מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר דמות מוזרה של url

magmf
09-05-10, 23:05
יש לי כמה כתובות האתרים המציגים את דמויות מוזרות עם דוגמה

צריך להיות

איך אני יכול לתקן את הבעיה?

vBET
10-05-10, 21:07
הראה לי בבקשה כתובת האתר הדף שבו אני יכול לראות את כתובת האתר המוזר שנוצר. כמו כן, אנא PM אותי כמה פרטי חשבון הבדיקה, כי אני רואה שלך מוגנת.

magmf
10-05-10, 21:11
vbet,

לתת לך דרך קלה להבין ... פשוט להריץ את האתר שלי עם רוסית

under-linux.org/ru /

תוכל לראות את כתובת האתר זה אני מדבר ... בפורום שלך זה לא קורה ...

vBET
10-05-10, 21:18
כן אני רואה את זה. עלינו קודם כול הנושא זמן כזה. בבקשה:
- אם הפורום שלך הוא utf-8 ודא קידוד באותיות קטנות.
- ודא כי אתה מאפשר לשמור תווים לא באנגלית ב-URL.

אין רמזים אחרים - אם זה לא עובד בבקשה גישה PM הפרטים Admin CP, FTP ו vBSEO CP - אני יהיה לבדוק ולתקן אותו על המקום.

magmf
10-05-10, 21:20
הפורום שלי הוא ISO-8859-1 האם יש דרך לפתור את זה ב UTF-8 לא בפורום?

vBET
11-05-10, 20:07
הפורום שלי הוא ISO-8859-1 האם יש דרך לפתור את זה ב UTF-8 לא בפורום?

כמובן! vBET תומך באופן מלא ולא utf-8 בפורומים:) הרמז היה עם "אם":)

ומה עם ההגדרה שלך vBSEO לשמירה? זהו חלק חשוב של אינטגרציה vBSEO:

(חובה) הגדר אפשרות הגדרות כלליות-> Character החלפת-> "החלף שאינם באנגלית דמויות כתובות?" כדי "לשמור שאינם באנגלית דמויות כתובות"

האם זה כמו שזה צריך להיות?

ושוב - אם זה בסדר, אז אנא PM אותי גישה פרטים ואני יראה ולתקן אותו על המקום.

magmf
11-05-10, 21:49
היא לשמור על אי - אנגלית תווים url של

magmf
11-05-10, 22:29
VBet, קראתי vBSEO בפורום ואני חושב בעיה זו קשורה תאימות UTF-8 אז כנראה אני צריך להמיר את הפורום שלי UTF-8.

אני נודיע לך המרה אחת.

תודה,

vBET
12-05-10, 17:54
אתה לא צריך להמיר את הפורום לתוך UTF-8. לא בגלל vBET. אנו תומכים לא בפורומים utf ורוב הלקוחות שלנו יש כאלה. נא לשלוח לי פרטים גישה ואני יבדוק מה קורה שם.

magmf
12-05-10, 18:00
vBET,

אני לא יכול לתת לך גישה למערכת ... אבל אתה יכול להראות לי ISO-8859-1 פורום זה עבור כתובות אתר רוסי לא מקודדים אם נקודת לי אחד אני יכול לאשר כי זה לא קשור לקידוד UTF-8 ..

גם אני ראיתי אותך דנים על כך בפורום vBSEO
http://www.vbseo.com/f9/utf-8-thank-you-your-help-31270/

זו הסיבה שאני חושב שזה קשור

vBET
12-05-10, 18:15
הקישור שנתת לא הדיון שלנו.

שאלת על דוגמה בפורום. הנה אחד בפורומים לא UTF-8 שלי (עובד תחת vB3.8): לא utf-8 בפורום נתמך על ידי vBET (http://www.forum.simple-nlp.pl/)

אני לא יכול לתת לך כתובות הלקוחות שלנו - אולי מישהו ייתן לך את זה בעצמך, או תמצא כמה לקוחות כתובות פורסם כבר בפורום (אתה יכול לבדוק easilly קידוד המקורי פלט ה-HTML עבור דף לב מתורגם).

יש לנו גם לבדוק בפורום תחת vB4.0 לא ב UTF-8, אבל אני לא יכול לתת לך כתובת למקרים הבדיקה שלנו (מוגבל על ידי vB ורשיונות vBSEO). לכן אני בטוח שזה לא משהו יכריח אותך לשנות את הקידוד ... אני מבין את בעיות האבטחה שלך - יש לך מקרים הבדיקה עם התנהגות זהה או ליצור עותק ולתת לנו גישה לשם? אני לא יכול לעזור יותר עכשיו - בעיה זו הוא ציין בפעם הראשונה. זו גם הסיבה שאני חושב שזה קצת בעיה תצורה.

magmf
13-05-10, 05:36
אני משתמש vBSEO 3.5 זהב vBulletin 4.3 סביבת הבדיקה היא באמצעות גרסה זו?

vBET
13-05-10, 18:10
המבחן האמיתי שלנו (ברגע זה) עבור סביבת vBET4.x:
- VB: 4.0.3 (הוצאת Suite)
- Encoding: ISO-8859-1
- VBET: 4.2.2
- VBSEO: 3.5.0 RC2

magmf
15-05-10, 22:14
היי vbet אני קבוע בפורום שלי לאחר ההמרה ל utf-8:) תודה על עזרתך

vBET
20-05-10, 17:16
נהדר לשמוע:) עדיין ההמרה לא היה נחוץ - vBET לא תומך בפורומים utf8 ב 100% אבל אני מבין שאתה לא יכול היה לתת לנו לבדוק מה קורה בשרת.

בכל אופן - על utf-8 בפורום שלך יעבוד מהר יותר כי לא יהיה המרה בין קידודים על כל תרגום:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1