מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר בעיה על עמודים החלפת השפות

xib
05-05-10, 22:16
היי,

vbet נראה נהדר אבל יש לי probleam בדף חוט

פורום: mforum.nl

כשאני שינוי בתרגום הדף התרוקן, בדפים קטגוריה בעיה זו אינה קיימת

vBET
05-05-10, 22:30
לכל מקום שאני הולך אני מקבל מידע כי אני צריך להיות מחובר. וכשאני; מ 'אני לא יכול לעבור בין שפות בלי בעיה. אז בבקשה לתת לי קצת חשבון מבחן או קישור לדף שבו אני לא צריך להיות מחובר כדי לראות שאתה כותב עליו.

כמו כן - אני רואה שאתה לא עשו אינטגרציה vBSEO, כי הקישורים אינם מתורגמים, אז זה יכול להיות הגורם לבעיה שלך. אנא ההוראות אינטגרציה שמיטה ב readme.html מהחבילה vBET. נא לאשר עשה את זה לפתור את הבעיה.

xib
05-05-10, 22:42
היי,

עשיתי לשנות את הקבצים vBSEO, אני שלם לעקוב בקובץ readme אולי שכחתי משהו?

יש לי את הפורום פתוח לאורחים, אני מקווה שתוכל למצוא פתרון.

אני גם לא רואה שום לתרגם כתובות האתרים ב-Sitemap (vBSEO, שיניתי את הקוד)

vBET
05-05-10, 23:45
בסדר - עכשיו קישורים מתורגמים. ואני רואה את הבעיה - זה קשור ניתוב מחדש (גם אתה יכול לראות אותו באמצעות קישורים להודעה האחרונה).

האם אתה בטוח שביצעת את השינויים המתאימים קבצים בתא vBSEO? אם כן אז אנא PM אותי לגשת פרטי Admin CP ו-FTP שלך - אני אבדוק את זה על המקום.

xib
05-05-10, 23:49
thx! הודעה נשלח

vBET
06-05-10, 01:00
יש לך בעיה הפניית העולמי גם בדפים לא תירגם עם נכים vBET (בוט לא לגמרי -. אין לי גישה שלך טופס htaccess קובץ FTP). אפשר לראות את זה לחיצה על קישורים להודעה האחרונה.
שברת קובץ אחד vBSEO (קוד הוחלף במקום את שלנו לפני).

אני שולח לך רמזים מה לעשות (לא יכול לעשות את זה בעצמי):
- תגובה כללים vBET
- להעלות את הקבצים המקוריים vBSEO (אלה נערך 2)
- ועושה לבדוק סוגיה ניתוב מחדש עדיין קיים

אם כן - אנא להסלים אותו צוות vB או vBSEO - אם יש לך בעיה כאשר vBET מושבת לחלוטין אז זה לא אשמתו vBET.

אם לא - אנא לעשות אינטגרציה שוב (בזהירות) ולאפשר vBET שוב.

פתרון סוגיית ניתוב שלך יפתור בעיה לשנות את השפה, כי יש הפניה.

כמו כן, אנא תן לי התוכן. שלך htaccess הקובץ (לפני commenting כללים vBET) כדי לאמת את זה.

xib
06-05-10, 01:21
אני נטען את כל הקבצים שוב, עשה את השינויים בקבצים vBSEO.

אני מניח שעשיתי טעות עם הכותרת ("ארץ: $ fulluri");

thx לפתרון בעיה זו! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1