מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר לא משהו אבל בתרגום לאנגלית?

widotcom
04-06-10, 16:35
עובד נהדר בתרגום לאנגלית דבר אחר ... עם זאת, אם אני לנווט בפורום / / es /********** ואז לכתוב בספרדית, היא אינה ממירה את ההודעה חזרה לאנגלית (או כל שפה אחרת).

אני קבענו:

הצג הטקסט המקורי למשתמש: נוסף על ידי-Javascript

וגם ניסיתי את האופציות האחרות, אבל אף אחד נראה עבודה. אני בטוח שזה טיפשי משהו שאני עושה ....

כמו כן, אני לא רואה כתובות בתרגום, אבל אני בסדר עם זה לעת עתה. (באמצעות vBSEO)

kamilkurczak
04-06-10, 22:16
שלום,

ראשית (על הנושא השני שלך) - קישורים אשר תורגמו, אתה צריך לשנות שני קבצים:
1. FORUM_ROOT / כולל / functions_vbseo_createurl.php
2. FORUM_ROOT / כולל / functions_vbseo_url.php
ההוראה מלא יש לך בתיקייה לא-upload-(readme) - חלק של שילוב vBSEO (שילוב עם אופנות אחרות)

עכשיו לגבי הסוגיה העיקרית (בתרגום): ללכת-> admincp-> vBET-> Google
אני מציע הגדרה google אמון כאשר אמון ראוי זיהוי שפה Google
באפשרותך להגדיר את רמת האמון - אני מציע לקבוע 0.1 (10%) של אמון זיהוי שפה Google
כברירת מחדל, אם היא 0.1 - אז אם גוגל היא לפחות 10% בטוח לגבי השפה הודעה אז vBET יציינו הודעה חדשה על ידי lang BBCode באופן אוטומטי. אם גוגל לא יהיה מספיק בטוח - המסר נשאר כפי שהוא מנהל יכול לעדכן אותו באופן ידני אם יש צורך.

נדרש, אתה צריך לערוך ידנית את ההודעות הקיימות. אתה חייב לשים את הטקסט הקיים [lang =] התגים.
הכל מתואר כאן:

widotcom
05-06-10, 00:03
תרגום הבעיה: אני מקבל את זה, אם אני רוצה לכתוב בספרדית, אני יכול להיות על שפה כלשהי, לרבות מחדל, אך יש לשים [lang = es] BBCode סביב ההודעה שלי אז, נכון? ואז המערכת באופן אוטומטי לתרגם כל שפה (פעם אחת אני מוסיף את BBCode lang)?

ETA: שלא נענו צעד אחד על ההוראות vBSEO ... זה עובד עכשיו .. תודה ******

דבר אחד קטין, ואני תוהה אם זה בסדר .. מסתכל חוט עכשיו .. כותרת היא:

Realmente bueno nueva característica .

כתובת האתר כולל אני מבטא ... זה בסדר וכו 'ב google?

realmente-bueno-nueva-caracter%C3%ADstica-628861/

kamilkurczak
07-06-10, 15:25
שלום,

זה לא בסדר (caracter% C3% ADstica)

Pleae לוודא שאתה עשה את כל תצורות הכרחי של vBulletin (ו vBSEO אם יש לך) מתואר readme.html בתוך חבילת ההתקנה. אם לא אז אתה יכול לקבל בעיות עם מספר תווים שפות.

תרגום הבעיה: אם אתה מגדיר "אמון Google כאשר התוצאה היא אמון ראוי" הודעות חדשות יהיה לשים באופן אוטומטי lang BBCode, אבל אתה חייב לארוז את ההודעות ישנים תג זה.
אם אתה כותב בשפה הפורום יליד הטקסט הזה לא יהיה ארוז תג.

kamilkurczak
10-06-10, 09:35
הו, אני מצטער ..

זו אינה הבעיה. נסה לבדוק את הקישור בדפדפן אחר (Opera, Firefox),
צריך להיות מתורגם בצורה נכונה.
זוהי בעיה של הדפדפן. google זוחל על קישור זה כראוי (עם האות).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1