מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר בעיה

Valdo
28-04-10, 12:52
אתה סביב השאלה, כי עשיתי בפורומים ואני שקרה אתמול, כתיבה בסעיף אנגלית פונה שאלה לגבי השפה. כתבתי באיטלקית ואני, "קיבלתי תשובה אני לא יודע באיזו מדינה באנגלית. אז עניתי באנגלית, ואז שלחתי את התשובה בפורום אבל את הדף מתורגם באופן אוטומטי לתוך איטליה. אז אני תוהה: 1. מה שכתבתי באנגלית מוצג בשפה האנגלית גם אם זה אדם שאני רואה בדף מתורגם באיטלקית? 2. בגלל שהמשתמש כתב באנגלית ואני רואה בתגובה שלו באנגלית? כך התגובה שלו לא "תורגמה איטלקית? תודה מראש.

vBET
29-04-10, 01:03
כאשר מגיעה הודעה חדשה, אז vBET קובע מה היא שפה שלה באמצעות האסטרטגיה שנבחר (להגדרה של "איתור Google שפה"). אם זה נחשב כתובה בשפה אחרת ברירת המחדל בפורום אז הודעה מסומן באופן אוטומטי על ידי lang BBCode. במילים אחרות - vBET מסמן את המסר הוספת מידע על השפה שלה.

עכשיו כאשר הדף מוצג כל הודעה מוצג בשפה של עמוד שלם. אז אם אני מסתכל על תרגום לאנגלית של הפורום איטלקית ואז אני רואה הכל באנגלית - גם הוא כמה מסרים כתובים איטלקית, חלקם באנגלית, חלקם בערבית, וכן הלאה. מבט בדף שאתה רואה הכל בתרגום נבחר לא משנה באיזה שפות הן הודעות המקורית של דף זה.

הדרך היחידה כאשר זה לא עובד ככה, כאשר כמה השפה הודעה לא מסומן כראוי (גורם זה משתנה על פי האסטרטגיה שנבחרה השפה הקובע). במקרה זה, מסר כזה צריך להיות ערוך lang BBCode צריך להוסיף / לתקן באופן ידני.

האם זו התשובה לשאלה שלך? :)

Valdo
29-04-10, 06:55
אני חושב שכן תודה

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1