מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר חוסמת פורום הופעות lantittle =.. בקישור ה-URL?

Jesh
07-06-10, 15:22
אני לא בטוח אבל אני חשבתי שזה קבוע? בלוקים פורום להופיע כמו:

"Moneta rasta , bet internete nieko nepavyko apie ja rasti , tai gal mazdaug kanors apie ja noreciau suzinot...
14 Hours Ago 11:39 PM
Padekit nustatyt..."

vBET
07-06-10, 18:21
אני בטוח שאנחנו היה לתקן דבר כזה עבור langtitle. גם אחד לתקן לא שוחרר עדיין (תיקון מהיר המתואר חוט). אני לא בטוח שזה היה הנושא אותו או לא: מבולבל:

ההודעה שלך היא מוזרה כי יש langtitle פתוחים וסגורים lang BBCode - אז אולי זה רק מישהו לכתוב את זה מהיד ויש לנו שבור BBCode בהודעה אשר דורש תיקון ידני ...

Jesh
08-06-10, 17:24
אני בטוח שאנחנו היה לתקן דבר כזה עבור langtitle. גם אחד לתקן לא שוחרר עדיין (תיקון מהיר המתואר חוט). אני לא בטוח שזה היה הנושא אותו או לא: מבולבל:

ההודעה שלך היא מוזרה כי יש langtitle פתוחים וסגורים lang BBCode - אז אולי זה רק מישהו לכתוב את זה מהיד ויש לנו שבור BBCode בהודעה אשר דורש תיקון ידני ...

זה כי ככה את הקישור הוא הראה ברחוב.

http://www.jesh.com/Capture.JPG

vBET
10-06-10, 22:51
הפעם זה היה קבוע במהדורה האחרונה. איזו גרסה אתה משתמש?

vBET
14-06-10, 23:12
אין מענה - נחשב לפתרון. שימו לב כאן אם לא:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1