נא לשלוח לי PM עם נתונים אלה.

אני אנסה למצוא את הבעיה.

mario06
30-06-10, 18:34
יש לך PM.
דרישת שלום

kamilkurczak
01-07-10, 12:08
מצאתי את התוסף עם באג .. עכשיו אני אנסה למצוא פתרון.

kamilkurczak
01-07-10, 15:09
בבקשה, רק מראה עד השעה שלכם

mario06
01-07-10, 18:36
החשבון הפסיק לעבוד בגלל גילוי ip multipe, עכשיו הכניסה לחשבון עובד שוב .. כמעט שלך שם:)

דרישת שלום

vBET
03-07-10, 13:55
כך אישור - לאחר עבודה בנושא זה מצאנו כי אין באג vBET כאן. זה בגלל הפורום שלך משתמש vBulletin 3.6 ו vBET רשמית תומך vB3.8

בכל אופן מצאנו דרך לגרום לזה לעבוד אפילו לא נתמך באופן רשמי על vBulletin 3.6:
שינויים אלה עשית בפורום שלך.

שים לב כי דפי ארכיון תורגם עדיין בפורומים אינם עובדים. הסיבה לכך היא שגיאה vBulletin כך לשאול צוות vBulletin לפתור אותה. אם אתה מוסיף כל פרמטר לדף בארכיון הפורום (זה עם ה-F-) אז מופיע דף ריק. אני מתכוון בכל פרמטר - אפילו רק x = y והיא קורסת אפילו עם vBET נכה?. אז עם במקרה זה אתה צריך לשאול את הצוות vB לתקן את הבאג שלהם ככל הנראה תרגומים יתחיל לעבוד (הכל בסדר עבור הארכיון הראשי דפי חוט).

כי לא היה באג vBET כאן אני עובר חוט בסעיף פתרון בעיות.

mario06
06-07-10, 12:29
שים לב כי דפי ארכיון תורגם עדיין בפורומים אינם עובדים. הסיבה לכך היא שגיאה vBulletin כך לשאול צוות vBulletin לפתור אותה
הם אמרו לי להסיר את זה כי הכל עובד לפני mod vBET.

שים לב כי דפי ארכיון תורגם עדיין בפורומים לא עובדים?
האם לא לתקן את זה?

מה כל כך שונה לגבי 3.6.12 ו - 3.85? השינויים העיקריים הרלוונטיים הרשתות החברתיות נראה לי כי השוואת שלך vb 3-4-VB, מאמץ קצת יותר על החלק שלך לא היה מזיק לא?

vBET
07-07-10, 13:32
בדיוק כפי שתיארתי לך באג נמצא vBulletin. הם פשוט שפעות אותך. אולי בגלל desription הנושא הלא נכון. זו לא אשמתו vBET - ארכיון המקורי הוא עובד בסדר גמור. תרגום של דפי ארכיון הפורום לא עובד וזה לא יעבוד, כי vBulletin crasches את הדף ב-URL אם הוא addes כל פרמטר. וזה לא vBET - אתה יכול dissable vBET להוסיף url x = y ואתה עדיין תהיה crasched בדף הפורום achrive.

אני כבר תיאר אותו לפני. וזה נתן לך דרך לבדוק את עצמך שזה באג vBulletin. נא לכתוב אותם כי אתה לא צריך רכב כדי crasch דפים אלה - היא enought להוסיף פרמטר URL. וזה crasches עם vBET dissabled. אז לא כדי לאפשר להם לשטוף אותך שוב;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1