מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר הפעלת מיילים באנגלית בלבד

VGF
22-05-10, 14:35
יש לקוות מיכל לא מרגיש מאוים כאשר הוא חוזר. אני חושב שהוא אמר הייתה הצפה חמורה בפולין. טוב לו יותר לעזור בשבוע הבא

בכל אופן .... ניסיתי שנרשמת משתמש חדש דרך שונה גירסאות שפה מתורגמת של הפורום שלי ... ובכל פעם הדוא"ל הפעלת תמיד מגיע דרך בשפה האנגלית.

אני מקפיד לבחור את השפה המתאימה (שונה), כמו גם ברישום.

יש לי את ההגדרות הבאות.

שונות> הצג הטקסט המקורי למשתמש> רגיל
שונות> הצג הטקסט המקורי עבור אורח> רגיל
שונות> תרגום vBSEO הודעות ב-JavaScript <כן
איתור Google Language> תמיד לסמוך על המשתמש

כל הרעיונות?

vBET
22-05-10, 23:07
שלום. כן יש לנו שיטפון גדול בפולין הייתי על הגב מסע ארוך של נסיעת עסקים. ואני גם שמח כי בשבוע הבא לשרוץ שלנו יהיה גדול יותר אתה כמו הלקוחות שלנו יקבלו תמיכה מהר יותר ויותר תכונות חדשות vBET:)

חזרה לנושא. vBET לא תומכת מיילים תרגום ברגע זה.

יש לנו כבר על רשימת TODO שלנו לשלב vBET עם מערכת vB משפטים. כשזה יהיה מוכן ואז נוכל לבדוק אפשרויות להתחבר לתוך הודעות דוא"ל אוטומטיות (אשר מבסס על משפטים) ולעשות vB לבחור ביטוי על פי התרגום בפועל.

VGF
22-05-10, 23:13
ואני גם שמח כי בשבוע הבא לשרוץ שלנו יהיה גדול יותר אתה כמו הלקוחות שלנו יקבלו תמיכה מהר יותר ותכונות חדשות מהר יותר vBET

מדהים, טוב לשמוע! זהו מוצר נהדר.

יש לנו כבר על רשימת TODO שלנו לשלב vBET עם מערכת vB משפטים. כשזה יהיה מוכן ואז נוכל לבדוק אפשרויות להתחבר לתוך הודעות דוא"ל אוטומטיות (אשר מבסס על משפטים) ולעשות vB לבחור ביטוי על פי התרגום בפועל.

בסדר, תודה.

tsak76
24-11-10, 11:16
זה פתר? אני משתמש ב 3.3.6 ו - מיילים dont לקבל מתורגם. חלונות קופצים מדי

mateuszr
24-11-10, 11:44
שלום!
הנה התשובה:

חזרה לנושא. vBET לא תומכת מיילים תרגום ברגע זה.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1