מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: vBulletin 3.7.1

Subis
02-05-10, 07:29
שלום!הייתי רוצה לדעת איך קיבלתי vBulletin 3.7.1?. כי אני יוכל לעלות לפורום, למעשה שיש לי כבר יותר. זה לא טוב וזה לא אפילו למרגלות vBulletin, בבקשה אם אתה יכול לתת לי אזהרה על הנושא הזה!אסיר תודה;) Subis.

vBET
02-05-10, 22:23
שים לב כי המוצר שלנו הוא vBET - לא פורומים. vBET הוא תוסף עבור vBulletin המאפשר לתרגם בפורום 52 שפות ותומך בקהילה לשוני.

אם יש לך שאלות על vBulletin נא לעבור לדף vBulletin ולשאול צוות קהילות. כמו כן יש לציין כי vBulletin 3.7.1 היא גרסה ישנה למדי - אם אתה רוצה להתקין אותו אתה כנראה צריך לחשוב על הגירסה החדשה ביותר מתוך הסדרה 3.x או 4.x

נשמח לעזור לך אם יש לך שאלות בנוגע vBET:)

אם אתה אומר שאתה רוצה לקנות vBET לגרסה 3.7.1 vBulletin, אז שים לב רשמית vBET דורש vBulletin 3.8, אבל יש לנו לפחות 1 לקוח אשר פועל vBET על vBulletin 3.7 בהצלחה:) אם יש לך ספקות - בבקשה להתחיל הגרסה החינמית ולבדוק איך זה יעבוד על vB 3.7. כאשר אתה תהיה מאושר, אתה תמיד יכול לקנות את הגרסה בתשלום וליהנות עוד יותר עבור ביצועים מעולים ותכונות נוספות רבות:)

Subis
03-05-10, 02:34
. בסדר, אני מבין, לשלוח לך דוא ל לגבי מידע נוסף. ;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1