מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: כיצד למנוע חלקים של הטקסט להיות מתורגם

jonlar
27-04-10, 20:22
היי שם. אני משתמש בגרסה החופשית של addon זה נהדר רק רציתי לשאול אם זה אפשרי כדי להגן על חלקים של הטקסט לפני התרגום?

vBET
27-04-10, 21:03
כן, פשוט להשתמש בשטח לא מתורגם - אם אתה צריך משהו כדי לא להיות מתורגם פשוט לערוך את התבנית המתאימה ושם אותו בין
ו - (הערה: לא ניתן להשתמש בכל mod אשר מסיר הערות להשתמש בפונקציונליות זו)

jonlar
27-04-10, 21:11
האם אפשר גם להשתמש ב-VB CMS במאמר, בדרך כלשהי?

vBET
27-04-10, 21:47
לא בגרסה חופשית. באחד שילם אתה יכול לעשות את זה קל מאוד ע"י הוספת טקסט כזה בתוך notranslate BBCode בהודעה שלך CMS.

jonlar
27-04-10, 23:08
אוקי תודה. אבל, אם להיות כנה, אני לא רוצה לשלם 90 דולר עבור תסריט! כאשר כל vB עלויות (prepaid) 125 €
Thats defenitly על התרחבות. אני פשוט כנה

vBET
02-05-10, 22:30
לכן אנחנו מציעים לכם גרסה חופשית - אתם יכולים ליהנות ממנו כל עוד אתה רוצה! :) אתה וכל מי שרק רוצה תרגומים ולא אכפת לו ביצועים מעולים, תמיכה בקהילה רב לשוני, בתרגום RSS ועוד.

יש לנו הרבה לקוחות שהם מרוצים מאוד להשקיע את הכסף שלהם בגירסה בתשלום:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1