מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר בעיה עם הטעינה סגנון ..

VGF
19-05-10, 23:03
האם למישהו אחר יש בעיה עם הסגנון שלהם לא הטעינה בעת ייבוא ה-XML?

ברגע שאני לייבא קובץ XML vBet, הסגנון שלי / עור שבור לחלוטין.

השבתת vBet לא לתקן את זה. אני צריך להסיר לחלוטין את קובץ ה-XML, לדברים להיראות נורמלית שוב.

זה היה תוצאה זהה עבור כל הסגנונות בפורום שלי. אפילו vBulletin מחדל אחד.

שלה מוציאה אותי מדעתי ...

VGF
20-05-10, 00:16
Nevermind ... קבוע שלה.

לי -

חנות CSS Stylesheet כמו קבצים .... היה לי אותו מספר

עברתי את זה כן ועכשיו הכל עובד בסדר. (777'd גם את התיקיה המתאימה)

מישהו היה באותה בעיה לפני -

vBET
20-05-10, 17:13
תודה על פתק שלנו. כפי שאנו chnged ידיעות ראש אחרי קישורים vBET התקנה ל-CSS נוצר באופן שונה על ידי vB עצמו. עכשיו אנחנו יודעים את הדרך לשחזר את זה - תודה! אנו לשחזר אותו בשרת הבדיקה שלנו לבדוק את זה לא איזה שגיאה vBuletin - vBET לא צריך לערב בדור קישורים css, במיוחד שיש לך בעיה גם עם vBET נכים. עם זאת נבדוק את זה כדי להיות בטוח זה לא באג שלנו במקרה אם הוא vB אבל, נבחין צוות vB. שוב תודה ומקווים כי טופס שמחה שיש vBET על הלוח יכסה אותם נושאים מעט במהלך ההתקנה שלך:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1