מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: vbet_ דגל, כאשר אני בוחר שפה שנייה

trevis
12-05-10, 16:20
שלום!התקנתי vbMediaWiki על אזור vBulletin, שילוב מושלם.עם זאת יש לי את הבעיה הבאה: 1.) למבקר צפייה באתר באנגלית-ok2.) כשמבקר באתר לוחץ על הקישור "ויקי"-ok3.) המבקר פותר לשנות את השפה האנגלית (לדוגמה)-ok4.) המבקר פותר לשנות את השפה לספרדית (לדוגמה)-שגיאה (vbet_flag-) או לאחר מכן: 1.) למבקר צפייה באתר באנגלית-ok2.) כשמבקר באתר לוחץ על הקישור "ויקי"-ok3.) המבקר פותר לשנות את השפה האנגלית (לדוגמה)-ok4.) המבקר פותר בחזרה אל השגיאה בשפה האנגלית (vbet_flag-) או לאחר מכן: 1.) למבקר צפייה באתר באנגלית-ok2.) כשמבקר באתר לוחץ על הקישור "ויקי"-ok3.) המבקר פותר לשנות את השפה האנגלית (לדוגמה)-: (שגיאה (vbet_flag-)

vBET
12-05-10, 18:01
זה קורה בדרך כלל כאשר mod לא תומכת וו global_complete. ואני יכול להיות בטוח שכאשר אתה עשוי התרגום בוויקי בדף הראשון לא תורגם ממש - לא? אם לא אז זה כמו שכתבתי - global_complete לא נתמך. כאן תוכלו למצוא הוראות מדויקות כיצד לשלב עם אופנות כאלה:

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1