מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר לא ניתן ליצור, לערוך CMS מאמרים w / vBET פעילים

heywho
28-03-10, 23:44
היי. נושא אומרת. לא יודע היכן טמונה הבעיה.

VBET לשדרג צודק vBulletin לשחרר הנוכחי. האם הבעיה לפני. הפעל את vBET, ו-VB פועלת כצפוי. vBET עובד בפורומים.

לא באמצעות SEO ...

כל עזרה, בברכה. תודה

vBET
29-03-10, 15:36
בדקתי רק על מקרה המבחן שלנו ולא ניתן לשחזר בעיה - זה עובד.

אנא PM אותי גישה פרטים Admin CP ו-FTP - אני אבדוק ולפתור אותה בצד שלך.

בבקשה גם להגיד לנו איך מתנהג בבלוגים. אני חושד כי עבור תצורה ספציפית כלשהי (כמו שלך) אנחנו מתגעגעים לכלול קובץ vBET במהלך הערכת הבקשה. אבל צריך לבדוק את זה. כמו כן שים לב שאתה לא צריך להשתמש בכל אפשרויות עריכה עבור CMS על דפים מתורגמים. הוא נתמך על הפורום בלוגים, אבל אין תחושה של CMS (מאז מאמרים כאלה נכתבים רק על ידי צוות האתר מהימן בשפה בפורום הילידים). האם הבעיה קיימת (לא תורגם) דפים רגילים CMS?

heywho
29-03-10, 22:38
בדקתי רק על מקרה המבחן שלנו ולא ניתן לשחזר בעיה - זה עובד.

אנא PM אותי גישה פרטים Admin CP ו-FTP - אני אבדוק ולפתור אותה בצד שלך.

בבקשה גם להגיד לנו איך מתנהג בבלוגים. אני חושד כי עבור תצורה ספציפית כלשהי (כמו שלך) אנחנו מתגעגעים לכלול קובץ vBET במהלך הערכת הבקשה. אבל צריך לבדוק את זה. כמו כן שים לב שאתה לא צריך להשתמש בכל אפשרויות עריכה עבור CMS על דפים מתורגמים. הוא נתמך על הפורום בלוגים, אבל אין תחושה של CMS (מאז מאמרים כאלה נכתבים רק על ידי צוות האתר מהימן בשפה בפורום הילידים). האם הבעיה קיימת (לא תורגם) דפים רגילים CMS?

אני PM לך את המידע.

זה היה מנסה ליצור דף חדש, או לערוך את "ברירת המחדל" תוכן CMS באנגלית - מצב דומה עם שניהם - פשוט שולף דף ריק לגמרי, לא עורך או מנהל CMS כרגיל - לא היה שום דבר בתרגום ועריכה. אני מסכים - זה צריך להיעשות על ידי מישהו שמדבר את השפה. ; ^)

אני פשוט לבדוק את זה. תפריט vBET לא להופיע ב בלוגים של CMS, ולא עובד בפורום. אני מנסה לתרגם את זה מושך את דף הבית של הפורום

בלוגים לפני השדרוג, היה vBET בתרגום, פורומים, GUI, מודעות מסווגות של

vBET
31-03-10, 14:59
פשוט היה שם, ציין כי אתה משתמש בגרסה הישנה vBET 4.1.0. אנא עדכן הראשון הגרסה האחרונה (vBET 4.2.1 - יש צעד נוסף לשילוב לראות כאן לפרטים אם בגירסה החדשה זה עדיין קורה אנא תן לנו סימן ואנחנו להתמודד עם זה:)

heywho
02-04-10, 01:08
פלסטלינה .... נטען את תוכן התיקייה "להעלות", אבל שוכחים לטעון החדשה. xml לקובץ לתוך מוצרים ... עובד בסדר גמור עכשיו

זה עובד בסדר עכשיו, מצוין כעניין של עובדה. כל השפות אני כבר יכול לבדוק דיווחו כי בעוד תרגומים הם לפעמים טיפה מסורבל - היכולת להבין את התוכן נמצא שם. גם בהינדית. עדיין צריך לבדוק פרסית, ערבית סינית ויפנית - אבל יש תקוות גדולות. יופי לך מוצר החבר 'ה ... כל בודקי עד כה היו מאוד התרשמתי

שאלה אחת. האם אפשר לקבל את התפריט הנפתח אל תוך מערכת ניהול תוכן, בלוגים ו, גם, או שאני צריך להסתמך על הדגלים

תודה

vBET
02-04-10, 03:27
שאלה אחת. האם אפשר לקבל את התפריט הנפתח אל תוך מערכת ניהול תוכן, בלוגים ו, גם, או שאני צריך להסתמך על הדגלים

תודה

אנא לשחק עם מנהג המקום בשביל זה. גם אתה יכול לפתוח בקשה תכונה חדשה ואנו עובדים על לבנות פתרון לשחרור הבא:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1