מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר langtitle = sk] פ. באג?

mario06
17-06-10, 18:59
אני מקבל את זה בנושאים האחרונים על vbadvanced

langtitle sk =] פ.

תיקונים?

mario06
17-06-10, 19:00
לא כתבתי את כל זה בפוסט הקודם, חושב שיש בעיה בפורום הזה

כתבתי את זה

langtitle sk =] פ.

vBET
18-06-10, 10:24
היי:) אין שום בעיה בפורום - אתה פשוט לשים BBCode langtitle נכון - מבלי לסגור אותו. אז - זבל נכנס, זבל יוצא. אני פשוט לערוך את ההודעות שלך כדי להיות בטוח שאין קודי שבור:)

בעניין איזו גירסה vBET אתה משתמש? גרסה אחרונה צריך באופן אוטומטי לפתור את הבעיה. תן כתובת לדף המדויק שבו אנחנו יכולים לראות את זה.

mario06
22-06-10, 00:29
זה מראה כזה רק בנושאים האחרונים vbadvanced מתורגם

vBET
22-06-10, 17:30
לא ענית על השאלה:) נא לאשר vBET איזו גירסה אתה משתמש. כמו כן יש לבדוק (או לשאול vbadvanced צוות) עושה vbadvanced משתמשת וו global_complete במהלך דור הדף. היא נדרשת vBET באופן אוטומטי לפתור את זה (עד vBET 3.3.3).

mario06
22-06-10, 19:36
3.3.4
לא להתקין את תוסף מיוחד שביצעת, אני אמור?

vBET
22-06-10, 23:13
אחד מיוחד רק עבור VBA Dynamics. אחרים לא צריכים את זה. אתה יכול בבקשה לוודא כי התוסף הזה אשר אתה משתמש היא באמצעות וו global_complete? האם דפים אלה מתורגמים? תן לי בבקשה כתובת האתר לדף שבו אני יכול לראות את הבעיה.

vBET
05-07-10, 07:51
נא לאשר זה הוא נושא אותה כמו שאתה כבר המתואר כאן:

אם כן, אז נוכל לסגור את זה ולהמשיך שם, כי יש דיון ארוך.

vBET
07-08-10, 11:57
אין אישור - בהנחה שזה באותה הבעיה ולסגור את זה. בכל מקרה אם זה לא, בבקשה לכתוב כאן וזה יהיה מחדש.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1