מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר גיבוי קובץ מסד נתונים גדול מדי!

mario06
22-06-10, 08:23
אני גיבוי בפורום שלי פעם חלש דרך ssh, גיבוי שלי לא היה גדול 350MB אז עכשיו זה פגע 1.2gb, אני חושב שזה יכול להיות משמעות הבעיה אין לי בעיות גב זה אבל אם אני אי פעם לעשות שחזור ניצחה לא פסק הזמן של השרת עם גיבוי כזה גדול?

steve
22-06-10, 11:00
אני גיבוי בפורום שלי פעם חלש דרך ssh, גיבוי שלי לא היה גדול 350MB אז עכשיו זה פגע 1.2gb, אני חושב שזה יכול להיות משמעות הבעיה אין לי בעיות גב זה אבל אם אני אי פעם לעשות שחזור ניצחה לא פסק הזמן של השרת עם גיבוי כזה גדול?

אני מציע לך לבדוק את הבחורים האלה החוצה גיבוי מרחוק באמצעות rsync או FTP (http://www.bqbackup.com/) השתמשנו בהם במשך כמה שנים גיבוי כיום כ 1TB מדי יום, קל מאוד להגדיר. אתה יכול כמובן לעבור כמה רוחב פס, אבל זה עשויה או לא עשויה להיות בעיה בהתאם לתוכנית השרת.

אני לא מומחה, מישהו אחר כאן ללא ספק יש עצה טובה יותר. חשוב גם לא מאגרי לחיות rsync, במקום גיבויים hotcopied rsync שלך (google זה) (http://www.google.com.au/search?hl=en&q=mysqlhotcopy) או לזרוק SQL או בלוח הבקרה שלך גיבויים.

שחזור הוא פשוט כמו שימוש rsync או SCP כדי להעביר את הגיבוי בחזרה לשרת שלך (bqbackup לתת לך גישה פגז) ולשחזר את הנתונים בצורה המתאימה שיטת הגיבוי שלך. 1.2GB אמורה להתחדש תוך כמה דקות.

עם זאת, שורה הגון אמור לתת לך את כל הכלים הדרושים לך כדי לנהל את כל משימות גיבוי.

mario06
22-06-10, 16:14
תודה להגיב, אבל כמו שאני רואה יש לך בגד כל כך גדול שאתה יכול להתמודד עם השרתים סייעו + ניצבים מצד שני יש לי על הודעות 140k 400k & וכו 'כך אני רואה שזה יהיה פורום קטן / בינוני.

אני מאוד שימושי ב SSHing כך שהבעיה היא לא שם ולא עם השרת שלי (מפרט טובים) למרות זאת אני רואה בעיה "פוטנציאל" להחזיר אותו בשל גודל humongous שלה (ואף יותר) עם זמנים קצובים השרת כך הלאה.

אני חושב איזה סוג של שיטת דחיסה צריך להיות מיושם ו / או טבלאות MyAdmin בגודל מופחת (מספר חכם), גם אופטימיזציה באתר שלי הפך להיות דבר שנוא לעשות מאז זה כל הזמן לוקח ויש מעט מאוד מזה.

בברכה: p

vBET
22-06-10, 16:26
בשרת שלנו אנו משתמשים בשרת אוטומטי גיבוי מלא (פונקציונליות VPS). ללא בעיות.

אנא שקול לא כוללים שולחנות מטמון vBET גיבוי. אתה יכול בקלות לקבוע אילו שולחנות אתם רוצים מטמון ידי MyAdmin אז אני מניח שזה יכול להעשות גם מתוך שורת הפקודה (על ידי ssh). כמובן פקודה כזה יהיה ארוך מאוד, מבסס על מספר שולחנות vBulletin, אבל אם אתה שומר אותו לקובץ כמה זה צריך להיות דרך די נוח לעשות גיבויים.

שים לב כי שימוש vBET התוכן שלך הוא כפול 52 פעמים. אז אם יש לך מטמון מופעלת DB שלך צריך לגדול. ולא רק קצת;) ניתן להימנע מכך על ידי לכבות את המטמון, אבל אנחנו מאוד לא ממליץ על זה. עבור פורומים גדולה לשאול כל הזמן Google לתרגום יהרוג את ביצועי השרת שלך או אפילו לסיים עם מגבלות של גוגל.

mario06
22-06-10, 16:48
כאשר רכשתי שרת ייעודי שלי (יחד לפני זמן) לא היה דבר כזה VPS:)

אני יודע איך להשתמש SSH טוב מאוד וזה ליד / אם לא בלתי אפשרי להוציא vBET מלהיות backuped, הדבר היחיד שאפשר לעשות הוא esclude כאשר אופטימיזציה או תיקון.

אבל אתה חייב לשקול כי טוב 50% של אתרים (לא התכוונתי להעליב) נמצאים על שרת ייעודי או משותף וירטואליים על 70% לא יודע מה SSH הוא אפוא להסתמך על mySQLdumper, נבנה גיבוי vBulletin ו / או דומה.

vBET
22-06-10, 17:00
מי להשתמש אירוח משותף אין שנינות בנושא מסדי נתונים גדולים. אני לא רואה שום אפשרות לנהל פורום vBulletin ענק - גם ללא תוספים כלשהם - על אירוח משותף. המשאבים הם פשוט נמוכה מדי.

כמו כן, כפי שכתבתי למי שלא להשתמש SSH יכול פשוט גיבוי בסיסי הנתונים שלהם, כלומר על ידי phpMyAdmin שבו הם יכולים לקבוע בדיוק אילו טבלאות צריך להיות מגובים. גם אתה יכול לנסות את זה. במקרה שלך באמת אני מצפה כמה בעיות בגלל קבצים גדולים להעלות ידי phpMyAdmin כזה, אבל אולי יש איזה אפשרות כל כך לשמור אותו על שרת לא להעלות. אנא בדוק אותה. כמו כן - אני מאמין ניסיון הגיבוי שלך, אם עדיין כמה כלים GUI מאפשר לקבוע איזה לוחות בדיוק צריכים להיות מגובים, אני מצפה כי הוא צריך להיות מותר גם על ידי שורת הפקודה. אני לא יודע, כי - כפי שכתבתי אין לנו בעיות בכלל עם כל גיבוי של שרת - אבל אני מצפה לזה, כי רוב כלי GUI ככה הם רק fasades ו בתחתית משמשים רק הפקודה מתוך שורת הפקודה. אז אולי זה שווה רק כדי לבדוק - אולי זו נוספה בגרסה קצת MySQL. אני יודע phpMyAdmin התומכת בה.

tsak76
19-07-10, 14:36
איך אנחנו יכולים להיות על שולחנות vbet db שונה רק vbet

kamilkurczak
20-07-10, 12:11
בבקשה, לשאול על זה פתיל חדש:)

mario06
20-07-10, 18:03
tsak76. אני שנייה ******

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1