מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נדחה מבט נוסף

CThiessen
06-11-09, 14:26
היי, אני עכשיו הדואר הראשון או בשפה אחרת החלה. לא כל החברים יש לקרוא את ההודעות ולהבין את הסמלים. הייתי רוצה לתרגם טקסטים בייצוג שונה. 1 הקדמון השני התרגום - עם הדגלים ניתן להגדיר שליטה עם אפשרות אם המקורי או רק רוצה תמיד לראות כאשר אתה לוחץ על הסמל. תודה נוצרי

vBET
06-11-09, 14:39
הבשורה הגדולה היא vBET להגדרה מלא:) אז כל מה שאתה צריך לעשות זה למצוא בתבנית CP Admin שלך בשם vbenterprisetranslator_inpost_translate ולעשות את כל השינויים שאתה צריך:) זה משחק כמו למשל עצמו, כך זה צריך להיות קל:)

dai-kun
07-11-09, 10:12
אני אוהב את הרעיון הזה. לפעמים אני אפילו לא יודע באיזו שפה הדגל שייך.

הערה נוספת, אנחנו יכולים להיות תבניות vbet מקובצים יחד? תודה!

vBET
08-11-09, 01:43
אני אוהב את הרעיון הזה. לפעמים אני אפילו לא יודע באיזו שפה הדגל שייך.

הערה נוספת, אנחנו יכולים להיות תבניות vbet מקובצים יחד? תודה!

תחת תמונה ">" יש לך תיאור שממנו אשר. מומלץ לא לשים אותו בתוך טקסט הגלם - במקרה כזה Google תשתמש טקסט זה אינדקס והוא יוצג ב-RSS - וזו לא הנקודה. הנקודה היא לקרוא הודעה בשפה שלך. האם זה באמת חשוב לי הודעה שבה הוא נכתב? אתה יודע כמה שלך כובע אחר. ואתה יכול לבדוק את זה אם אתה לא מכיר את הדגל אם אתה מרגיש שזה חשוב לך.

כפי שתואר - אתה יכול לשנות את התבנית מה שאתה רוצה, אבל להיות מודעים לכך כלומר כמה ערוצי RSS מציג רק 2 משפטים הראשונה של הטקסט. האם זה באמת טוב כדי להראות שיש טקסט כלשהו מכל תבנית, או עדיף להראות טקסט מתוך הודעה? ...

מה זאת אומרת על ידי תבניות קיבוץ?

dai-kun
08-11-09, 03:07
מה זאת אומרת על ידי תבניות קיבוץ?
צור plugin:

$ בלבד ['vbenterprisetranslator'] = $ vbphrase ['vbenterprisetranslator_menu'];

הקבצה את תבניות בתבניות לערוך כך אין גם הרבה רשומים עד שאתה צריך לערוך אותם, אשר אז אתה להרחיב אותם.

vBET
08-11-09, 03:52
אין בעיה - ייכלל בגירסה הבאה:)

vBET
17-11-09, 13:26
נראה כי לא יכולה להיות בעיה קטנה;) vBulletin מאפשר תבניות הקבוצה רק עבור סגנונות. אז להעמיד לרשות הקבוצה תבניות יש צורך להעביר אותו לקובץ סגנון נפרד. בסוף בשבילך זה אומר יותר לעשות צעדים במהלך ההתקנה ועדכון של המוצר (סגנונות צריך להיות מותקן בנפרד).

ברגע זה אנו סבורים כי קבלת עדכונים קל כמו שזה אפשרי זה יותר חשוב, כי זה דבר קיבוץ הוא רק שינוי קוסמטי, אשר אין כל השפעה על המשתמשים בפורום.

Brurcilminula
20-11-09, 21:18
לא ניתן למצוא סעיף מתאים אז כתבתי פה, איך להיות מתווך עבור הפורום, כי צריך בשביל זה?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1