מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: vBET 3.3.4 שוחרר

vBET
21-06-10, 16:54
שלום:)

יש לנו עבורכם מהדורה חדשה של vBET. בגרסה זו יש לנו שיפורי ביצועים (הכי חשוב אחד - מטמון קובץ מלא לאורחים) וגם כמה תכונות חדשות כמה באגים תוקנו. תהנו! :)

חדש:

שיפורי ביצועים

הפניות מוקדם יותר עבור כתובות vBSEO טועה
קובץ מטמון מלא אורחים

קובץ להגדרה מטמון זמן לחיות
קובץ להגדרה מטמון זמן לחיות עבור דפי פחות רלוונטי
להגדרה קבוצה של הדפים הרלוונטיים פחות
להגדרה קבוצה של דפי התעלמו מטמון קובץ מלא לאורחים

כל התמונות שצולמו דגלים כמו קובץ אחד מהשרת (css ספרייט נתמך)

התעלם מילים / משפטים פונקציונליות

תומך: הודעות, הודעות הקבוצה, הודעות המבקר, הערות, תמונות, מסרים אישיים

מילים התעלמו אטום בהודעות שכבר קיימות

תומך: הודעות, הודעות הקבוצה, הודעות המבקר, הערות תמונה

אופציה לא לתרגם תוכן של קוד html תג

תבניות שינה:

vbenterprisetranslator_inpost_translate
vbenterprisetranslator_inpost_translate_alreadyin
vbenterprisetranslator_flag

באגים תוקנו:

מוגדר dir עבור vBSEO
טווח לשבור כמה פריסות
תרגם langtitle כאשר לענות הודעה
ארכיון עם vBSEO 3.5
שמירת שדות פרופיל מותאמים אישית לפי עמוד מתורגם
Langtitle שבור כותרות ארוכות עם "Re:" אוטומטי אפשרות
langtitle מנותח עבור newreply על נוף מתורגם
Multi langtitle אטום

וגם כמה מילים על מטמון חדש קובץ מלא פונקציונליות אורחים. מתי להפעיל יהיה לבדוק האם הבקשה ממשתמש שאינו מחובר למערכת אם זה מ אורחת אז זה יהיה לבדוק האם התוצאה אינה כבר במטמון. במקרה זה - מלא בתגובה HTML יילקחו מתוך המטמון. אם לא אז זה יהיה במטמון לאחר הפלט מופק. שים לב שזה יעבוד גם עבור דפי המקורי שלך - אז זה ישפר את זמן הדור ולבצע שאילתות DB פחות גם עבור דפים לא תורגם. זה מאוד להגדרה. זה אומר שאתה יכול להגדיר לא רק זמן מטמון, אבל אתה יכול גם להגדיר אילו דפים אתם confider פחות רלוונטי עבור דפים אלה ניתן לקבוע זמן מטמון יותר. עד מטמון ברירת המחדל עבור דפים רגילים הוא 1 שעה (זה אומר האורחים יוכלו לראות את השינויים בפורום אחרי שעה 1 אם הדף היה במטמון רק) ועל הדפים הרלוונטיים פחות כברירת מחדל הוא 15 ימים. כמובן שזה להגדרה על ידי Admin CP. כמו כן ניתן להגדיר אילו דפים יש להתעלם ידי מטמון קובץ מלא אורח.
היינו בדיקתו זמן בפורומים שלנו, עדיין אנו רואים את הפונקציונליות הזו כמו BETA. כמו כן יש לציין כי תצטרך להגדיר הרשאות מתאימות בספרייה מטמון כדי להיות מסוגל להשתמש בו - אחרת קבצי מטמון לא יופק. פרטים בתיאור תצורה.

PS.
אנו כוללים גם ב vBET 4.x בקרוב:)

Snake
21-06-10, 17:46
אני לא מבין זה קובץ המטמון, למה היית צריך מטמון 2, אחד העיקריים כבר מטמוני דפים עדכונים רק כאשר תוכן חדש מתווסף, אז למה מטמון זה במשך שעה 1 שוב, ההסבר שלך קשה להבין.

linuxtuts
21-06-10, 18:36
מטה סופר!

מיליון תודות,

אוף: המחשבה הזה היה כך או 4.0.x. מגניב .. אם ... לא יכול לחכות לגרסה 4.0.x. :)

bhanuprasad1981
21-06-10, 18:51
מחכה לגרסה 4.x:)

Snake
21-06-10, 21:55
איך אני עורך את ה-CSS על הדגלים בבקשה, צריך לשנות את האופן שבו הם מציגים כמו שזה נראה מוזר כפי שהוא.

steve
21-06-10, 22:39
האם תמיכת לקוחות זמין כרגע? זה העדכון האחרון גורם להפנות לולאות אני זקוק בדחיפות עוזר.

Goanna
21-06-10, 23:17
מחכה לגרסה 4.x:)

שלום,

אני גם מחכה לגרסה 4.x ;-)

wowglider.de
22-06-10, 00:05
אין הוראות התקנה (או הוראות שדרוג)?

hotslot
22-06-10, 00:07
יה מדוע אנחנו עדכון vb 3 דברים כאשר vb4 שלה. עתה.

לבוא על vbet אנחנו צריכים לקבל vbet משודרג עבור vb 4 הראשון!

Ramses
22-06-10, 00:46

למה אתה חושב שאתה משהו טוב יותר כמו vb3 משתמשים?

rootksk
22-06-10, 11:35
משודרג אחרי בעיה העומס על השרת: (

steve
22-06-10, 11:49
האם יש למישהו מושג כמה גדול את המטמון קובץ יכול לקבל לפני זה יש השפעה שלילית על הביצועים?

vBET
22-06-10, 15:44
אני לא מבין זה קובץ המטמון, למה היית צריך מטמון 2, אחד העיקריים כבר מטמוני דפים עדכונים רק כאשר תוכן חדש מתווסף, אז למה מטמון זה במשך שעה 1 שוב, ההסבר שלך קשה להבין.

מטמון הנתונים מטמוני תרגומים בלבד. תוכן HTML לא שלם. לכן, כאשר כמה עמודים מתורגמים מופק, אז הדף הראשון הוא נורמלי שנוצר לאחר שזה מנותח ותורגם. במהלך מטמון DB תרגום משמש ומשפטים מתורגם נלקחים משם. רק משפטים - לא HTML שלם, כי כל זמן תרגומים יכולים להיות שונים (כלומר הרשאות שונות של משתמשים, תוכן שונה). אחת דף HTML יכול להיות מאות משפטים לתרגם - vBET לוקח תוכן בין תגי HTML. תודה DB מטמון תרגומים אלה לא צריך להילקח בכל פעם מגוגל - מה צורכת הרבה זמן - במקום זה, אלה לקוחים DB המקומי. ובכל זאת - עמוד נורמלי צריך להיות שנוצר לאחר מכן תורגם.

מטמון קובץ מלא אורחים פועל רק עבור האורחים. תודה שאנחנו לא צריכים לדאוג כי למשתמשים יש הרשאות שונות ולראות דברים שונים. אורחים תראה את אותו תוכן. בגלל זה אין לנו לנתח את התוצאה ולתרגם אותו חתיכה אחרי חתיכה כל פעם - אנחנו יכולים פשוט לעשות את זה אחד בעוד וזיכרון מטמון פלט HTML מלא. אז במקרה הזה כאשר הדף מלא אינו במטמון, או במטמון התוכן הוא זקן מדי, אז התרגום הרגיל מתרחש - בדיוק כמו שתואר קודם. אבל הפעם במוצא סוף מאוד את ה-HTML מלא נכתב בקובץ. אז בפעם הבאה כאשר בקשה זהה מגיע אורח אנחנו לא מייצרים גם תוכן הדף נורמלי - אנחנו פשוט זרם האורחים כבר קובץ HTML במטמון. זאת הסיבה שאנחנו לחסוך הרבה שאילתות SQL, מעבד וזיכרון. אנחנו פשוט לתת תוכן המשתמש מקובץ סטטי. לכן זה חשוב כדי לקבוע כמה זמן מטמון זה יהיה תקף. כי אם משהו ישתנה - כלומר הודעה חדשה יגיע החוט, ואז האורחים לא יראו את זה עד הודעה חדשה קובץ במטמון כבר פג. לאחר שבמהלך הבקשה הבאה, עמוד נורמלי שוב ייווצר, לתרגם, ואת המטמון - וזה האורחים תוכן יראו כלומר שעה נוספת (להגדרה). הם לא יראו שינויים בקובץ עד במטמון יפוג שוב. כמובן המשתמשים שלך יראו הכל, כי זה עובד רק עבור האורחים (כך גם עבור רובוטים, כי רובוטים לסרוק הפורום כאורחים).

אנא ספר עשה את זה לעזור במקרה של שאלות פשוט לשאול - נשמח לתאר את זה יותר:)

vBET
22-06-10, 15:49
מטה סופר!

מיליון תודות,

אוף: המחשבה הזה היה כך או 4.0.x. מגניב .. אם ... לא יכול לחכות לגרסה 4.0.x. :)

זה יהיה, זה יהיה:) דברים חדשים רוב נבדקים כבר שם. אנחנו רק צריכים עוד לעשות במקרה של מטמון קובץ מלא לאורחים על vB4, כי אנו תומכים יש תרגום של יותר סוגים של כתובות האתרים עבור vBSEO וכן כתובות ידידותית מ-VB. ומתוך כל אלה אנחנו צריכים לבדוק את זה בזהירות רבה, ועדיין יש ליישם תמיכה מוקדם להפנות לחלק אותם. כמו כן - אנו נשתמש הפעם נוסף כדי לבדוק בעיות אפשריות הקשורות מטמון קובץ מלא אורחים (הנחשב BETA עכשיו) על vB3 בפורומים. אנחנו בודקים את זה טוב, אבל זה תמיד עדיף לטפל יותר על איכות טובה:)

vBET
22-06-10, 15:52
איך אני עורך את ה-CSS על הדגלים בבקשה, צריך לשנות את האופן שבו הם מציגים כמו שזה נראה מוזר כפי שהוא.

בקובץ / images / vbet / דגלים / vbet.css
נא לתאר טוב יותר מה זה אומר "מוזר" - אולי נוכל לעזור לך. כמו כן, אנו מייעצים להשתמש עבור דברים כגון פיירפוקס עם תוסף Firebug - היא תאפשר להראות לך בדיוק אילו סגנונות CSS המשמשים אלמנטים שצוין. זה עוזר באמת:)

vBET
22-06-10, 15:53
האם תמיכת לקוחות זמין כרגע? זה העדכון האחרון גורם להפנות לולאות אני זקוק בדחיפות עוזר.

הגענו הדוא"ל שלך לבדוק את זה. אנחנו לא יכולים לשחזר אותו על השרת. יש לך תגובה עם שאלה על כתובת האתר המדויקת אשר זה לולאה. אנא בדוק אותה התשובה שם:)

vBET
22-06-10, 15:54
אין הוראות התקנה (או הוראות שדרוג)?

תקן. רק לוודא שאתה עושה את כל זה. לרוב המשתמשים לא רוצה להעלות תמונות שוב - אתה צריך בגירסה זו. עכשיו יש לנו תמונה אחת עבור כל הדגלים. אם לא נעשה העדכון המלא תוכלו לראות דגלים שבור.

vBET
22-06-10, 16:00

אני יודע כי לכל אחד את הגרסה שלו הוא החשוב ביותר;) ואנחנו לא רוצים להתווכח עם זה:) ב vBET3.x במקרה זה הוא מוקדם יותר מסיבה טובה מאוד: איכות. אנו להוסיף פונקציונליות חשובה חדשה (Cache קובץ מלא לאורחים) בגירסה זו, וזה היה הרבה יותר קל להוסיף אותה לתוך vB3, כי אין כתובות ידידותית, ואנחנו לתרגם כתובות חוט רק vBSEO. במקרה של vB4 זה יותר מסובך - כתובות ידידותית חייב להיות נתמך, ואנחנו לתרגם סוגים הרבה יותר של כתובות. לשים את הראשון vB3. אפשרה לנו לבדוק את זה היטב בפורומים אמיתי, בדוק שזה עובד בסדר גמור, אולי אראה כמה באגים לפני שהוא הולך vB4. ואחרי אנו בטוחים completly שהכל בסדר, עדיין יש לנו להוסיף תמיכה vB4 aditional (Friuendly, כתובות כתובות translted יותר). לכן זה הזמן vBET3.x מוקדם אנחנו עדיין צריכים 2 שבועות vBET4.x. ותודה כי תקבל פתרון אשר יש איכות טובה מאוד, Ewen אם הוא במקרה thatin יותר מסובך של vB3

vBET
22-06-10, 16:02
משודרג אחרי בעיה העומס על השרת: (

נא לפתוח אשכול חדש בפרק פתרון בעיות לתאר את זה יותר.

vBET
22-06-10, 16:08
האם יש למישהו מושג כמה גדול את המטמון קובץ יכול לקבל לפני זה יש השפעה שלילית על הביצועים?

לא צריך להיות שום דבר כזה השפעה שלילית בגלל הביצועים של זיכרון מטמון הקובץ. זה בגלל קובץ המטמון לא גדל ... אנו יוצרים קובץ נפרד עבור כל כתובת אתר הבקשה. אז כל קובץ המטמון הוא פשוט קובץ HTML סטטי (פלט במטמון לבקשה). כאשר השרת מטמוני vBET יותר ויותר פשוט יוצרת קבצים יותר ויותר. אז בכל פעם כאשר קובץ כזה הוא לקרוא:
1. הוא קרא התוצאה רק עבור URL המסוים הזה
2. אנחנו אפילו לא קוראים אותו זיכרון - פשוט זרם זה ללקוח באמצעות פונקציית PHP: readfile

בגלל זה גם אם דף התוצאות שלך הוא גדול באמת - קובץ מטמון כך הוא גם גדול, זה לא תהיה השפעה שלילית ביצועים, כי זה יהיה רק זרם זה קובץ אחד בלי אפילו לקרוא את כל זה לתוך הזיכרון. אז תוכלו לראות יתרונות וחסרונות לא.

Snake
22-06-10, 16:51
תודה על ההסבר, עכשיו אני מבין, אני ment הדגלים נראים מקובצים יחד, אז אני במרווחים אותם עם מרווח קצת css מותאם אישית.

דבר אחרון, הקוד החדש שלך אינו לאמת w3.

[חוקי] Markup Validation של http://www.computer-juice.com/forums/f43/pc-overclocking-guide-4465/ - W3C Markup Validator

Snake
22-06-10, 17:02
כמו כן, עוד באג, כשאני לאפשר vbet, על כמה דפים שובר כלים חוט, כלומר על הקישור בראש - הנפתחת הפסקות התפריט. אחר כך את הכלים חוט בתחתית חוט חסר סמלים זה. הסמל "הוסף תגובה" גם נעלם. באג זה מתקן את עצמו אם אני להשבית vbet. וזה קורה רק לאורחים. תודה.

ראה כאן - "כתובת הרשת הרוכשת" הנצחי על כרטיס הרשת - מיץ המחשב

vBET
22-06-10, 17:16
תודה על ההסבר, עכשיו אני מבין, אני ment הדגלים נראים מקובצים יחד, אז אני במרווחים אותם עם מרווח קצת css מותאם אישית.

דבר אחרון, הקוד החדש שלך אינו לאמת w3.

[חוקי] Markup Validation של http://www.computer-juice.com/forums/f43/pc-overclocking-guide-4465/ - W3C Markup Validator

כן - אתה צודק. אנו יעברו הקישור css שלנו למקום אחר. תודה על הערה:)

vBET
22-06-10, 17:19
כמו כן, עוד באג, כשאני לאפשר vbet, על כמה דפים שובר כלים חוט, כלומר על הקישור בראש - הנפתחת הפסקות התפריט. אחר כך את הכלים חוט בתחתית חוט חסר סמלים זה. הסמל "הוסף תגובה" גם נעלם. באג זה מתקן את עצמו אם אני להשבית vbet. וזה קורה רק לאורחים. תודה.

נא לפתוח נושא חדש זה דיווח באגים סעיף:) נוכל לנהל אותו. גם כאשר אתה תכתוב את זה שם בבקשה לאשר את זה קורה עם מטמון קובץ מלא לאורחים מופעלת, או שזה לא משנה.

steve
22-06-10, 21:57
הגענו הדוא"ל שלך לבדוק את זה. אנחנו לא יכולים לשחזר אותו על השרת. יש לך תגובה עם שאלה על כתובת האתר המדויקת אשר זה לולאה. אנא בדוק אותה התשובה שם:)

היי

עדכנתי vBSEO מגירסה 3.3.0 ל 3.5.1 והבעיה הלך:)

תודה

steve
23-06-10, 00:16
לא צריך להיות שום דבר כזה השפעה שלילית בגלל הביצועים של זיכרון מטמון הקובץ. זה בגלל קובץ המטמון לא גדל ... אנו יוצרים קובץ נפרד עבור כל כתובת אתר הבקשה. אז כל קובץ המטמון הוא פשוט קובץ HTML סטטי (פלט במטמון לבקשה). כאשר השרת מטמוני vBET יותר ויותר פשוט יוצרת קבצים יותר ויותר.

מצוין, את ספריית מטמון על אחד בפורומים שלנו הוא מעל 10GB לאחר ריצה של כ 12 שעות, הביצועים פנטסטי פתרון נהדר שלה.

Taurus
23-06-10, 11:18
אני זקוק לעזרה בדחיפות. אחרי השדרוג יש לי שגיאה זו על גבי הפורום שלי:

אזהרה: array_merge () [function.array מיזוג]: Argument # 1 אינו מערך ב [path] / global.php (400): eval () 'קוד ד בקו 1153

הפורום כולו שלי הפוך לגמרי. משום מה זה קורה רק אם לא מחובר למערכת אז עבור האורחים. אם מחובר, הכל בסדר.

עריכה: בסדר הבנתי אחרי שאני נכה "מטמון קובץ מלא אורחים (BETA!)" השתמש הכל בסדר. אז בטח יש משהו לא בסדר שם. (ואני לא chmod-R 777 vbet_guestcache)

steve
23-06-10, 11:27

אזהרה: array_merge () [function.array מיזוג]: Argument # 1 אינו מערך ב [path] / global.php (400): eval () 'קוד ד בקו 1153

הפורום כולו שלי הפוך לגמרי. משום מה זה קורה רק אם לא מחובר למערכת אז עבור האורחים. אם מחובר, הכל בסדר.

מהי כתובת האתר שלך?

steve
23-06-10, 11:30
עריכה: בסדר הבנתי אחרי שאני נכה "מטמון קובץ מלא אורחים (BETA!)" השתמש הכל בסדר. אז בטח יש משהו לא בסדר שם. (ואני לא chmod-R 777 vbet_guestcache)

אוקי, אני צריך לדכא שגיאות PHP, המטמון היה בדיקת גיל קובץ קבצים שלא היה קיים והיה מטריד החוצה. מטמון הקובץ הוא תוספת מדהים, אם אתה יכול להשתמש בו אתה רגיל להצטער על כך.

Taurus
23-06-10, 11:36
כן, אני מבין את זה. אני באמת מקווה מייקל יכול מסוג זה.

steve
23-06-10, 11:45
כן, אני מבין את זה. אני באמת מקווה מייקל יכול מסוג זה.

אין probs. אני רק מציע את זה כי כאשר אני נתקל בבעיה דומה אתמול, אני נתקל בשתיקה כאן. אני מניח חברי הקהילה לעזור אחד את השני? אני אישית לא ינסה שדרוג גדול אם ידעתי תמיכה לא הולך להיות זמין עבור 6 או 8 שעות או יותר.

Taurus
23-06-10, 11:57
תודה גבר סטיב! אני באמת מעריך את זה!

vBET
23-06-10, 17:09

נא לפתוח נושא חדש זה דוחות באגים. נוכל לנהל את זה שם.

vBET
23-06-10, 17:18
אוקי, אני צריך לדכא שגיאות PHP, המטמון היה בדיקת גיל קובץ קבצים שלא היה קיים והיה מטריד החוצה. מטמון הקובץ הוא תוספת מדהים, אם אתה יכול להשתמש בו אתה רגיל להצטער על כך.

זו היא מטרת - אנחנו לא בודקים האם קובץ קיים, כדי למנוע מיותר פעולות IO. לדברי PHP ידני (PHP: filemtime - ידנית (http://php.net/manual/en/function.filemtime.php)) filemtime הפונקציה שווא עבור קבצים לא קיימים. אנחנו לא היה מודע על הודעות שגיאה על - פי הוראות פונקציה זו לא צריך לשלוח את כל השגיאות במקרה של קובץ לא קיים. אתה יכול בבקשה לפתוח אשכול חדש בדוחות Troubleshoting או באג על זה עם דוגמה של הודעות השגיאה שלך?

לכל - בבקשה לא להתייחס לזה חוט כמקום רק על גירסה זו vBET. עבור בעיות או באגים - נא לכתוב בסעיפים המתאימים. אנחנו לא יהיה מסוגל לנהל את בעיות שלך אם אלה יהיו כאן.

haiduongbk
24-06-10, 09:27
אני שדרגת מ עד 3.3.4 ב 2 ימים. על הקישור הראשון על google submited לא כמו כל יום, והיום ראיתי פוחתת. אני לא מבינה מדוע למרות כל נושאי הדואר עדיין גדל בדרך כלל. מי כמוני? אני צנחו מ 145,000 עד 139,000 קישורים בגוגל

vBET
24-06-10, 09:42
אני שדרגת מ עד 3.3.4 ב 2 ימים. על הקישור הראשון על google submited לא כמו כל יום, והיום ראיתי פוחתת. אני לא מבינה מדוע למרות כל נושאי הדואר עדיין גדל בדרך כלל. מי כמוני? אני צנחו מ 145,000 עד 139,000 קישורים בגוגל

זה לא קשור עדכון vBET3.3.4 - חיפוש פשוט לא מגיב מהר כובע. לא יכול להיות הרבה סיבות, אבל זה לא vBET:)
הסיבה היחידה שזה יכול להיעשות על ידי vBET (אך לא בזמן קצר כזה) היא אם כמה דפים מתורגמים לא יעורר. אם אתה מוצא כי חלק מהדפים אינם נגישים - שימו לב אותו אלינו. אתה יכול למצוא אותו ב-Webmaster Tools.

haiduongbk
24-06-10, 09:52
תודה מיכל. אני אחריו זמן רב יותר. וללמוד את הסיבה.

vBET
24-06-10, 10:24
תודה מיכל. אני אחריו זמן רב יותר. וללמוד את הסיבה.

נפוץ בעיקר היא שאנשים שכחו שהם עשו שינויים בקובץ robots.txt 2-3 חודשים קודם לכן (כן גוגל מגיבה בזמן כזה - זה יכול להיות מהיר יותר אם יש לך עמוד סופר דרגה גבוהה). כמו כן, לפעמים אנשים מסתכלים על תוצאות החיפוש של גוגל - היכן מוצגת רק מספר מקורב של דפים באינדקס, לא את האמיתי. אז קירוב יכול לשנות את זה טוב יותר, זה לא אומר שכל הדפים שלך הוסר מהאינדקס. כמו כן - גוגל הוא עצום ויש להם הרבה מסדי נתונים אשר מעת לעת מעודכנים, משוכפל וכן הלאה - זו יכולה להיות השפעה רק של עבודה אלגוריתמים גוגל באתר. כמו כן גוגל משנה אלגוריתמים של מפתוח זה כלומר יתכן כי חלק הדפים באינדקס שלך כבר נחשבים כיום כמו שכפול של תוכן (כלומר דפים חבר ביותר הם 99% זהה) להסיר אינדקסים.

כל עוד אתה לא רואה מספר גדול של שגיאות ב-Webmaster Tools שלך, אתה יכול להניח שזה בדיוק איך גוגל עובד. אבל אם אתה רואה שגיאות - אז הוא בצד שלך אז אתה צריך להגיב.

tavenger5
28-06-10, 21:59
לא צריך להיות שום דבר כזה השפעה שלילית בגלל הביצועים של זיכרון מטמון הקובץ. זה בגלל קובץ המטמון לא גדל ... אנו יוצרים קובץ נפרד עבור כל כתובת אתר הבקשה. אז כל קובץ המטמון הוא פשוט קובץ HTML סטטי (פלט במטמון לבקשה). כאשר השרת מטמוני vBET יותר ויותר פשוט יוצרת קבצים יותר ויותר. אז בכל פעם כאשר קובץ כזה הוא לקרוא:
1. הוא קרא התוצאה רק עבור URL המסוים הזה
2. אנחנו אפילו לא קוראים אותו זיכרון - פשוט זרם זה ללקוח באמצעות פונקציית PHP: readfile

בגלל זה גם אם דף התוצאות שלך הוא גדול באמת - קובץ מטמון כך הוא גם גדול, זה לא תהיה השפעה שלילית ביצועים, כי זה יהיה רק זרם זה קובץ אחד בלי אפילו לקרוא את כל זה לתוך הזיכרון. אז תוכלו לראות יתרונות וחסרונות לא.

Hrmm, אני אוהב את הרעיון של מטמון הנתונים לתרגם, אבל זה לא יהיה יעיל יותר אם הוא בשימוש משהו כמו memcache? במקום לקרוא את הנתונים מהדיסק זה יהיה לקרוא אותו מהזיכרון.

vBET
30-06-10, 07:22
Hrmm, אני אוהב את הרעיון של מטמון הנתונים לתרגם, אבל זה לא יהיה יעיל יותר אם הוא בשימוש משהו כמו memcache? במקום לקרוא את הנתונים מהדיסק זה יהיה לקרוא אותו מהזיכרון.

תמיכה של ספריות המטמון הקיים ברשימת TODO החוצה. כמו כן, מטמון קובץ מלא לאורחים יכול להיות גדול באמת בפורומים גדולים. גדול מדי כדי להשאיר אותו לחלוטין בזיכרון - נחפש פתרונות אשר יאפשרו לשלב יתרונות של זיכרון מטמון שמירה בזיכרון על דיסק.

haiduongbk
02-07-10, 01:29
נפוץ בעיקר היא שאנשים שכחו שהם עשו שינויים בקובץ robots.txt 2-3 חודשים קודם לכן (כן גוגל מגיבה בזמן כזה - זה יכול להיות מהיר יותר אם יש לך עמוד סופר דרגה גבוהה). כמו כן, לפעמים אנשים מסתכלים על תוצאות החיפוש של גוגל - היכן מוצגת רק מספר מקורב של דפים באינדקס, לא את האמיתי. אז קירוב יכול לשנות את זה טוב יותר, זה לא אומר שכל הדפים שלך הוסר מהאינדקס. כמו כן - גוגל הוא עצום ויש להם הרבה מסדי נתונים אשר מעת לעת מעודכנים, משוכפל וכן הלאה - זו יכולה להיות השפעה רק של עבודה אלגוריתמים גוגל באתר. כמו כן גוגל משנה אלגוריתמים של מפתוח זה כלומר יתכן כי חלק הדפים באינדקס שלך כבר נחשבים כיום כמו שכפול של תוכן (כלומר דפים חבר ביותר הם 99% זהה) להסיר אינדקסים.

כל עוד אתה לא רואה מספר גדול של שגיאות ב-Webmaster Tools שלך, אתה יכול להניח שזה בדיוק איך גוגל עובד. אבל אם אתה רואה שגיאות - אז הוא בצד שלך אז אתה צריך להגיב.
שבוע שלא לפי מספרים של האתר שלי ב- google נשאר כמעט ללא שינוי, אפילו למעלה ולמטה קטן מאוד אבל לא יכלו להגיע דרך איור 145000 (דמותו של שבוע קודם לכן). לפני יומיים שזה שמר 145000. היום הוא 143000. אני לא להגדיר או לשנות כלום על קובץ robots. txt מ- 6 החודשים האחרונים עכשיו. אני מוגדר בקובץ robots. txt הן כדלקמן: סוכן המשתמש: Mediapartners-Google * אל תאפשר: המצב המעודכן ח עדיין מפת אתר אינדקס הוא מוצלח, אבל ה-Url נאספו יגבר ככל כתובות ה-Url אינטרנט אינדקס נמצא ממוקם על ירידות. אני לא יודע מה קרה לי שוב, איך אתה יכול לעזור לי? אני לא יודע איך לגרום. אני משתמש 2.10 פרק VBET בערך חודש אבל באותו הזמן אני לא תגדיר את vBSEO מפת אתר מחולל שהומלץ על ידי אותך כאן (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-integration-other-plugins/415-sitemap-generator-integration.html)), אבל כאשר החליפו 3.3.3 מסחרי התעניין ולקרוא את ההוראות כדי לקבוע את התצורה של קובץ config עבור מפת האתר. בתחילה עם יפה מאוד אני רואה 3.3.3 נרגש לגבי עליית המדד של גוגל. מאז השדרוג ל- 3.3.4, צא מכאן אני לא יודע למה עוד? מצפה לעזרתך. רק 19 שגיאת פסק זמן בדוח של האתר שלי ב כלי למנהלי אתרים של Google

vBET
02-07-10, 22:33
שבוע שלא לפי מספרים של האתר שלי ב- google נשאר כמעט ללא שינוי, אפילו למעלה ולמטה קטן מאוד אבל לא יכלו להגיע דרך איור 145000 (דמותו של שבוע קודם לכן). לפני יומיים שזה שמר 145000. היום הוא 143000. אני לא להגדיר או לשנות כלום על קובץ robots. txt מ- 6 החודשים האחרונים עכשיו. אני מוגדר בקובץ robots. txt הן כדלקמן: סוכן המשתמש: Mediapartners-Google * אל תאפשר: המצב המעודכן ח עדיין מפת אתר אינדקס הוא מוצלח, אבל ה-Url נאספו יגבר ככל כתובות ה-Url אינטרנט אינדקס נמצא ממוקם על ירידות. אני לא יודע מה קרה לי שוב, איך אתה יכול לעזור לי? אני לא יודע איך לגרום. אני משתמש 2.10 פרק VBET בערך חודש אבל באותו הזמן אני לא תגדיר את vBSEO מפת אתר מחולל שהומלץ על ידי אותך כאן (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-integration-other-plugins/415-sitemap-generator-integration.html)), אבל כאשר החליפו 3.3.3 מסחרי התעניין ולקרוא את ההוראות כדי לקבוע את התצורה של קובץ config עבור מפת האתר. בתחילה עם יפה מאוד אני רואה 3.3.3 נרגש לגבי עליית המדד של גוגל. מאז השדרוג ל- 3.3.4, צא מכאן אני לא יודע למה עוד? מצפה לעזרתך. רק 19 שגיאת פסק זמן בדוח של האתר שלי ב כלי למנהלי אתרים של Google

לדעתי כנראה שום דבר לא קורה. אין לך שגיאות Webmaster Tools. 143 000 145 או 000 - זה נראה כמו מספר לא אמיתי, אמידה מדויקת של הדפים באינדקס. ואם זה אמידה אז התוצאות המוערכות יכול להשתנות. מאיפה אתה לוקח את המספרים האלה?

vBET
09-08-10, 22:19

תיקן ייכללו vBET 3.3.5:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1